Додали діловодів: штат Рожищенської міської ради розширили на 14 працівників

29 Грудня 2020, 14:39
5937

У Рожищенській міській раді внесли зміни до рішення «Про затвердження структури, загальної чисельності працівників апарату Рожищенської міської ради та її виконавчого комітету, інших її виконавчих органів», внісши додатково 14 штатних одиниць.

За відповідний документ депутати проголосували під час сесії 24 грудня.

У пункті «Діловод» додатково ввели 14 штатних одиниць. Так депутати затвердили загальну чисельність працівників апарату Рожищенської міської ради та її виконавчого комітету, інших її виконавчих органів у кількості 99 штатних одиниць.  

Як пояснив Район.Рожище заступник Рожищенського міського голови Сергій Лясковський, діловоди працюватимуть у селищній та сільських радах Рожищенської громади. Люди, які раніше працювали на цих посадах, продовжать роботу.

У тих сільських радах, де діловодів не було, персонал підбиратиме староста. На роботу ж діловодів прийматиме Рожищенський міський голова.

Читайте також: У Рожищенській громаді призначили шістьох старост

Коментарі
29 Грудня 2020, 17:04
Дійсно зажирів мер-БРЕХУН ПОІЩУК і допомагає йому депутат-брехун КОВАЛЬЧУК-СТОМАТОЛОГ !!!!
29 Грудня 2020, 17:07
ПРАВИЛЬНО ПИШУТЬ за БРЕХУНІВ: мера ПОіЛІЩУКА і стоматолога КОВАЛЬЧУКА !!!!
29 Грудня 2020, 18:55
ЖИТЕЛІ РАЙОНУ ДАЙТЕ ХАРАКТЕРИСТИКУ НА ДЕПУТАТА-СТОМАТОЛОГА БЮТівця КОВАЛЬЧУКА В.В.,який НІКОЛИ НІЧОГО Не ЗРОБИВ ДЛЯ ЛЮДЕЙ і ЛІКАРНІ
29 Грудня 2020, 19:03
Що хотіли те і маєте: дороги, світло, фапи.... Крокуїмо впевнено в світле майбутнє!
29 Грудня 2020, 20:18
<p>Це ж треба повиганяти Поліщуком людей,які вміли ,знали,працювали і повигпняти розумних,досвідчених.А тепер набирати.В кожеій сільській раді працювали по троє людей,.Ти є поліщук, неграмотний, зверхній і ніций.зміна кабінетів не допомоде.</p>
29 Грудня 2020, 20:43
<p>ЛЮДИ обнищали ,а ці ДВОЄ ЗБАГАТІЛИ і і ЖИРУЮТЬЬ !!!ПРОСТІ ЛЮДИ ВСЕ БАЧАТЬ І ЗНАЮТЬ ! !ГАНЬБА КОВАЛЬЧУКУ І ПОЛІЩУКУ !!!!!!!!</p>
29 Грудня 2020, 21:20
Не пишете, що проведено конкурс на начальника фін. відділу. Все робиться тихенько, щоб простий люди не знав. Чому??? Бо є що приховувати. Конкурс для галочки. А виграє той, кому давно пообіцяли. Прикро, що хто немає зв'язків з міською владою, того скоротять в кращому випадку, а дехто просто так піде на біржу.
29 Грудня 2020, 21:34
<p>А що вже старости будуть робити,горилку пити,Просто зарплату получати.</p>
29 Грудня 2020, 22:24
Немає куди бюджетні кошти спрямувати,вони штат чинуш вирішили розширити за наш рахунок. Знову дорвався бубочка до годівниці
01 Січня 2021, 13:50
А що не можна було залишити тих працівників які працювали в сільських радах ,чи треба інших грамотних?цікаво.
03 Січня 2021, 17:56
Треба сраколизників,без своєї думки.Поліщук вяч.нагла,підлий працює на договорняках.От і все.
03 Січня 2021, 20:59
В колективі міськради працюють люди, які можуть творчо та взаємовигідно співпрацювати з іншими. Колись одного взяли чудака, так він через три місяці пішов, як песик з простої соломи, бо був пришибляний та голосистий, як його тьотка.