У Рожищі відбувся конкурс на визначення очільника гуманітарного відділу

19 Січня 2021, 16:30
Фото ілюстративне 9424
Фото ілюстративне

У Рожищенській міській раді відбувся конкурс на визначення переможця, який очолить гуманітарний відділ.

Комісія зібралася 19 січня. Про це Район.Рожище стало відомо із власних джерел у міській раді.

На конкурс подали документи двоє кандидатів – Ігор Кузава та Тетяна Новосад. Остання вирішила зняти свою кандидатуру.

Якщо комісія затвердить кандидатуру Ігоря Кузави, його призначення відбудеться за кілька днів.

Нагадаємо, нещодавно у міській раді створили гуманітарний відділ та затвердили Положення з вимогами до керівника.

Читайте також: Поліція розслідує кримінал: як школярів Рожищенського краю забезпечували інтернетом

Коментарі
19 Січня 2021, 19:00
А кримінальна справа вже закрита що він подав на нову посаду?
19 Січня 2021, 19:04
ХТО БУВ у Складі комісії ,чи були вони п'яні,чи тверезі , коли голосували ??Чому зняла свою кандидатуру НОВОСАД ? Всралася ?????
19 Січня 2021, 19:12
Новосад Т. Зрозуміла, виграти конкурс знань не має і опіки Гайворонської з Савчуком.
19 Січня 2021, 19:15
Це не ОТГ Рожище, це повний п*здець та договорняки.
19 Січня 2021, 19:30
Визьмить мене на роботу,ну хто небудь,ну будь ласка!!!
19 Січня 2021, 19:32
Отже, справу відкрили за частиною 1 статті 399 Кримінального кодексу України «Службове підроблення», що карається штрафом до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.<br/><br/>Що ж встановило слідство?<br/><br/>«У ході досудового розслідування здобуто фактичні дані про те, що на підставі підроблених актів виконаних робіт, в які було внесено завідомо неправдиві відомості про технічні характеристики та завищену вартість встановленого в ЗОШ обладнання, відділом освіти та молоді Рожищенської РДА здійснено перерахування для ТОВ «Сталкер ІТ» бюджетних коштів в сумі 1 427 000 гривень, що свідчить про їх можливу розтрату та привласнення відповідальними службовими особами», – зазначає слідчий Володимир Тарасюк.<br/><br/>Ще не все втрачено.
19 Січня 2021, 19:34
Земелька по Топільному на усіх самих себе і діточок своїх неповнолітніх.<br/>Цікаво, Рубльов енд Палиця в курсі, хто їм по Рожищах рейтинги &amp;quot;робить&amp;quot;???
19 Січня 2021, 19:37
Ну як вже тебе нихто не бере ,то я змушений тебе взяти,будеш мами свойий пидспивувати!!!,твийСергийко(Горбач)
19 Січня 2021, 19:55
Козли
19 Січня 2021, 20:14
Як завжди!!! Як легко пан Кузава йде до своєї мети!!! Ніяких перешкод!!! Навіть єдина конкурентка зняла свою кандидатуру!!! Щось дуже вже гарно все складається для шановного Ігоря Борисовича!!! Але, разом з тим, не менш підозріло для уважних та чесних громадян)))
19 Січня 2021, 20:15
Який з лісника керівник?Ні освіти , ні культури,ні рішень адекватних.Підбирає собі банду,яка буде тупо виконувати його заздалегідь сплановані рішення.А за людей ,які лишаються без роботи ніхто і не думає.А Кузава ще на посаду не призначений, а через Чернецьку підбирає собі угодну команду і керує по телефону,вже давно все визначено і посади зайняті,а конкурси і таке інше,це все дурня.
19 Січня 2021, 20:23
Призначення Кузави начальником відділу буде Ганьбою всього нашого району!!!!
19 Січня 2021, 20:23
коли справу відкриють по Горбачу про розтрату бюджетних коштів на ремонт зали для дискотеки. Чомусь нічого перевірки не виявляють.
19 Січня 2021, 20:30
Добре, що культура здихалися. Може в дикрет нарешті піде.
19 Січня 2021, 21:58
Високо літала, а низькою впала. Низько кланяємо Тетяні Петрівні,шо навчила не ходити на роботу а платили. 10 років були при комунізмі і ми, і вона!
19 Січня 2021, 22:52
