Для сільських фельдшерів Рожищенської громади передбачили фінансування на пів року

25 Грудня 2020, 11:35
Фото ілюстративне 6053
Фото ілюстративне

Для фахівців, що працюють у фельдшерсько-акушерських пунктах Рожищенської громади, передбачили фінансування на пів року.

За відповідне рішення депутати проголосували на позачерговій сесії міської ради. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище із сесійної зали.

Медичні працівники 11 ФАПів громади матимуть фінансування ще протягом 6 місяців наступного року. Нагадаємо, раніше допускали закриття низки таких медзакладів та скорочення персоналу.

Тож роботу продовжать ФАПи таких сіл: Іванівка, Літогоще, Берегове, Мильськ, Малинівка, Навіз, Крижівка, Тихотин, