Рожище: місту подарували пам'ятник «Борцям за волю та Незалежність України»

21 Червня 2017, 17:38
5255

Національний Корпус та ветерани полку «Азов» подарували місту Рожище та рожищанам пам'ятник «Борцям за волю та Незалежність України».

У вівторок, 20 червня, в Рожище привезли пам'ятник, який на замовлення представників Національного Корпусу та ветеранів полку «Азов» виготовили спеціально для нашого міста. Цей пам'ятник буде встановлений в сквері, який наразі будується в райцентрі. 

Подібні пам'ятні знаки по мірі можливості, встановлюватимуться осередками Азовського руху в кожній області, проте відрізнятимуться розмірами та написами. 

«Знаючи про те, що в місті будується сквер, в якому має буди встановлений символ визвольної боротьби, розуміючи вагомий вклад Рожищенської міської ради на чолі з міським головою В'ячеславом Поліщуком, ми вирішили долучитися до увіковічнення борців за волю та незалежність України та подарувати пам'ятний знак, - коментує очільник Національного Корпусу Рожище Ірина Ющук.

«Зауважу, що Рожищенський пам'ятник є найбільшим серед інших встановлених в різних куточках України. Хочеться, щоб він нагадував рожищанам про нескореність і силу духу нашого великого народу, а новим поколінням про те, що наше майбутнє ми творимо власноруч кожного дня, кожної миті, і лише від нас залежить, яким воно буде», - додає співрозмовниця.

Головний посил активістів, які подарували пам'ятник – закарбувати в пам’яті і свідомості рожищенців подвиг побратимів, що горою стали на захист свободи, гідності і справедливості. 






 