Де в нормальній організації можливо робити всій сім'ї????????????
19 Січня 2021, 22:58
Тут створена не Рожищенська ОТГ а Рожищенська ОПГ
19 Січня 2021, 23:49
Як завжди, багато &amp;quot;крикунів&amp;quot; та дуже &amp;quot;розумних&amp;quot; які тільки здатні язиками молоти вони ж без кісток... А проте ніхто не задумується чому більше ніхто з таких активістів і їм подібних не подав документи на конкурс? Та все просто - ніхто не бажає брати на себе відповідальність в цей непростий час реформ, які накрутили там &amp;quot;зверху&amp;quot;, а &amp;quot;розхльобувати&amp;quot; на місцях...
19 Січня 2021, 23:51
Щось активісти та громадські діячі не бігають з криками &amp;quot;банду геть!&amp;quot;. Мабуть в самаеньких рильця в пушку і до пальчиків якісь грошики приклеїлись. Не було за часів міфічної диктатури Яника такого шабашу як при йевромайдаунії, навіть комунальні платежі були меншими.
20 Січня 2021, 00:11
Тут не йдеться про те, що не хотіли подавати, а про те, що не було сенсу. Умови конкурсу були підлаштовані під одну людину, яка і сформувала собі штат відділу і вже давно є списки людей, які мають працювати в гуманітарному відділі. &amp;quot;Угодних&amp;quot; вже переводять втіхаря в новостворену організацію. Решта- на біржу. Проте, краще туди, ніж з такими авторитетами.
20 Січня 2021, 00:21
При янику, козли, типу кузави і їм подібні тільки і крали і працевлаштовувались на різні посади .Добре що хоч тебе від корита відірвали. Тепер твоє місце посмерджувати в коментах
20 Січня 2021, 00:53
Умови конкурсу, до Вашого відома, депутати на сесії затверджували в кваліфікаційних вимогах до начальника відділу...
20 Січня 2021, 03:23
От ляпаєте, аби.. мабуть таки- добре перепадає)) всі знають за ті « конкурси».. договорняки і все.. як би взяли люди добрі киї, та показали вам думку!
20 Січня 2021, 08:23
Вєрка - може годі вже? закрий цю лавочку. Й так зрозуміло, що тут ти все шпариш. і твої &amp;quot;підлеглі&amp;quot;
20 Січня 2021, 09:41
Людина пару років назад прийшла в мери щоб змінити систему але система змінила його і звичайні люди своїм нерозумінням і критикою помогли системі це зробити .Пане мер більш не йдіть на цю посаду
20 Січня 2021, 10:25
Прийом документів тривав місяць. Кожен громадян міг взяти у ньому участь. Обгадити людину простіше простого а от працювати ніхто не хоче. Людина пройшла по конкурсу. А з інтернетом розберуться правоохоронні органи і не треба писати всякі дурниці.Людина винна відповість. А що краще щоб заїжджі приїхали і керували в районі. Люди схаменіться і перестаньте обливати гряззю своїх земляків.
20 Січня 2021, 11:09
Конкурс дійсно створений під Кузаву.<br/>Поліщук сказав що він все вже вирішив.<br/>Тоді який сенс подавати кандидатури і бути технічним кандидатом.
20 Січня 2021, 11:11
Якби був конкурс за схемою Савчука, Гайворонської тоді все було ОК в Новосадихи. Низенько сіла! В Польщу на підрбітки, успішна жінко !!!
20 Січня 2021, 12:10
Дурдом....ОТО БОЛОТО,,,,Ні стида ні совісті...Пане мер....У Вас совість є?
20 Січня 2021, 12:32
Хто Новосадиха??! Мдааа. І ще не може зрозуміти її брехлива голівонька що вона вже давно використанна ганчірка. Де вона тільки не була і хто тільки не був на її. Танька зганьбила себе вже дуже давно. Тобі дівко тільки коровами керувати такими як ти сама, може щось новенького навчать і тоді підеш далі ганьбитися. А то твої прийоми вже нажаль застарілі
20 Січня 2021, 14:19
Новосадиха в тандемі з дурником-флешмобістом Паламарем змогли б прийняти участь у зйомках телесеріалу &amp;quot;Танька і Володька&amp;quot; на каналі один плюс один. Кошти на зйомки виділить міськрада.
20 Січня 2021, 15:52
