У центрі Рожища зіткнулись три автомобілі

19 Січня 2021, 12:40
16048

На центральній вулиці Рожища сталась дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль занесло на слизькій дорозі й це спричинило аварію.

Неприємність сталася по 12:00 19 січня на вулиці Незалежності. Про це з місця події повідомив кореспондент Район.Рожище.

За словами очевидців, на дорозі занесло легковика Volkswagen і він в'їхав у автомобіль швидкої допомоги. Тоді швидка зіткнулась із мікроавтобусом Volkswagen.

Автомобілі зазнали механічних пошкоджень. У аварії ніхто не постраждав. На місці події працюють полісмени. 









Читайте також: Водії скаржаться на слизьку дорогу у Рожищі

Коментарі
19 Січня 2021, 14:47
Це на твоїй совісті, власники подавайте в суд на міську раду і на безтолкового мера
19 Січня 2021, 15:09
Там завжди важко проїхати, під знаком, з обох сторін лишають машини..
19 Січня 2021, 15:15
безвідповідальність мера міста Рожищ. ганьба!!!
19 Січня 2021, 15:19
Це результат бездіяльності і пянок мера Поліщука і Юри Міщука .ДІСТАПИ
19 Січня 2021, 15:48
А поліцаї з автоматами, щоб ніхто не втік.
19 Січня 2021, 15:49
Ганьба Поліщуку і Міщуку !!!!!!!!
19 Січня 2021, 16:06
Бондю їздити ненавчили з дохтора на водія
19 Січня 2021, 16:15
за бондю окрема мова куди їздить швидка і який спис іде розхідних запчастин в тому числі бензину....держава супер робота також заробіток во!
19 Січня 2021, 16:18
Безгосподарність мера вже скоро й до людських жертв призведе. Навіть на фото видно, що на центральній вулиці міста дорога виблискує як скло. Хоч би вже людей стидалися. Під кожною статтею нарікання на непочищені дороги та тротуари. Те ж саме і з бродячими псами. Вчора у вечірню пору біля Сіті-центру знову спостерігав ціле собаче весілля, при чому вкрай агресивне. І знову нікому немає жодного діла. Як то й немає мера у місті. От якби мера та депутатів обирали посеред зими чи ранньою весною, думаю результати були б дещо інакшими.
19 Січня 2021, 16:31
то бери шуфельку і посипай дорогу тут ще шофера їздять неадекватні
19 Січня 2021, 16:39
ВИГНАТИ з роботи ПОЛІЩУКА і МІЩУКА за сьогоднішніє і попередні ДТП ,хай платять свої гроші за побиті автомобілі !!Вони ОБОЄ вже допилися і докерувались !!!!!
19 Січня 2021, 16:45
По всій області не має таких слизьких доріг як в Рожищенській ОТГ. Так що вся відповідальність за аварії які трапились за час 14.01.21-19.01.21 лежить на Поліщуку. А суфлюю я вдома можу сніг розгорнути і посипати це моя відповідальність, дороги ОТГ відповідальність ОТГ за мої податки які я плачу. Якщо Поліщук не справляється то хай іде геть. А то тільки бухати привикли і нічого не робити. А вкінці бабки за прибирання снігу собі в Карман.
19 Січня 2021, 17:10
І премія по результатах року, хотілось би побачити суми які отримали працівники міської ради., тобто ОТГ
19 Січня 2021, 17:14
в міську раду 100 людей набрали, балбєсів, хай ідуть шуфлями і чистять, з Поліщуком на чолі, раз дорожникі не можуть посипати полюдські, ми за шо податкі платим, хоть якась користь буде.
19 Січня 2021, 17:16
Автомобілі стоять по обидві сторони дороги,бардак.Як там проїхати?
19 Січня 2021, 17:44
Вже посипали дорогу, потерпіть трішки, все буде добре. ХРИСТОС СЯ ХРЕЩАЄ!!!
19 Січня 2021, 18:06
Про Поліщука пишуть люди котрі голосували за інших кандидатів, хоча він ні причому!!! Дійсно по обидві строни стоять автомобілі як в Китаї. І ше одне, на мою думку швидку потрібно пропускати, якщо ти дійсно людина і думаєш про людей!!!
19 Січня 2021, 18:07
Ото вибрали мера який жле коли сніг розтане.подавайте в суд на поліщука і його халатність в роботі,нехай ремонтує машини і к чорту йде з роботи.
19 Січня 2021, 18:12