Коментарі
21 Червня 2017, 20:58
Моя мама за розповюдження листівок відбувала покарання в Луцькій тюрмі. Я радий що такий пам'ятник буде в Рожищах. Слава Україні! Героям слава! А Національному Корпусу та ветеранам полку «Азов» низький уклін.
21 Червня 2017, 21:45
А як щодо тих зразків пам'ятників, за які голосували, тепер ніякий з тих креативненьких встановлений не буде???
21 Червня 2017, 21:55
Краще нехай встановлюють цей, ніж котрийсь з тих "креативненьких"))))
21 Червня 2017, 22:26
історія любить повторятись...
22 Червня 2017, 00:35
От розясніть мені хто саме підпадає під "борцям за волю та незалежність України"? Хто саме, які категорії чи верстви населення?
22 Червня 2017, 03:03
Дякуємо вам від імені рожищан.
22 Червня 2017, 11:06
Рая, пиши ліпше від імені РАЯщан!
22 Червня 2017, 12:12
Дякую. <br/>Читайте уважно; це- подарунок. А що-до &quot;креативненьких&quot; то це потрібно було вкласти немалі кошти з бюджету.<br/>Ще раз велике спасибі національному корпусу. <br/>СЛАВА УКРАЇНІ !!!!!!!!!!!<br/>Вічна пам'ять тим, що полягли в боротьбі за незалежність України.
22 Червня 2017, 12:30
я не розумію для чого був цей цирк з голосуванням за зразки....звичайно всі розуміли що це затратно, ну тоді не робіть показухи з тими голосуваннями!!!
22 Червня 2017, 13:03
http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/9465-blizko-7-tis-grn-zibrali-na-blagodiinomu-zahodi-v-den-mista-rozhishche-onovlenno
22 Червня 2017, 13:19
Де гроші, активісти, якщо це подарок????<br/>Цитата:&quot;Рожищани вкотре довели, що вміють не тільки відпочивати, а й робити корисні справи. Благодійна акція по збору коштів на пам’ятник «БОРЦЯМ ЗА ВОЛЮ ТА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ» зібрала близько 5 тис. грн. Проте сьогодні, 20 червня, як нам стало відомо, 2 тис. грн пожертвував ще підприємець, який привозив у місто атракціони.
22 Червня 2017, 13:20
а нема, як завжди!)
22 Червня 2017, 13:21
Гроші були зібрані на День міста того року
22 Червня 2017, 13:32
То що тобі мали наперед знати, що пам'ятник подарують? Піди в міську раду і взнай де гроші, а не починаєш тільки лахати всіх. До чого ви пратівнючі люди! Ще не встиг пукнути, як вже кажуть що всра..ся. Як по вас видно, що ви нелюди. Он кричали що оголошень ніде вішати тому на дереві вішаєте - встановили дошки - видерли. Ще не встигли щось зробити - зганили. Ти хоч копійку чудо дало на того памятника? То піди тобі віддадуть твої гроші. Хоча я сумніваюся що такі низькі люди щось дають.
22 Червня 2017, 13:49
де гроші які збирались на пам'ятник????? для чого я маю йти й запитувати, збирали на пам'ятник, от і туди витрачайте!!!
22 Червня 2017, 13:51
впринципі не поганий подарунок, але як на мене для такого сквера (якщо він звичайно буде таким як і планувалось) він замаленький, але це особисто моя думка
22 Червня 2017, 13:59
Міська рада тут причому??? Гроші кидались не на рахунок міської ради, а в скриньку, яку носила самооборона.
22 Червня 2017, 14:27
йди в міську раду питай??
22 Червня 2017, 16:43
чого видалили коментар????? ми ж звітуємся. тож просять.&quot;взяли сім тисяч за доставку&quot;-ха-ха-ха
22 Червня 2017, 17:33
Подарунок- він і Африці - подарунок.<br/>А де поділися кошти ......... Хто збирав, той нехай і прозвітується.........<br/>На лікарню майбутнього для дітей збирали всім світом, і що???............- не можна знайти кінців. <br/>А тут маленьке містечко і я так думаю. що ніде ті кошти не поділися.<br/>Не такі вже в нас погані люди, як де-хто думає.
22 Червня 2017, 19:13
Це якийсь бред)) Навіщо Нацкорпус і Азов замовляли той пам'ятник, коли знали, що гроші збиралися на нього??? Що права рука не знає, що робить ліва?? Чи можливо не треба було писати, що пам'ятник безкоштовний?? Так все ж де гроші, самооборона???
22 Червня 2017, 19:46
Ну чому ви у всьому шукаєте щось... <br/>Я так думаю, що рік назад ще ніхто не знав про те, що нацкорпус подарує цей пам'ятний знак. Чому не можна повірити просто у людську доброту, у те що хтось може просто так зробити щось корисне.<br/>Ніхто ще з людської біди не збагатився. <br/>А кошти зібрані на пам'ятний знак в пам'ять про тих, хто зазнав біду, холод, голод і смерть повірте не принесуть добра, якщо будуть використані в особистих цілях, а не на благо людей.
22 Червня 2017, 19:51
Якщо ви кидали гроші у скриньку, значить ви цим показали, що ви довіряєте цим людям, і вірите, що гроші підуть за призначенням, то чому сьогодні стільки недовіри і запитань?<br/>Ви просто навчіться довіряти.
22 Червня 2017, 21:38
І пам'ятник жоден не стоїть !!! Йдуть будівельні роботи. Впевнена , що прийде час і прозвітують за гроші зібрані людьми. Не біжіть попереду паравоза, майте терпіння. Тим більше, що зібрали не 30 гривень, а кілька тисяч. Інформація ця не була таємною. Все проходило відкрито і збір коштів, і затвердження проекту, то ж давайте наберемося ще трохи терпіння. А що прийшло в голову &quot;Азову&quot; - дарувати, то це питання до них.
23 Червня 2017, 01:59
хороший подарунок,, козацький хрест..а зібрали там 5 тис по моему..на встановлення оздоблення і доставку не хватить...))) Я радий що в моєму місці буде встановлений такий пам'ятник закрийте свої пердаки,,Вчімося довіряти і перевіряти один одного.
23 Червня 2017, 02:04
Я теж рада, що в нашому місті буде стояти такий пам'ятник. Слава Україні!