З Рожищенської райдержадміністрації звільняють 63 людини

07 Січня 2021, 10:09
Рожищенська райдержадміністрація 11453
Рожищенська райдержадміністрація

Працівників 16 райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад.

Таку звістку вони отримали у середу, 6 січня. Про це розповіла Суспільному начальниця відділу облдержадміністрації Ірина Лебедюк.

Чиновниця каже, що згідно з новим територіально-адміністративним устроєм України з 1 січня на Волині – чотири райони замість 16: Камінь-Каширський, Ковельський, Володимир-Волинський та Луцький. Відповідно, залишиться лише чотири районні адміністрації.

6 січня працівників райдержадміністрацій Волині повідомили про вивільнення з посад. В місячний термін державні службовці будуть звільнені з посад, а у двомісячний термін усі інші працівники РДА так само будуть звільнені зі своїх посад. Загалом в області має бути 590 працівників. До Нового року – було 1184, каже Ірина Лебедюк.

До 18 січня створять комісії з ліквідації райдержадміністрацій та передачі майна у власність новоствореної територіальної громади.

Місто Рожище до адміністративно-територіальної реформи було районним центром. З першого січня Рожищенський район – у складі Луцького укрупненого району, розповідає голова райдержадміністрації Сергій Шкода. Згідно із розпорядженням про вивільнення працівників, поза штатом опиниться 63 людини. Каже, що свої функції голови ще виконуватиме впродовж трьох місяців, поки не передасть усі робочі справи наступникам.

Спеціалістка районного управління економіки Ольга Шолкова – 10 років на державній службі. Говорить: з думкою про скорочення змирилася, сподівається знайти роботу у новоствореній Луцькій райдержадміністрації. Хоча жінка не виключає, що, можливо, доведеться їхати на заробітки, на фізичну працю.

Утворення нових районів не вплине на заповнення адреси у поштовій кореспонденції, каже заступниця директора Волинської дирекції Укрпошти Олена Рудник. Оскільки на конверті обов’язково вказується індекс місця призначення, а всі населені пункти підв’язані під індекс.