Тобі Тетяно, підходить розпдаьа за злорадні діяння: переведення на нижчі категорії, зменшені з/п, зменшення надбавок, виживання професіоналів з роботи,захват посад, сьози сина за батька і т. д. Багато залишила людей без засобів існувпння, які поїхали в Польщу. Собі і матері добивалася заслужений працівник культури хоча цього звання заслуговував Петріні В.О.Весь час ти була на коні. Запам'ятай слова царя Соломона &amp;quot;завжди так не буде&amp;quot;. Бумеранг працює!
20 Січня 2021, 16:50
Не можна допускати КУЗАВУ до корита влади !! Поліщук і КУЗАВА одинакові БАРИГИ !!
20 Січня 2021, 18:04
Андронович та перестань вже писати про Кузаву, скільки вже можна. І чим ти будеш зараз вже займатися, цікаво аж. Підставив ти свій колектив, ой підставив.
20 Січня 2021, 19:16
А щодо тандему Поліщук-Кузава, то тут працює закон &amp;quot;подібне притягує подібне&amp;quot;.
20 Січня 2021, 19:40
Мені здається, що для всіх має бути очевидним те, що колектив підставив НЕ В'ячеслав Андронович, а саме той, про кого останнім часом &amp;quot;дуже гарно&amp;quot; говорять - Ігор Борисович Кузава. Риба гниє з голови - саме це й сталося з колективом відділу освіти та молоді під керівництвом Ігоря Борисовича.
20 Січня 2021, 20:03
Ми говоримо про методичний кабінет. Досить. Чи розказати як працював Сидорук.
20 Січня 2021, 20:25
Не потрібно переводити стрілки з однієї людини на іншу. Сумніваюся, що про Сидорука можна дізнатися більше цікавого, ніж про Кузаву
20 Січня 2021, 21:12
Сидорук до бюджетних коштів ніякого відношення не мав. Його ніяким криміналом не візьмеш. Він послідовно виводив район на передові місця в обласних рейтингах. На відміну від Кузави, який обкрадав дітей.<br/>Так що, хай живе мафія!
20 Січня 2021, 22:10
Підтримують повністю Ваш коментар. А якщо маєте факти, то вперед. Тут не в порівнянні ці дві людини. Сидорук поважна і шанована людина, це під твердять директори шкіл і працівники освіти. Про іншого-не можна цього сказати. Ні грама людяності, чесності, справедливості, чесності.... Одне збирання пліток і їх розповсюдження, склоки між людьми. Так що &amp;quot;прості люди&amp;quot;, які підтримують цю особу, вас меншість, прихильників Сидорука-більшість, як би ви не ті шили себе ілюзіями
20 Січня 2021, 22:17
Не пишіть дурниць.Атестації запитуйте як проходили, от вам і відповідь. Любив подачки Ваш той кого Ви захищаїте
20 Січня 2021, 23:10
Наводить факти, а не кругами ходите.
20 Січня 2021, 23:30
Цілком логічно, що керівник створює собі команду.<br/>Це нормально.<br/>Команда має бути відданою своєму очільнику.<br/>Щодо Кузави - то цього не скажеш, він зрадник та боягуз.<br/>Завжди тримав шапку по вітру, і хвіст колесом - ніколи.<br/>Ну і плюс ці корупційні діяння з цим інтернетом.<br/>Йому, та й тим двом, це аукнеться.<br/>Дуже сильно і боляче.<br/>Шкода, що так необачливо себе самі похєрили.
21 Січня 2021, 15:05
Славік а скільки коштує посаду купити, таку тіпа щоб ні за що не відповідати і коли не коли десь по селах інтернет проводити, хоть раз на рік.
21 Січня 2021, 17:56
Стараюся не влазити у цю помийну яму де тільки те і роблять, що обливають усіх людей БЕЗНАКАЗАНО брудом, але більше не маю змоги терпіти: <br/> 1 - були проведені роботи не лише про підведенню інтернету до шкіл, але й організації у цих школах сучасних локальних мереж(а не як до того коє як на ізолєнті) з сучасним WIFI з відповідним облаштуванням компютерних класів, первинної ланки, учительських і.т.д<br/>2 - Мильськ і тому подібні села мають таку велику вартість, бо у цю вартість включені послуги провайдера до підведенню Інтернету до села(інколи це кілометри оптоволоконного кабелю). Разом із школою цивілізація(інтренет) прийшла і у село. <br/>3 - пан горе підставний депутат перелічує не правдиву к-сть учнів і запитує чи це варте того. ТАК варте! А там, що не діти, їм не потрібно учитись???