За ремонт сміттєвоза Рожищенська міськрада заплатить майже 50 тисяч гривень

28 Грудня 2020, 10:17
5326

Рожищенська міська рада замовляє послуги з ремонту сміттєвоза Volvo FL 280.

Звіт про укладений договір розмістили на сервісі публічних закупівель Prozorro 22 грудня.

Ремонтувати автомобіль будуть фахівці з фірми «Преміум Тракс Луцьк ЛТД». 

Вартість робіт – 49 900 гривень. Їх мають завершити до кінця року.

Нагадаємо, сміттєвоз Volvo FL 280 за 1 199 000 гривень поповнив автопарк комунального підприємства «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» 1 липня. Гроші на придбання автомобіля виділили з бюджету Рожищенської міської ради. 

Коментарі
28 Грудня 2020, 13:42
Снігу немає а є сміттевоз.
28 Грудня 2020, 13:43
Пане бубочка а скільки відмили на покупці даного девайсу? Можна поцікавитись?
28 Грудня 2020, 14:13
Сміттєвоз купувався б/у, в інтернеті є загальнодоступна інформація скільки коштує новий..<br/>Звісно що техніка іноді виходить з ладу і її треба ремонтувати, а також робити заміну розходнікам і т.д.
28 Грудня 2020, 14:49
що зробилось зі сміттєвозом
28 Грудня 2020, 15:27
Шланг ти спочатку ціни подивись, скільки він коштує. Я з такими ділками теж не проти бізнес мати. Ціна 600000 грн а вони за 1200000 купили. Непоганий бізнес.
28 Грудня 2020, 15:47
Навіщо нам такий МЕР-ХАБАРНИК ????
28 Грудня 2020, 16:46
Недаремно попався так званий бубочка у 2015 році на хабарі. Пофартило бубочці, що кишенькова партія заказних чмошніків бігала збирала підписи щоб припинили слідство.
28 Грудня 2020, 18:44
100%Підтримую попереднього Коментатора !!!!!
28 Грудня 2020, 18:54
Ковальчук В.В.дійсно прописав Поліщука ,,а тепер продовжує йому прислужувати як депутат міськради !!ПОЗОР Ковальчуку-стоматологу !!!
28 Грудня 2020, 20:45
Ковальчук-стоматолог-депутат-лизоблюд дійсно через свої шкурні інтереси постійно пропихав на МЕРА Поліщука і далі Ковальчук щиро любить тільки Себе і Владу !!!
28 Грудня 2020, 23:36
Для чого було купувати старе корито за лям,а потім його ремонтувати?Це тільки бубочці і його неадекватам типу дулі в голову могло прийти.<br/>Отак розбазарюють кошти громади шістки лисої палиці. Замість того щоб реально щось побудувати,вони старе відро з гайками будуть ремонтувати. ГАНЬБА
29 Грудня 2020, 01:11
Цікаво які такі розхідники прийшов час міняти в рожищенського диво-сміттєвоза і який тоннокілометраж пробігу цієї диво-машини по місту Рожище. Невже, крім оливи, тосолу, гальмівної рідини, настала пора міняти ремені та ролики привода генератора та ГРМ? Ви ще незабудьте закачати азот у пневматичні шини супер автомобіля придбаного для збору сміття від справжніх цейевропейців.
29 Грудня 2020, 08:22
Нічого дивного, районом керують одні і тіж рехворматори, шкурні інтереси і нічого більше не цікавить.
29 Грудня 2020, 12:37
Шановний голова міської ради Вячеслав Поліщук.Вітаємо вас з новим роком і виносимо щиру подяку за те що ви не подбали за обслуговуючий персонал дитячих садків м.Рожище і не дали обіцяної ніякої допомоги, так як всі садочки в районі цю допомогу отримали, а ми на виборах віддали свої голоси за вас і чекали вкотре обіцяну підтримку. ДЯКУЄМО. ВИ ЗА ЛЮДЕЙ ЦЕ ВИДНО.
29 Грудня 2020, 16:42
Навіщо голосували за ПОЛІЩУКА-мера ,який дбає тільки за СЕБЕ і СВОЇХ БАРИГ -депутатів ???????
01 Січня 2021, 00:58
На ремонт сміттєвоза?ото сенсацію район рожище знайшов.Ви бюджет який прийняли проаналізуйте- от там саме цікаве.Там й далі продовжують транжирити гроші і не десятки тисяч а десятки мільйонів