У Рожищенській міській раді перевіряють двох працівників

16 Січня 2021, 09:22
7163

Відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», в Рожищенській  міській раді розпочали проведення перевірки щодо двох працівників.

Про це повідомили на сайті Рожищенської громади.

Перевірки проводять щодо:

  • Войтович Олени Іванівни – головного спеціаліста з бухгалтерського обліку, яка подала згоду відповідно до Закону України «Про очищення влади»;
  • Патіюка Олега Святославовича – головного спеціаліста відділу земельних відносин, який подав згоду відповідно до Закону України «Про очищення влади».

Читайте також: Поліція розслідує кримінал: як школярів Рожищенського краю забезпечували інтернетом

Коментарі
16 Січня 2021, 13:35
Перевірте мера ПОЛІЩУКА і його команду-бездельників ,а також його ДЕПУТАТА-СТОМАТОЛОГА КОВАЛЬЧУКА В.В. !!!!!
16 Січня 2021, 14:06
Там КОЖНОГО треба ПЕРЕВІРИТИ, а не лише цих двох. ТАМ Є ЦІКАВІШІ ЕКЗЕМПЛЯРИ, НІЖ ЦІ ДВОЄ РАЗОМ УЗЯТІ!!!!
16 Січня 2021, 14:53
Хто такі ВОЙТОВИЧ, ПАТІЮК і стоматолог КОВАЛЬЧУК В.В. ? ДАЙТЕ ХАРАКТЕРИСТИКУ !!!!
16 Січня 2021, 15:48
Войтович Олена Іванівна потрапила на посаду при янучарі і завдяки ригіанналам. Якого милого ліволюціонер бубочка її тримає на такій посаді невідомо. Хоча він вже звик обслуговувати лису палицю,то чому тут дивуватись?
16 Січня 2021, 16:12
Олена Іванівна - хороший, відповідальний працівник, чесна, Щира і просто приємна людина. Відповідально виконує свою роботу. І до чого тут Янукович? Чи при його правлінні всі сиділи і не працювали? Чи ти при ньому не працював? Всі при якійсь владі працюють. І до речі, перевірка ця-вимога закону,проводиться за власною заявою працівника, а не через те, що ці працівники зробили щось не те! Вчепіться до когось іншого!
16 Січня 2021, 16:42
Хто такий Дід Петро? ДАЙТЕ ХАРАКТЕРИСТИКУ!!!!!
16 Січня 2021, 16:51
Чого на людей кидаєшся. Вава в голові дала ускладнення?? В Ліпіни поїдь, невідкладай свій візит до психіатра. Локдаун це не причина уникати лікування в психлікарні.
16 Січня 2021, 17:04
ПРОСНУВСЯ ? До тебе вже їдемо !!!!
16 Січня 2021, 17:18
дід Петро він же рожищанин, він же правда, він же читач, він же 123, він же рожище і т. д
16 Січня 2021, 18:15
Цей провокатор також задає свої дибільні питання під ніком 666. Це видно по IP адресі, з якої шлють комент. Редакція мала б його забанити за комети не по темі...
16 Січня 2021, 18:47
Може, то сама редакція і шпарить такі коментарі, щоб рейтинги набити... Які статті, такі і коментарі.
16 Січня 2021, 20:44
Дійсно :сама редакція пише і сама ж коментує свої ж статті !!!!!
17 Січня 2021, 00:00
До попереднього<br/><br/>14:12 16.01.2021 Підтримую 100%. Знаю Альонку як хорошого спеціаліста і хорошу людину. Молодець !!! Успіхів тобі і удачі !!
17 Січня 2021, 01:15
Ти не про те думаєш... Особисто для тебе головне, що в селі Ліпіни Луцького р-ну працює спеціалізований медичний заклад. Негайно їдь лікуватися. Твоя &amp;quot;вавка&amp;quot; в голові ускладнюєтьтя, тобі необхідна допомога медиків-психіатрів.
17 Січня 2021, 01:20
Твоя агресія до осіб жіночої статі викликає в мене підозру, що ти є не лише цейевропейцем-імбіцилом, а також адептом та учасником спільноти лбгт.