Колишньому очільнику Рожищенського військкомату, якого спіймали на хабарі, обрали запобіжний захід

13 Січня 2021, 12:19
Під час викриття чоловіка 6644
Під час викриття чоловіка

Начальнику відділу рекрутингу та комплектування, заступнику начальника сектору комплектування Волинського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Волинської області, підполковнику, якого затримали на хабарі у тисячу доларів, обрали запобіжний захід.

Про це йдеться в ухвалі Личаківського районного суду міста Львова від 6 січня.

Нагадаємо, йдеться про колишнього очільника Рожищенського військкомату Олега Гаврилюка. Його затримали під час одержання 1000 доларів США неправомірної вигоди. 

Слідство встановило, що, перебуваючи ще на посаді військового комісара районного військкомату, чоловік налагодив корупційну «схему». За певну винагороду він сприяв громадянам в ухиленні від проходження військової служби, оформленні відповідних для цього документів, а також у відстрочці призову.

«Проходячи військову службу на посаді військового комісара Рожищенського районного військового комісаріату є особою, яка постійно обіймає в органах державної влади посаду, пов'язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та є службовою особою, а також є суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення. Попри свою обізнаність з вимогами нормативно правових актів, будучи попередженим про обмеження, передбачені Законом України «Про запобігання корупції», які спрямовані на запобігання корупційним правопорушенням, використав свої службові повноваження у злочинних цілях», – йдеться у матеріалах справи.

Суд постановив клопотання слідчого задовольнити та застосувати до підозрюваного запобіжний захід тримання під вартою на 60 днів, тобто до 5 березня включно.

Також підозрюваному визначили заставу в розмірі 68 100 гривень.

Коментарі
13 Січня 2021, 14:42
Ще б колишнього комісара-хабарника КОРНАТОВСЬКОГО зловили б і посадили !!!!
13 Січня 2021, 15:41
йому дають а він бере <br/>треба брати тих які дають і де вони беруть гроші
13 Січня 2021, 17:03
Вчасно, офіцер у четвертому поколінні Олег Алєксєєв, дав на тапки, тобто чухнув з Рожищ до Ківерець. Не один бугай з Рожищ ходив по барах, їздив вночі машиною разом зі шмарами, а повістки втуляли лохам з бідових сімей та селюкам. Особливо під час героїчної мобілізації у 2014-16 роках.
13 Січня 2021, 18:00
Дайте характеристику на КОРНАТОВСЬКОГО і АЛЄКСЄЄВА!! Хто вони ????????
13 Січня 2021, 18:56
Дуду, нафіга вам той Корнатовський. Сидіть в інтернеті, роздивляйтесь фотки голих шалав, сопіть в дві дирки. &amp;quot;Кран&amp;quot; це вчорашній, а точніше позавчорашній день рожищенських реалій.
13 Січня 2021, 19:15
Строку давності для КОРНАТОВСЬКОГО немає !КОРНАТОВСЬКОГО за ЙОГО ХАБАРІ ТРЕБА ЗНАЙТИ І ПОСАДИТИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!31
13 Січня 2021, 19:27
А нахіра давав хабар,сцяв перед армією,то мовчи тепер
13 Січня 2021, 19:35
КОРНАТОВСЬКИЙ мучив людей за ХАБАРІ !! Роки пройшли,але все вертається буменрангом !!!!!!!!!!??!
13 Січня 2021, 19:49
Дійсно КОРНАТОВСьКИЙ мучив і вимагав у людей ХАБАР !!Роки пройшли,але БУМЕРАНГ повертається !!!!!!!!!!
13 Січня 2021, 21:32
то це всі мученники Корнатовського пишуть ?? які вже ожили після довгих тортур, ховаючись від армії і строчать під кожною статтею про Корнатовського !!! )) Вже після нього трьох воєнкомів було !!
13 Січня 2021, 21:50
Ясне діло, що тепер вже строчать, бо свого часу заплатили і в армію не пішли. А тепер вже мають по 30 років, тобто непризовного віку для строкової служби, то мабуть хочуть свої долари назад та ще й з процентами. Герої хренові, про бумеранг згадали...
13 Січня 2021, 23:04
Польша на карантині, на митниці шмонд і вікна прикрили тимчасово, ось і хочуть чмошніки назад свої долари повернути, щоб рівень їхнього життя не погіршився. До Богдана Лесика і Анатолія Марципуля нехай йдуть помічниками. Розширять мережу купівлі-продажу автохламу з європи.
13 Січня 2021, 23:27
Прийде час коли &amp;quot;клієнти&amp;quot; рожищенського екс-воєнкома Алєксєєва будуть кричати: &amp;quot;віддай назад мої гроші, я вже непризовного віку на строкову службу в армії&amp;quot;. Цікаво як будуть бартерні угоди компенсувати, не всіх уклоністів лише за гроші повідкуплювали.
14 Січня 2021, 14:03
СРАЧ СРАЧ І ЩЕ РАЗ СРАЧ<br/>СХАМЕНІТЬСЯ ЛЮДИ НЕ ПИШІТЬ ХЕРНІ
14 Січня 2021, 14:30
Прості люди пишуть ПРАВДУ,а тебе зацепило !!!!!
14 Січня 2021, 15:08
Читайте коментар ст.368 Кримінального кодексу України, об'єкт, суб'єкт злочину, об'єктивна, суб'єктивна сторона злочину.
14 Січня 2021, 17:41
що це за гамносайт з гамнокоментами такими? вам би тільки обісрати і оббрехати когось! дибілоїди!
14 Січня 2021, 20:01
Шкода,що є гнида яка підставила,але Бог бачить...шкода воєнкома