Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У гуртожитку Рожищенського коледжу облаштовують систему пожежної сигналізації

16:40 18.01.2021
1942

Доки студенти Рожищенського фахового коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького знаходяться на канікулах, у гуртожитку закінчують облаштування системи пожежної сигналізації.

Про це повідомила заступниця директора з виховної роботи Оксана Черняк.

Ще напередодні новорічних свят у коледжі придбали усе необхідне обладнання для здійснення монтажу системи й розпочали відповідні роботи.

«Встановлення пожежної сигналізації – це надзвичайно важливий крок до створення максимально безпечного середовища для мешканців гуртожитку. Після повного її монтування будівля буде оснащена протипожежними датчиками та елементами реагування на виникнення пожежі, які здатні передавати інформацію на пульт автоматичної сигналізації. А отже, студенти та інші мешканці гуртожитку можуть почувати себе у більшій безпеці», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше рятувальники через суд вимагали зупинити експлуатацію будівлі гуртожитку Рожищенського коледжу до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
3 березня
Сьогодні
Вчора
01.03.2021
28.02.2021
27.02.2021
26.02.2021