Коментарі
07 Січня 2021, 12:16
Дубчук-Алкоголічку ПЕРШУ ЗВІЛЬНІТЬ !!!!
07 Січня 2021, 12:26
ХТО новий військовий комісар у Рожищах ??Після БАРИГИ КОРНАТОВСЬКОГО всім комісарам тут не везе !!?!!!
07 Січня 2021, 13:29
Всіх забере в ОТГ Поліщук. Ніхто без роботи не буде і фізично працювати не будуть. Під них вже оголошені конкурси і далі будуть оголошені.
07 Січня 2021, 13:35
Що,Мер- ПОЛІЩУК забере собі ДУБЧУК ЖАННУ-АЛКОГОЛІЧКУ і буде з нею БУХАТИ ??????????
07 Січня 2021, 13:58
Клебанську боїться вірусу. На вікні під дощем люди оформляють документи. Сидять в теплих кабінетах є зал. Все направила проти людей.Родину Добровольсько - степанюків за корупційно бюджетні кошти, провести аудит. Тарасу роботу, якось не солідно з василиною,хабарів хоче. Сергійчук робота нижче плінтуса в РДА.Дунець завалив депутацтво. Старість не радість пенсіонерів відпочивати, молодим роботу
07 Січня 2021, 14:07
Скільки дармоїдів сидить на шиї збіднілої держави,вони ще й мародерать хто ближче до корита,багато з тих <br/> рехворматорів вже біля корита громади.
07 Січня 2021, 14:27
Хто новий комісар ??Де колишній Барига-військком КОРНАТОВСЬКИЙ ?? Людям району дуже цікаво !!!!
07 Січня 2021, 15:25
Клебанська боїться вірусу. Ха ха.<br/>Та вона приходить на роботу щоб побухати.<br/>Далі йде борщ варити.<br/>Ось і вся її робота.<br/>До речі усім такий начальник п'яничка <br/>баламут нравиться.
07 Січня 2021, 15:38
КЛЕБАНСЬКА ХЛЕБЧЕ ГОРІЛКУ ЯК КІНЬ НА ВОДОПОЇ !!!ХТО ДАСТЬ ВІДПОВІДЬ ПРО КОЛИШНЬОГО ВОЄНКОМА-ХАБАРНИКА КОРНАТОВСьКОГО ??ЛЮДЯМ ДУЖЕ ЦІКАВО ЗНАТИ !!!!!!!!!!
07 Січня 2021, 15:49
Компанія Гайворонської. Поліщук правильно всіх на конкурс і довідки від нарколога. Молоді не мають роботи.Нагребли була за пробули. На базар ,або малину збирати. Не буде відпочивати в Еміратах Жанка.
07 Січня 2021, 16:02
Клебанська розбирається в соцзахисті як...<br/>Хто її туди посадив...
07 Січня 2021, 16:16
До Шовкової та Манько скоротять вас так само, як Дембіцького.<br/>Ви юристи знаєте, як по безпрєдєлу це було.<br/>Що посієш те пожнеш.
07 Січня 2021, 16:23
Хто такий колишній комісар ХАБАРНИК-КОРНАТОВСЬКИЙ і де він зараза є ??????
07 Січня 2021, 17:14
Головне, всі шукають « лєгкого труда», пахати ніхто не хоче...
07 Січня 2021, 17:32
Давно пора звільнити і Жанку і Клебанську. Тупі і тільки думають як надурити людей
07 Січня 2021, 17:34
Скільки тих ЛЕДАРІВ в РДА було ??????
07 Січня 2021, 17:35
Люди думають якщо звільнять 63 людини то зразу ж вони візьмуть вила.граблі.кувалди.сокири і підуть заробляти собі грошики.Брехня хто сидів роками і нічого не робив для простих людейа лише для себе крав і для своїх дітей той вже робити не схоче і не зможе,хіба що голод заставить,це як тіщо сидять на лавках біля Б.Хмельницького буде вмирати а розгрузити машину не підуть.Так і ці будутьв галстуках і білих рубашках ходити а робити не підуть будуть вижидати коли влада поміняється!!!
07 Січня 2021, 17:55
Куди запхають АЛКОГОЛІЧОК:ДУБЧУК і <br/>КЛЕБАНСЬКУ
07 Січня 2021, 18:08
Жанка Дубчук хто може знає як Зінчучка керівник апарату чудо вічно п'яне шатаєця постійно по місту ,туристка по два рази відвідувачка закордонних курортів,включаючи і наші моря за ліві путівки підставних призвів,крахоборка яка з своєю подружкою Гайворонською брали на посади РДА включаючи до тех працівниці з долари ,та сама держиться за дві посади уже який термін та і нинішнього голову підказала,коротко ще та курвочка
07 Січня 2021, 21:42
Нашим людям є тема для балачок
07 Січня 2021, 22:25
Нарешті!Хоч трохи менше тих посад що нікому не потрібні! Щоб не сказати грубо!Це ж скільки грошей викидалось на вітер попри жебрацькі пенсіїї простих людей які справді пропахали все життя!Дибільна держава!
07 Січня 2021, 22:46
Звільнять 63 дармоїда,всім легше стане.Досить вже тої совкової б'юрократії.Бубочка в ОТГ і так штат розширив
08 Січня 2021, 00:02
З РДА звільняють, як вже хтось згадав, а штат ОТГ, росте як на дріжджах
08 Січня 2021, 00:59
Участь рожищенської райдержадміністрації зрозуміла - подібне пройшли практично всі підприємства та організації району, тобто зникли. Україна вже давно стала державою яку дерибанять та знищують, а населення головні гастарбайтери у Євросоюзі. Кількість країн учасниць Євросоюзу з часом теж дещо зміниться, і Великобританія тому приклад. Дайте краще відповідь: чому закриті коментарі в рубриці про працівника військомату якого затримали за підозрою у хабарництві. Невже так багато відомих рожищан повідкуплювали своїх діток від строкової служби у Збройних Силах України...
08 Січня 2021, 01:03
Ну районне видання могло і правильно прізвище написати
08 Січня 2021, 11:13
Ой яка біда,а те що по селах знищили медпункти,сільради,пошти.Мер рожища забира всіх в миську раду як всіх зінгельових сраколизників з районної ради.ще такого тупогт мера не було.
08 Січня 2021, 12:19
