У поліції Рожища – новий керівник та оновлена команда

12 Січня 2021, 10:25
Начальник відділу поліцейської діяльності Юрій Присяжнюк 16694
Начальник відділу поліцейської діяльності Юрій Присяжнюк

У межах нової структури поліції у Рожищі створили відділ поліцейської діяльності № 1 Луцького районного управління поліції Головного управління Національної поліції  у Волинській області та призначили нового керівника.

Про це Район.Рожище повідомили у відділі поліцейської діяльності.

Національна поліція своїм наказом затвердила штатну структуру територіальних підрозділів ГУНП у Волинській області – створили чотири територіальні підрозділи. Так, зокрема відділ поліцейської діяльності №1 (місто Рожище) входить до складу Луцького районного управління поліції ГУНП у Волинській області. 

Тимчасове виконання обов’язків начальника Луцького районного управління поліції доручили підполковнику поліції Сергію Рудницькому.

Враховуючи досвід роботи, особисті ділові та моральні здібності, тимчасово виконувати обов’язки начальника відділу поліцейської діяльності №1 (місто Рожище) призначили майора поліції Юрія Присяжнюка, а тимчасово виконуючим обов’язки заступника начальника – підполковника поліції Ігоря Ісакова.

Читайте також: Начальник Рожищенського відділення поліції Сергій Поторась йде на пенсію

У відділі поліцейської діяльності №1 (місто Рожище) будуть працювати: старші дільничні офіцери поліції – капітани поліції Олександр Лавренюк та Андрій Торожнюк, чотири дільничні офіцери поліції – капітани поліції Тарас Зиц та Олександр Киричук, старша лейтенантка поліції Людмила Кучинська та лейтенант поліції Володимир Шевчук.

Начальником сектору реагування патрульної поліції відділу поліцейської діяльності №1 (міста Рожище) призначили майора поліції Богдана Гуша, старшим інспектором сектору реагування патрульної поліції – майора поліції Віктора Ляшука, п’ять інспекторів сектору реагування патрульної поліції – капітана поліції Олександра Никитюка, старших лейтенантів поліції Юрія Матюшка, Володимира Прокопчука, Андрія Гаврилюка, Ірину Окуневич.

Поліцейськими сектору реагування патрульної поліції будуть працювати старші сержанти поліції Руслан Шпак, Олександр Шкуренко, Микола Сидорук, Володимир Супрунов, Віталій Ярмолюк, Віктор Куприянчик, Олексій Ваврик, Микола Ходорчук, сержант поліції Андрій Симончук та капрал поліції Богдана Прохорук.

Безперервну роботу відділу забезпечать інспектори чергові – майори поліції Жанна Кравецька та Володимир Поліщук, капітани поліції Микола Жук та Микола Кропива, а також помічники чергового старші сержанти поліції Артур Гнатюк, Євгеній Татюк, Костянтин Ісманалієв та сержант поліції Тетяна Савчук.

«Працівники відділу поліцейської діяльності №1 (місто Рожище), розуміючи обсяг роботи, чітке виконання норм законодавства та безумовно своє основне завдання – охорону прав та свобод громадян та боротьбу зі злочинністю, а також забезпечення публічної безпеки громадян, закликає всіх до співпраці, задля безпеки в громадах», – кажуть у відділі.