Окремі "фахівці" тут закликають не обурюватися незадовільним станом доріг та тротуарів, а йти з шуфлею і прибирати самим. Так ось, що я скажу таким людиськам. В ОТГ є та місті Рожище є як мінімум 2 комунальні організації та 1 дорожня, яка так чи інакше має прямий стосунок до стану доріг взимку. Всі ці люди отримують заробітну плату, керівники цих організацій взагалі отримують ну досить пристойні зарплати як для міста чи області. Просто потрібно, щоб хтось якісно та професійно виконував свої безпосередні обов'язки. Взявся керувати - керуй, не виходить чи не вмієш - звільняй місце і вперед на біржу праці шукати іншої легшої роботи. А то зими було всього 5 днів, а таке враження, що негода бушує вже 5 місяців і вже всі ресурси вичерпані. Ніби й штат укомплектований, і зарплату платять вчасно і нині не таку вже й малу, і техніки нової накупили, і кошти на боротьбу з негодою виділили, А ВІЗ І НИНІ ТАМ. Підозрюю, що просто хтось не на своєму місці і банально не привик працювати, вже не кажучи, щоб десь напрягтися.
19 Січня 2021, 18:33
КОНКРЕТНО:ВИНУВАТІ ПОЛІЩУК і МІЩУК ! ДІЙСНО,- ДОПИЛИСЯ ГОРІЛКИ !!ЛЮДИ ТРЕБА ЦЕ ШОБЛО ВИГАНЯТИ НА ВУЛИЦЮ !! ОПОЗОРИЛИ РОЖИЩЕ НА ВСЮ УКРАЇНУ !!!
19 Січня 2021, 18:53
ХТО ТАКИЙ,чи ТАКА БОНДЯ ?????
19 Січня 2021, 19:15
<p>нашо автомати брати на звичайне дтп,<br /> ще впаде дурне на тому льоді і застрелить когось<br /> ідіоти<br /> приїхали як "Браткі на джипі"</p>
19 Січня 2021, 19:18
Поліщуку нема коли - він кримінальника Кузаву протягував в начальники на псевдоконкурсі.
19 Січня 2021, 19:39
Дурінь, там в АК є така фіндюліна з правої сторони посередині, запобіжник називається. Якби ти, чмо білобілетне, в армії відслужило, то знало б, що АК о?уєнно надійна річ. Це не твоя бидловська натура і родина твоя, в якій скотиняки.
19 Січня 2021, 19:42
А поліція на що дивиться.Понаставляють машин по обидва боки,не то що проїхати,а пройти не можна.Тут треба штрафувати,а не бабок, які торгують на.базарі,щоб заплатити за комуналку,купити хліба,лікарство. А той предур-мент ще й радіє, махає рукою.Чимсь другим помахай.Дибіляка
19 Січня 2021, 20:01
Шось бубочка невдало виконує обов'язки очільника громади. Може він під час кропіння стадіону ядохімікатів нанюхався.
19 Січня 2021, 20:07
А на шо дивиться поліція. В ценрі машини стоять по обидва боки дороги. Не можна пройти, не говорячи щоб проїхати велосипедом.Тут треба штрафанути, а не бабок,які торгують на.базарі, які торгують щоб заплатити комуналку, купити хліба,ліки. Бо на пенсію прожити тяжко. Приїхали на ДТП з автоматами,махає рукою.Повстидався, б мент паршивий.Чимсь другим помахай. Безпридєл,козли.
19 Січня 2021, 20:50
Ти вже допився до чориків, якщо бачиш що з автоматом руками махає.
19 Січня 2021, 21:09
Ти чувак,подивись відео.Мент в масці і махає чоловіку,який йому махає.Всі бачили.Розкрий оченята.
19 Січня 2021, 21:28
Хто Такий, чи Така-БОНДЯ ?????
19 Січня 2021, 23:54
Дивлячись на оці коменти дуже активних згадується одна східна приказка "Скільки раз не повторюй ХАЛВА в роті солодше не стане" перефразовуючи після виборів "Скільки раз не пишіть "ГНАТИ", "РОЗГАНЯТИ" і т.ін. ПОЛІЩУК залишиться міським головою, тому що його ВИБРАЛИ...
20 Січня 2021, 00:49
До 17.15 19.01.2021 - мэнтяра <br/>в кривих руках і палка небепечна<br/>а за сімю неп-ди - а таке і закопати можна
20 Січня 2021, 00:51
я дєддомовскій
20 Січня 2021, 09:32
Дійсно:ХТО Такий,чи Така-БОНДЯ ??????
20 Січня 2021, 10:07
Оце я розумію нормальний срач почався))
20 Січня 2021, 14:15
Там не можна проїхати!
20 Січня 2021, 18:33
1) Поліщук нормально справляється, якщо зумів в цьому місті на посаді втриматися.<br/>2) Чого в Рожищах так багато металобрухту?<br/>3) Хватить сюди на машинах їздити, є маршрутка.<br/>4)Дорога як дзеркало того що її будували на швидку руку та на довгу муку. Повинні бути нормальні сливні канали і за нею стежити потрібно, а не вивозити техніку лише коли сніг по коліна.<br/>5) Зробити вже давно ліміт на в'їзд автомобілів в місто, а то тут як у Львові буде
20 Січня 2021, 18:49
