Водії скаржаться на слизьку дорогу у Рожищі

17 Січня 2021, 15:36
7509

У Рожищі складна ситуація на дорогах. Покриття дуже слизьке, тож рухатись на авто подекуди небезпечно.

Про це Район.Рожище розповів місцевий водій Микола.

Чоловік каже, що через запарковану центральну вулицю їхати дуже складно. Також він вказує на критичну ситуацію поблизу залізничного переїзду та необхідність змінювати шини відповідно до сезону.

«У центрі міста машини не їдуть, а повзуть. І це дуже правильно, бо кожен зайвий рух чи перевищення швидкості може призвести до поганих наслідків. Біля переїзду – просто лід, там хіба що на ковзанах. А хто на «лисих» шинах, то боляче дивитися. Колеги водії, хто може, краще у ці дні пересісти на громадський транспорт», – каже чоловік.

Також люди обурюються у соцмережах. У спільноті «Нетипове Рожище» Руслан Глинюк опублікував світлини дороги, що аж виблискує льодом. Чоловік запитує, хто ж за це відповідатиме.







Коментарі
17 Січня 2021, 18:15
Зато грошенят спишуть багато.
17 Січня 2021, 18:29
Жодного коментаря від міського голови, благоустрою, поліції. Морозяться. І так буде принаймні ще два дні. Далі відлига. Це просто пі... Ц. Як бути такими безвідповідальними. Два дні підряд їздив до Луцька. Все розчищено, посипано. А в нас спитають де чия дорога. Сипнули піску без солі, а толку. Нахєр такі керівники
17 Січня 2021, 19:09
ТИ КРАЩИЙ....
17 Січня 2021, 20:02
хто, хто відповідатиме- інспектор з благоустрою. це його прямі обовязки.
17 Січня 2021, 20:24
Інспектор з благоустрою вже завідувач юридичним відділом.
17 Січня 2021, 21:16
У мера ПОЛІЩУКА і Юри МІЩУКА для вирішення проблем зі снігом і слизькими дорогами немає часу і бажання !!ВОНИ ПРОДОВЖУЮТЬ БУХАТИ,ніяк бідні не можуть вийти із ЗАПОЮ !!
17 Січня 2021, 21:36
Не хочу когось соромити,але щодо автодороги по Незалежності Рожище,це дійсно спрацювали не своєчасно. На пішохідних переходах дійсно лід. Тротуари не почищені, це жах, щоби вкласти такі гроші в бруківку і затоптати сніг, це недопрацювання служб і недбалість мера як керівника ОТГ.
17 Січня 2021, 21:39
Дорогі рожищани, потерпіть ще 2 дні і все буде добре, я вам обіцяю. Якщо прогноз не збреше...
17 Січня 2021, 21:55
Ми прогноз погоди бачили. Знаємо, що в середу має бути плюсова температура.
17 Січня 2021, 21:59
Як щодо премії за значний особистий вклад кожен місяць?) Буде?
17 Січня 2021, 22:19
Це просто ганьба, на слідуючи з виборах треба за Глинюка голосувати. Такої катка по цілій області немає як в Рожищенській ОТГ
17 Січня 2021, 23:23
Дійсно а чи нараховані вже премії за значні досягнення голові та працівникам міськради.
18 Січня 2021, 01:31
Ця дорога виблискує як лисина палиці,яку обслуговує бубочка і його команда
18 Січня 2021, 09:35
Мої вітання всім. Я бачу тут вже стільки понаписували самі розумні. Осудити когось проще, простого. Щоб писати ,що хтось бухає чи премій собі понавиписували чи нічого не роблять. Та вас самих посадити на їх місця хоть на тиждень ви б там всі загнулись чи в той холодний трактор який їздить серед ночі і посипає. Нє , краще вдомця сидіти і тицяти на екран і писати як х...во в нас. Даже починаючи з коментарів як себе підписує , чому ніхто з Вас не пише своє імя і фамілію. Хочете вирішувати такі питання будь ласка підняли дупи свої і гайда до мера чи нач. благоустрою і поясніть їм лічно свої претензій , а не виписувати тут. Герої найшлися
18 Січня 2021, 09:52
Поїдь подивися як розчищано в Луцьку, Ковелі, а тоді пиши щось. Я сам свідок 14 числа коли все намерзало і йшов сніг ніхто нічого не чистив і не насипав. Аварії які стались в той день в Рожищах на совісті і відповідальності Поліщука.
18 Січня 2021, 10:25
Вітя, а тебе чи бубочку хтось в шию гнав на керівні посади. Якщо людина йде на таку роботу значить відчуває сили в собі цю роботу робити і відповідати за свою працю. А такі балаболи як ти і тобі подібні можуть лише на святах пузом на сцені світити і в сквері квіти до пам'ятника класти. Запам'ятай людям твоя показуха не треба а реальні речі і дії. І замість того щоб сидіти в кабінеті винеси свою дупу на мороз і подивись які проблеми є в міста, поспілкуйся з людьми. А не кожен має йти з 5 заявами і при тому колективними з підписами- щоб отакі горе керівники здвинули свої булки з крісла і почали не те що робити а просто обдумувати вирішення питання.
18 Січня 2021, 10:50
Оооо то ви мене вже мером зробили. Дякую))) В нас мер Поліщук))<br/>Да бачу тут одні обізнані сидять!! <br/>Не маю часу тут з Вами спорити. Треба іти працювати.
18 Січня 2021, 12:17
А тепер уявіть шановні прихильники Поліщука Славіка (читай Палиці-Коломойського) яка управлінська вибачаюсь срака чекає нас коли вони повністю сформують штат ОТГ це буде простіше в Європейський Суд звернутись, чим достукатись до Мера, як штрафами за неприбраний сніг, то нас налякали, а як відносно своєї роботи то повна тишина. А головне всі підрозділи очолюють нові лиця з ахуєн..м досвідом кримінальних оборудок
18 Січня 2021, 12:59
Що хотіли те і маєте!!!!!
18 Січня 2021, 15:01
КОЛИ ПРОСНЕТЬСЯ мер ПОЛІЩУК і БУДЕ ЧИСТИТИ ДОРОГИ
18 Січня 2021, 17:59
Дулю Меншого призначити керівником Рожищенської ОТГ. Дуля Менший прийде - порядок наведе.