Митрополит Михаїл відправить літургію у храмі села Тристень

06 Січня 2021, 15:15
Митрополит Михаїл 4643
Митрополит Михаїл

На різдвяні свята митрополит Луцький і Волинський Михаїл планує відвідати кілька парафій, у яких очолити відправи Божественної літургії.

Про це повідомили на сайті Волинської єпархії Православної церкви України.

 

  • 8 січня, 10.00 – храм Собору Пресвятої Богородиці в селі Забороль Луцького районного деканату. З нагоди престольного свята.
  • 9 січня, 10.00 – храм Різдва Пресвятої Богородиці в селі Боровичі Маневицького деканату. Перший архієрейський візит.
  • 10 січня, 10.00 – храм Різдва Пресвятої Богородиці в селі Тристень Рожищанського деканату. Перший архієрейський візит.
Коментарі
06 Січня 2021, 23:36
Завжди думав що правильно рожищенського а не рожищанського. Я ще ніколи так не помилявся :(
07 Січня 2021, 09:45
Головне хай норкову шубу не забуде взяти, хай силюкі з Тристення оцінять куди підуть їхні 10 000 за приїзд Міши
07 Січня 2021, 17:30
&amp;quot;Я ще ніколи так не помилявся :(&amp;quot;в ЧОМУ чи в КОМУ,ви маете на увазі ,що ще так не омилялись ?<br/>В українському правописанні чи в грамотності українських журналістів..?
07 Січня 2021, 17:32
помилялись
07 Січня 2021, 17:36
Нехай навіть турецький султан приїде,все одно ця церква ,Благодаті Божої немае.
07 Січня 2021, 22:48
Москалі хіба не в турків автокефалію брали?
08 Січня 2021, 11:52
Турки - мусульмани.<br/>А молитовні будинки баптистів будуть захоплювати.<br/>А де ваш патріарх Філарет?<br/>Філарет - головний Ваш, а ви його десь ховаєте. Ганьба, не можна так поводитись з головним вашим патріархом. Ви, використали Філарета, а потім кинули його як у 90-ті часи... Ганьба!
09 Січня 2021, 18:36
Ясно ж що не в турків<br/>Це лише яничари які свое родство та історію не памятаючі,можуть щось започитати в турків.<br/>Та історія це таке діло,що хто її забувае тому обовязково знову сама себе нагадае .Питання часу.