Завжди все має властивість закінчуватися. Так от прийшов кінець розкрадання державних коштів, нарахованя премій кожного кварталу і так далі... Ну що Танька Новосад і її друзі тепер відчуйте, як це лишитися без роботи. Запам'ятайте люди добрі абсолютно все вертається бумерангом!!!!! Перетим як щось зробити треба добре подумати....
08 Січня 2021, 13:03
А тебе що жаба душить, забирає і молодець, правильно робить, хороші спеціалісти між іншим завжди цінуються і потрібні. І медпункти і пошти на селах є, ніхто їх не закривав, а щодо сільських рад то їх і так було забагато, давно пора їх було укрупнити. От вже ж наш український народ, не порадіють за людей, аби тільки в ложці води втопити...
08 Січня 2021, 13:10
в районі всім комісарам не везе після ХАБАРНИКА КОРНАТОВСЬКОГО
08 Січня 2021, 14:57
Хіба всім воєнним комісарам невезе в Рожищі? Алєксєєв вчасно спригнув з Рожищ в Ківерці, і все нормально. Поки що ще не взляли за дупу, - за підозрою у отриманні неправомірної матеріальної вигоди від мам, які відкупили своїх дєток від проходження строкової служби в армії.
08 Січня 2021, 17:28
Коли посадять у тюрму Колишнього Воєнкома-Баригу-Хабарника КОРНАТОВСЬКОГО ???????
08 Січня 2021, 17:28
Не журіться держслужбовці у вас є успішні адвокати І.Сенргійчук та І.Гайворонська
08 Січня 2021, 17:51
ПІДТРИМУЮ два попередні коментарі !!!!!!
08 Січня 2021, 19:08
Мудро поступив Касянчук голова з Доросинівської отг не взяв Новосад Т. П, вже не був би він головою отг а Новосад стала б головихою Відсунула б його на задній план а з часом взяла б на себе повністю керівництво отг було б як грім з ясного неба. Гайворонська в районі числилася а керувала Новосад. Кого приймати і звільняти кому догану премії, надбавки до з/п Вже не кажучи за РД Просвіту. Фестиваль &amp;quot;Свої&amp;quot; Аагітація за &amp;quot;курочку рябу&amp;quot; Підступна підколодна змія.
08 Січня 2021, 19:11
А ти напевно зінгель,забирає всяку мразь,а по селах порожньо.глішина,сраколизники,підараси
08 Січня 2021, 19:15
Ого, а звідки така обізнаність за премії, доплати в РДА, хіба їх платили рядовим держслужбовцям?
08 Січня 2021, 19:28
По селах є старости і діловоди
08 Січня 2021, 20:09
Пережили знищення фабрик та заводів, пережили знищення колгоспів, пережили майдаунацію, переживем децентралізацію та йевроінтеграцію. Доречі, справжнім поціновучам цейевропейської інтеграції пофігу своя розвинена Україна, цим імбіцилам достатньо можливості поїхати на роботу до Польщі, Австрії, Франції. В Україні воли лише проживають, а деякі національно-свідомі додіки інколи виходять у вишиванках в дні національних свят та урочистостей.
08 Січня 2021, 21:13
На базі розформованої Рожищенської РДА можна зробити бордель. Олег Савчук буде старшим сутенером, Інна Михайлівна буде &amp;quot;мамкою&amp;quot;, і тд... Хто з бувших працівників не виявить бажання працювати у сфері лямурних утіх матимуть можливість піти працювати: на модульний єврозавод Кромберг, двірниками в Комунгосп, до Дулі Меншого в село, продавцями в Наш Край, до Лесика і Марципуля гонщиками машин з Європи, ФОПами-баригами на рожиському ринку, контрактниками у самій боєздатній армії Європи, виробниками та продавцями бімберу в фанфуриках.
08 Січня 2021, 21:46
Яка точність! Не в бровь, а в глаз!
08 Січня 2021, 23:24
А шо теї старости роблят горивку пють і все,де вони є.Хто їх бачить зарплату получают і все
08 Січня 2021, 23:25
А шо вони роблять ці старости і діловоди?зарплату получают і горівку пють.Дибилізм.де вони є ау.....їх ниде нима.
09 Січня 2021, 11:16
А зараз Кузава з Войтовичом на керують... Не за таке - За майбутнє ми голосували.
09 Січня 2021, 12:42
ХТО ТАКИЙ ВЄНКОМ-ХАБАРНИК КОРНАТОВСЬКИЙ ???????
09 Січня 2021, 13:42
Ви праві все має початок і кінець.Тепер Новосадиха буде всім залазити в одне місце короче буде корчити невину дівчинку, якою ніколи не була . Вона як була підступна стерва брехлива разом із своїм Горбачом така вже й буде, два чоботи пара. Люди ж не міняються а просто на деякий час одягають привабливу маску!!!
09 Січня 2021, 14:04
Подарунок Новосад дороговартісну картину з бурштину від завклубів. Ювілей 10 років числилася на роботі. Зараз вже числиться в просвіті. Сергійчук та Гайворонська - конфлікт інтересів є, чи ні?
09 Січня 2021, 20:17
і Вадім Дулюк тоже!
09 Січня 2021, 21:16
Видно ти сумуєш за Савчуком борделем,<br/>а як на мене все ж таки ліпше Кузава ніж Савчукова Гайворончучка чи підла Сергійчучка
09 Січня 2021, 21:53
Ти, видно, з числа тих, хто землю в Топільно отримав? Кузава ж голова земельної комісії був в Топільно? Правильно?
10 Січня 2021, 17:27
А в якому селі вже є діловод? Бо у нас то й старости мабуть немає.
10 Січня 2021, 21:02
Для чого діловоди?Що староста робить,пів дня приїде в тиждень,от і все..Це ж які зайняті,чим.Поліщук зінгеліху на всі села і буде добре.Дибілізм.
12 Січня 2021, 03:22
На рахунок землі в топільно _ всі депутати сводтта собі і своїм отприскам взяли по пару ділянок, а простим смертним повідмовляли.коли вже нажеруться скотиняки.