Ковзанка: рожищани скаржаться на непосипані вулиці

14 Січня 2021, 12:18
4419

На Волині продовжує лютувати негода: знизилась температура та йде сніг. Не виняток і Рожищенський край.

Вранці 14 січня жителі Рожища потерпали через нерозчищені та непосипані відповідною сумішшю вулицю. Світлини до редакції Район.Рожище надіслало одразу троє людей. Рожищани обурюються через те, що комунальники не виконали роботу рано-вранці.

Як видно із надісланих фотографій, вулиці не посипали у різних частинах міста. Не найкраща ситуація була також у центрі Рожища.

«Десята-одинадцята години ранку. Невже до цього часу не можна було дати раду хоча би у центрі міста? Не дорога, а ковзанка! Звертаюся до пішоходів, будьте дуже обережні й уважні, бо нам, автомобілістам, на такій дорозі важкувато швидко спинити машину», – пише водій, який побажав залишитись анонімним.

Світлини, де техніка з піском, надіслані о 11:25.
















Коментарі
14 Січня 2021, 14:25
Мер ПОЛІЩУК і його челядь довго сплять,думають тільки про себе і як би сьогодні добре бухнути !!!!
14 Січня 2021, 14:28
Дуже правильно написали! Пішоходи дивіться куди лізите!!!!!!! І не падайте під колеса!!!!!
14 Січня 2021, 15:32
Запитайте поважного керівника- пенсіонера Шванца-, який був керівником райавтодору,коли несвоєчасно виконав роботу щодо належного утримання доріг,(недай бог ДТП) відразу ж працівники ДАІ притягували до адмінвідповідальності керівника за порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг і вулиць . Це стосується і керівників ЖКГ, ДІЛЬНИЦІ БЛАГОУСТРОЮ,ОТГ,і новопризначеного керівника поліції. Організувати роботу,контроль за її виконанням, а тоді (як пише дописувач) можете відсвяткувати СВЯТО.
14 Січня 2021, 16:27
В РОЖИЩАХ відсутній ГОСПОДАР !!!Поліщук +його челядь зажерлися ,а сьогодні БУХАЮТЬ і за простих людей ніколи не думали !ГНАТИ їх ГРЯЗНОЮ МІТЛОЮ !!!!!!!!
14 Січня 2021, 16:29
Що Ви таке кажете. Посипати дорогу це обов'язок кожного жителя. А зарплату отримувати це обов'язок нашого мера. І так добре, що сніг впав то хоч буде куди пару сотень тисяч гривень списати і вкрасти. Вже мали штучний сніг сипати, а то зима проходить, а план по деребану не виконаний. Ганьба. Бардак. <br/>Ото стали жити процвітати. Вже на горизонті видніється світле майбутнє правда тільки окремих людей.
14 Січня 2021, 16:39
Поліщук давно забрехався ! УРожищах відсутній хазяїн !!Сьогодні він +челядь горілку жеруть ,а люди падають !!!!
14 Січня 2021, 17:30
&lt;p&gt;Коли б вибори були ще попереду до ті всі вибл..&amp;nbsp;що балатувалися і кричали що громаді треба господарник лопатами з самого ранку чистили дороги. А зараз вже не треба їх вже обрали.&lt;/p&gt;
14 Січня 2021, 18:21
Кого оббрехали -ДИБІЛОЇД. Вийми соску з рота,вийди на вулицю,тільки обережно, бо травма видно серйозна в тебе.
14 Січня 2021, 18:42
Він вже, походу сьогодні падав і не раз або це дуля - ліва нога бубочки захищає свого пахана.
14 Січня 2021, 18:46
Вибори треба проводити зимою ! Щоб мер ПОЛІЩУК+виконком+депутати в т.ч брехун-стоматолог КОВАЛЬЧУК В.В.лазили на колінах по льоду , гребли сніг лопатами і агітували за себе !!
14 Січня 2021, 23:53
Бубочка з челяддями мігби сам взяти шуфлю в руки і розчистити дороги.Він тільки і вміє що піаритись на клумбах і поливати футбольне поле.
15 Січня 2021, 00:14
Місцеві активісто-патріото-дупутути теж повинні долучитись. Особливо ті, що кричать більше всіх, най крик в корисну роботу переводять, тіпа самопомогають відмінники-підприємці))
15 Січня 2021, 13:37
За останні декілька років місцеві комунальники виконали свою роботу лише один раз - в день приїзду Петі Порошенка. Тоді мабуть вбухали всі запаси солі та піску. На дорогах і тротуарах прямо плило, хоча був сильний мороз.
15 Січня 2021, 21:01
Мені здається всі коментарі справа чорного піднебіння однієї і тієї ж самої людини задавленної здоровенною отруйною жабою. Здалось би хоча би поміняти стиль, а то він прослідковується у всіх коментарях..(«челядь», «+» і тд.)
15 Січня 2021, 21:44
Дуля, рятуй Україну!
16 Січня 2021, 16:05
Коли здається,то христись.Хоча ти не вмієш,бо бовдур