<br/>4 - Вартість? Ви &amp;quot;шановні&amp;quot; калатальники даного га..на (горе депутат, пан Войтович Віталій, Мізюк) порахували вартість робіт в 6000. Це ви рахували, що???? Не буду голословний, але для того, щоб просверлити один отвір у 1-шій школі з компютерного класу на коридор було куплено бур вартістю 4,5 тис. грн., бо усі попередні бури було зламано(настільки там тверда стіна). Хтось закладив вартість річного обслуговування і т.д. Про обсяги робіт можна судити перебуваючи безпосередньо у школі.<br/>5 - Додаткова угода була обумовлена ІТ специфікою активного обладнання. Говоряче простіше купили дорогі роутери(бо вони і обумовлюють якість роботи мережі, мозок мережі) замість дорогих світчів(виконують функції труд для інформації). Скажімо зараз без жодних видатків можна усі школи поєднати в одну глобальну локальну мережу(технічно рано чи пізно така потреба виникне).<br/>6 - До чого тут Кузава Ігор? Ви знаєте скільки районів не скористалися даною програмою і зараз в час карантину в селах діти ловлять інтернет на березах. Так, що повинні дякувати!!!!!<br/>7 - Чому якесь недолуге припущення про розкрадання коштів подають як факт, що відбувся? Кримінальну справу завели, бо горе політикани(вище вказані) почали ,як за часів Сталіна, слати усі можливі &amp;quot;маляви&amp;quot; на усі можливі організації. Хто кому заважав братися за цей гімарой, закачувати рукава і дуже тяжко працювати?<br/>8 - вибаче за граматичні помилки!
21 Січня 2021, 18:10
Правильно написав,іженер КС Валерій!<br/>Хлопці молодці - все зробили гарно і якісно.
21 Січня 2021, 18:39
То все ж таки де Інтернет??????? Його так і немає. Не пишіть брехні. Навчання так і не проводиться
21 Січня 2021, 18:52
Підтримую!
21 Січня 2021, 19:41
А чого ж так злякались, що всі документи пропали? І на тендер чогось не подали, що і скільки коштує? Кажете діти по селах? А вам не шкода тих дітей? Скільки ще можна було зробити за ті гроші, які вкрали? Всі знають, як ведуться справи в поліції. І тому на поліцію зовсім мало надії.
21 Січня 2021, 20:29
На скільки відомо, інженер, який працює в Кузави, навряд чи написав такий коментар. Хоча.... Обізнаний в цій справі, а значить причетний.
21 Січня 2021, 21:28
підтримую інженера - інтернет є у школах (як міських,так і сільських) І навчання проводиться дистанційно(так що не брешіть). Проблема: 1). Не у всіх сімях дітей є інтернет;<br/> 2). Діти ,що мають інтернет -ігнорують навчання
21 Січня 2021, 21:51
Ви точно педагог із міської школи!!!!! Тому зовсім не орієнтуєтеся, що робиться в наших сільських школах. Але ще декілька днів почекайте. Новий начальник нападає де раки зимують. Ха-ха. Готуйтеся
21 Січня 2021, 22:42
Шо то за педогог намалювався? А ну бігом здрисни!
22 Січня 2021, 01:15
Чого дійсно документи пропали?<br/>Потрібно переробити, дописати все що вже було зроблено до того?
22 Січня 2021, 02:29
А чому, так званий інженер КC, пише коментарі. Невже хоче відмазатись від того, що брав і давав відкати. Чи це рожищенські ворюги себе відбілюють перед посвятою на нову посаду в міськраді?
27 Січня 2021, 13:09
Читати подібне так гидко, до ригачки!!!!! Ігор Борисович розумний , виважений, адекватний керівник. Я бажаю йому успіхів на цій посаді. &amp;quot;Собака лает, а караван идёт! . На жаль наші люди тільки можуть гадити і дивитися на когось , бо якби вони були зайняті чимось у них не було б на це часу та бажання.
11 Лютого 2021, 19:57
І що, обригався читаючи це?<br/>Інженер ІТ - ти хто?<br/>Назвись.