РЕСПЕКТ ДІДУ ПИХТУНУ !!Поліщук,Міщук-геть з роботи !! ДОПИЛИСЯ !!Обоє опозорили Рожище на всю УКРАЇНУ !!!!!!
21 Січня 2021, 01:19
Звертаюсь до тих виродків що пишуть всяку діч на Поліщука. Клоуни не один мер до нього нічого не зробив для Рожищ парк, дитячі майданчика, бруківку на тротуарах те що 3 дебіла не вміє їздити а 15 на рушають правила то винен Поліщук? Що ви мелете знаки про заборонену зупинку є все інше теж є те що вам мозгів не вистачає по дотримуватись правел то це нічого а сплєтні тут розпускати то вистачає!<br/>В Луцьку скільки аварій на день і з посипаними дорогами? В Рівному і в інших селах та містах? <br/>Ви просто стадо баранів які взагалі не благодарні за хоть найменшу роботу зроблену людиною, подивіться сніг від піску аж жовтий на дорозі каша зробилась з піску і снігу а те що три ідіота не розминулись то хто винен?<br/><br/>Це теж саме що всімї бухає чоловік а винні в цьому сусіди!!!!!
21 Січня 2021, 01:26
Чого як що в сім’ї щось трапило або ж взагалі щось серйозне трапляється ви ідете в поліцію за допомогою?????????? Чого?????<br/>Пішли до церкви і з Божою допомогою шукайте самі або ж розбирайтесь у своїй біді!!!!!<br/><br/>А не срете всіх підряд поліцейських а потім ой поможіть наш Українській народ через таких невічливих людей завжди буде в жопі.<br/><br/>Варто одному крикнути що ходити з надписом на голові даун - це круто на другий день всі з високо піднятою головою кажуть що це модно
21 Січня 2021, 08:37
по порядку. 1.зробив це добре.але господар має навести порядок. був би порядок не стояли б машин стільки в центрі.до одного місця той пісок без солі чи реагентів.каша та і все. дороги ще чистити треба. от ви наприклад в себе на подвірї поставили мангал, засіяли травичку, гойдашка для дітей а порядок не навели.срач. то який ви господар ? 2. людей обзивати ідіотами вам права ніхто не давав. в ситуації з дтп може бути кожен.навіть мер на ланосі. то він і теж за вашою логікою ідіот? не був би лід на дорозі було б зовсім по іншому. скоріш за все без дтп
21 Січня 2021, 11:17
Дороги посипаються регулярно, але сумішшю пісок+сіль.<br/>При 20 градусному морозі - це не здає бажаного ефекту. <br/>На днях бачив, була машина з облавтодору, посипали &amp;quot;свої&amp;quot; дороги. і там ситуація краща. <br/>Міщуку потрібно поцікавитися чим посипати, бо зима ще буде.. <br/>писи: Адмін, не опускайтеся нижче плінтуса.. наведіть порядок з коментами, бо просто не хочеться й заходити і читати тут новини.
21 Січня 2021, 11:33
Люди. Звідки у вас стільки ненависті один до одного???? В дуже не спиятливу погоду для поїздок автомобілем, зіткнулося три. І що? Винен мер??? Якщо добре подумати, то він і причетний до ціни на газ!!))) Ось вам нова тема для обливання лай...ом один одного! Навіщо і кому ви пишете стільки бруду??? <br/>Щось не подобається, прийди і скажи це тому чи іншому в очі. <br/>Зайшов подивитись, що робиться в районі і афігєваю. Маленька кіпа ображених на життя людей сруть владу і один одного. Всіх геть!!!!!! А я далі буду сидіти, не х...я не робити (напевно бухати) і ненавидіти себе і всіх.<br/>Займіться роботою. Україна починається з тебе!<br/>Гарного дня всім)
21 Січня 2021, 11:44
В тебе мабуть сусіди хороші і ти бачиш своє майбутнє в хороших перспективах. А буває, що деяку падаль хотілось би і грохнути. Відчуваєш різницю, добрий ти наш.
21 Січня 2021, 12:18
До Афігєвшого: підтримую!!! Сайт перетворився на помийну яму для необгрунтованого обливання брудом Поліщука! Пару осіб з загостреним відчуттям соціальної відповідальності користуються цією площадкою для організації безпрєдєла! Наприклад алкаш бурий вже зранку летить на офіс, щоб &amp;quot;СТРОЧИТИ . !!!свої ....недолугі ,КОМЕНТАРІ!&amp;quot;
21 Січня 2021, 12:24
Ага за бурого то точно! І йому ще здається що всі вокруг також бухають! ггггг
21 Січня 2021, 13:36
Ну ти і дибільне. В тебе мабуть бурофобія.