Рожищенська «первинка» закупляє обладнання на 75 тисяч гривень

30 Грудня 2020, 09:32
Кардіограф. Фото ілюстративне 3104
Кардіограф. Фото ілюстративне

Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги купує нове обладнання.

Звіт про укладений договір розмістили на сервісі публічних закупівель Prozorro.

Медзаклад замовив три портативних кардіографи за 75 тисяч гривень.

Обладнання до кінця року має доставити підприємиця Соколовська Оксана Олегівна.

Коментарі
30 Грудня 2020, 14:14
ЩО БУДЕ З ЛІКАРСЬКОЮ АМБУЛАТОРІЄЮ У ВІЙСЬККОМАТІ І ХТО ВИНУВАТИЙ ЩО ВОНА НЕ ВІДКРИТА
30 Грудня 2020, 15:56
Коли вже у тій первиній медициніі буде порядок?РИБА в районі гниє з голови !!!!!
30 Грудня 2020, 16:31
Чому депутати-ЛЕДАРІ -ЛІКАРІ:КОВАЛЬЧУК-стоматолог;КМЕТЮК-брехун;БАСАЛИК,..не дбають за розвиток районної медицини ??????
30 Грудня 2020, 19:39
СКІЛЬКИ ВЖЕ МОЖУТТЬ ПИТИ ГОРІЛКУ МЕДИЧНІ СЕСТРИ НА КОРПОРАТИВІ у ПОЛІКЛІНІЦІ ??КОЛИ ВЖЕ НАПЮТЬСЯ ? ПІСЛЯ 13.00 НІ ОДНОЇ МЕДСЕСТРИ НЕ ЗНАЙШЛА !!СКІЛЬКИ ті МЕДСЕСТРИ ПОЛІКЛІНІКИ ВЖЕ МОЖУТЬ ПИТИ ГОРЛКУ ??КУДИ ДИВИТЬСЯ РЕДЗіЙ В.С.???????
30 Грудня 2020, 20:02
Тут не Ридзию треба дивитись в поликлиници начальникБАСАЛИК ЛЕСЯ ИВАНИВНА!!!
30 Грудня 2020, 20:18
ШУКАЛА СЬГОДНІ о13.30 МЕДСЕСТЕРУ ПОЛІКЛІНІКИ ЦРЛ .!ВСІ. МЕДСЕСТРИ ПОЛКЛІНІКИ ПИЛИ ГОРІЛКУ У ПОЛІКЛІНІЦІ ЦРЛ на КОРПОРАТИВІ !!ПОЛІКЛІНІІКА ЦРЛ ПІДЧИНЯЄТТСЯ ПЕДЗІЮ В.С.МОЖЕ РЕДЗІЙ В..С. ПИВ ГОРІЛКУ РАЗОМ З МЕДСЕСТРАМИ ПОЛІКЛІНІКИ ЦРЛ? ????
31 Грудня 2020, 00:23
Лікарі первинки йшли з корпоратива з поліклініки "такі як треба".П'ють на робочих місцях і хоч би хни. Ну нічого не міняється
31 Грудня 2020, 02:23
Старожили кажуть, що в Рожищенській лікарні колись давним-давно також бухали, але і працювати медиками теж встигали. Головне, щоб держава незабувала фінансувати ту лікарню, бо будемо в Луцьк їздити. А в Луцьку ми наху* нікому не потрібні.
31 Грудня 2020, 18:38
<p>МЕДСЕСТРИ ПОЛІКЛІНІКИ ЦРЛ П'ЮТЬ ГОРІЛКУ ЯК КОНІ і ЩЕ ЦІ ЦАРІВНИ ХИЗУЮТЬСЯ ВИПИТОЮ ГОРІЛКОЮ !!! ГАНЬБА ЇМ !!!!!</p>