У Рожищі сталась аварія

14 Січня 2021, 16:12
8526

У Рожищі зіткнулися два легковики.

Дорожньо-транспортна пригода сталась по обіді 14 січня на вулиці Коте Шилокадзе. Про це з місця події повідомив кореспондент Район.Рожище.

Зіткнулись автомобілі Renault Megane та Opel Zafira. Автівки зазнали механічних пошкоджень, у аварії ніхто не постраждав.

За словами очевидців ДТП, легковик Renault Megane їхав на зустріч, його занесло на слизькій дорозі.




Читайте також: Ковзанка: рожищани скаржаться на непосипані вулиці

Коментарі
14 Січня 2021, 18:24
Де псевдо- мер ПОЛІЩУК,горілку з міськрадою дудлить ?? АВАРІЯ -результат роботи і п'янки мера і депутатів !! Чому мовчить його захисник депутат-ледар-стоматолог КОВАЛЬЧУК В.В. ??????
14 Січня 2021, 18:38
Захисник депутат-ледар-стоматолог КОВАЛЬЧУК В.В. займається повсякденною роботою.
14 Січня 2021, 18:41
<p>Де с... комунальними? Каток а не дороги. Нєфіг дивитися прогноз, сніг так бистро не розтане, не чекайте. Чого не посипають? Не чистять.</p>
14 Січня 2021, 19:04
ПРИЧИНА БАРДАКУ- мер ПОЛІЩУК+виконком+депутати в т.ч. депутат-брехун -захисник мера стоматолог КОВАЛЬЧУК В.В. !!!!
14 Січня 2021, 19:33
Так видно що дорога була посипана, може проблема в гумі?
14 Січня 2021, 19:38
Я щойно там їхав , дуже слизько.
14 Січня 2021, 19:39
Даний відрізок дороги обслуговує не комунальне підприємство , а дорожники
14 Січня 2021, 20:14
а мені обовязково знати хто обслуговує яку вулицю? по всьому місту картина одинакова. зато міська рада на сайті написала що прибирання снігу обовязок кожного. всі заморозились. крайнього нема
14 Січня 2021, 21:17
Які тут всі розумні,насамперед з якою швидкістю рухався автомобіль,мабуть 50км. Тормозний слід на снігу було видно аж від другого пішоходного, не встиг сніг впасти, а всі жаліються,нехай на авто ставлять нормальну гуму і їздять з розумом,а не як на <br/>гонках.
14 Січня 2021, 21:39
шо ти все спригуєш? резина , тормозний шлях. екперт ти наш.та пофіг яка гума коли слизько.дороги треба чистити
14 Січня 2021, 22:25
Не хочу нікого ображати, але вже тривалий час з року в рік у Рожищах одна і та ж картина. От візьмімо до прикладу нинішню ситуацію. Мокрий дрібний сніжок випав на початку тижня вночі. На вулиці була фактично плюсова температура. Снігу як такого власне на проїжджій частині по суті не було. Вранці їду на роботу десь близько 7.30 по місту комунальними активно розсипають суміш з піском. Зробили таке болото, що просто жах. Яка скажіть потреба була сипати суміш в понеділок. Снігу практично не було і він сам розтанув повністю навіть на траві до обіду. Таке враження, що Міщук явно хотів нагадати, що дільниця благоустрою щось таки робить, а він особисто заслуговує на ту багатотисячну зарплату, яку йому платять за контрактом за наші з вами гроші. Посипали, відзвітував меру і красота. Натомість, що ми маємо сьогодні? Вже їдучи на обід центральною вулицею зауважив, що на Незалежності як на картку і жодна резина тут особливо не допоможе. До вечора ситуація лише погіршилася і це на центральній вулиці. Я вже не кажу про околиці чи села, які тепер частина ОТГ. Де комунальники, де їхні тонни заготовленої на зиму суміші, про які так звітувалися? Таке враження, що працівники дільниці, посипають дорогу тоді, коли їм зручно, а не тоді, коли це справді необхідно. І робочий день у них триває десь до 11 ранку, бо далі їх не чути і не видно. Не такого мера ми обирали, не по господарськи це якось. Ганьба.
14 Січня 2021, 23:10
на всі100 .згідний
14 Січня 2021, 23:48
Бубочці було є і буде пох на ваші дороги.Головне пів ляма зарплати отримати
15 Січня 2021, 00:00
Черговий олень на всесезонці, в кращому випадку, і гарячою головою. Підозрюю, що на Меганеее нещодавно були номера іншої країни. Посипати, в першу чергу, потрібно в голові, особливо якщо вона пуста, хай хоч пісок буде.
15 Січня 2021, 00:05
Як почитаю, знову винні посадовці і всі з них погані.... Немає на світі мабуть людини, яка б догодила ОБІЖЕНИМ...