Читайте також: Нова структура поліції: у Рожищі – відділ поліцейської діяльності

Коментарі
12 Січня 2021, 12:43
Хто такі Присяжнюк та Ісаков.ДАЙТЕ ХАРАКТЕРИСТИКУ
12 Січня 2021, 12:43
А ДЕ ХІЛІМОНА ПОДІЛИ??????
12 Січня 2021, 12:52
Це нормальні працівники
12 Січня 2021, 13:43
ДЕ БАСАЛИК О.І.
12 Січня 2021, 14:25
Присяжнюк кращий оперативник. Нарешті адекватні призначення пішли
12 Січня 2021, 16:33
Де керує колишній нач.поліції БАСАЛИК.О.І. ?????????
12 Січня 2021, 16:44
А де решта служб? Де карний розшук, де дозвільна система? Це тепер для того, щоб продовжити дозвіл на мисливську зброю, що до Ківерець треба буде їхати чи може взагалі до Луцька? Якщо так, то в Рожищах залишилася якась недополіція. Лише патрульні, які вміють лише на машинах кататися та селян на Жигулях та Москвичах біля базару ганяти, а ні помилився - ще школярів по майданчиках гонити та за маски штрафувати. Оце реформа, майже як із медициною та викликом швидкої допомоги, яка вже у 2021 до вас так просто не приїде, хіба що в ДТП попадете, не дай Боже, або з інфарктом чи інсультом зляжете. А так все решта, то ваші проблеми. Лікування лише по телефону з сімейним лікарем, більшість з яких у Рожищах звичайні педіатри. А тепер це все вже й до поліції добралося. Якщо вас вбивають, то телефонуйте відразу до Луцька, бо у рожищенських поліцейських дещо інші функції. Як казав усім відомий дід Панас, свого часу,- "Ото така ...уйня, малята..."
12 Січня 2021, 17:57
Підтримую попереднього Коментатора ?Хто винуватий ,що у Рожищах недополіція ? Де колишній нач.поліції БАСАЛИК О.І.працює ?? Дайте відповідь !!!!!
12 Січня 2021, 18:04
Підтримую обох попередніх коментаторів ? ДЕ БАСАЛИК ????
12 Січня 2021, 18:07
Підтримую попередніх коментатооів !!!! Хто винуватий і де колишній нач.поліції БАСАЛИК О.І.????????????
12 Січня 2021, 18:12
господі проснулися<br/>басалик з березня вже неврожищі<br/>після нього вже другий начальник<br/>позвоніть і спитайтеся де <br/>ви якто з марса
12 Січня 2021, 18:34
Бачалика вигнали за п’янку з Рожищ
12 Січня 2021, 18:47
Куди вигнали з РОЖИЩА БАСАЛИКА за П'ЯНКУ ??????????
12 Січня 2021, 19:46
Найшли Присяжнюка? Начальника??Придурок з придурків,нічого ніколи не робив-і робити не буде.одне,що горобців біля міліції гонять...
12 Січня 2021, 22:03
Неправда!!!!! Достойна кандидатура на таку посаду!!! Вникайте глибше, поцікавтесь якостями, можливостями, результати роботи!. Вітаю Присяжнюк!!!
13 Січня 2021, 00:03
Де не посій, а КРОПИВА скрізь вродиться.
13 Січня 2021, 09:18
Хто такий КРОПИВА ?Дайте детальну характеристику !!!!!!
13 Січня 2021, 15:37
Тобто все залишиться як і було? Далі будуть договорняки і п’яне бидло за кермом яким закони не писані, бо всі один одного знають і разом п’ють???
13 Січня 2021, 16:50
Истинный ариец, характер нордический. Беспощаден к врагам Рейха. Участник браконъерской охоты на дикого кабана. Обладает хорошей чуйкой. Автомобилист. Женат, имеет детей.
13 Січня 2021, 18:20
КРОПИВА-колишній Мент-ХАБАРНИК !НА НЬОМУ КЛЕЙМА НЕМАЄ ДЕ СТАВИТИ !!ГНАТИ ЙОГО З ПОЛІЦІЇ ТРЕБА !!Скільком простим людям цей ГЕБОЇД-КРОПИВА життя спаскудив !!ВЗЯТИ його за дупу із позором гнати з поліції,яку він вже раніше опозорив !!ВСІ чесні ВОДІЇ пам'ятають цього ГНИДУ !!!!!!
13 Січня 2021, 18:47
Тобі ж написали, що &amp;quot;обладает хорошей чуйкой&amp;quot;(рос), тобто брав там і в тих, хто не буде всім розказувати, про те як відкупився від статті 130 кодексу України про адмінпорушення. А йолопи яких мєнти розводять на бабоси завше були, є, і будуть.
13 Січня 2021, 21:38
Рейхсканцелярія - 100000 !!!! ))))
13 Січня 2021, 22:27
Що з кабаном за яким гонився БРАКОНЬЄР-МЕНТ КРОПИВА ?????
14 Січня 2021, 18:50
НА ХВІСТ СОЛІ (МОЖНА КАМЯНОЇ )насипте на хвіст кабанові, а тим більше Кропиві.Як би порушив законодавство то відповів би. А з кабаном все добре - в природі....
14 Січня 2021, 18:54
Гнати ГРЯЗНОЮ МІТЛОЮ Гебоїда-КРОПИВУ з поліції !КОЛЕГИ не мовчіть !!КРОПИВА не одного із своїх підставив !!!!!!!!!
14 Січня 2021, 19:36
Смачний був кабанчик.З Коляном не жартуй.
14 Січня 2021, 23:02
Я бачу тут всі обіжені.... Хоч би один нормальний хтось шось написав... По одному Кропиві зробили всіх... І реформи робить керівництво держави, а не району, міста чи села... Подумайте про те.... Всі ми люди і під Богом ходим....
15 Січня 2021, 09:31
КРОПИВА-мент-хабарник-гебоїд і є обличчям Рожищенської поліції ! ДУМАЙТЕ !!!!
15 Січня 2021, 11:36
Зібрались обіжені, щоб написати про гниду Кропиву, який є працівником органів правопорядку, і одним з тих, хто ганьбить цю структуру. А ти, &amp;quot;опущений&amp;quot;, читай всі ці коментарі від обіжених.
15 Січня 2021, 18:46
Особисто знаю кількох працівників із перелічених у статті, нормальні і порядні люди!!!
15 Січня 2021, 19:29
КРОПИВУ ГНАТИ З ПОЛІЦІЇ !! ЦЕЙ ГНОМ ЩЕ НЕ РАЗ ПІДСТАВИТЬ СВОЇХ КОЛЕГ !!!!
16 Січня 2021, 01:57
Слідчі де? Карний розшук де? Оперативники хто?
16 Січня 2021, 16:56
В нашому селі таких працівників нема. В Ківерцях і в Луцьку вони. Рожище і так переб'ється. Треба буде до слідчого чи в розшук людину подати - гайда в Ківерці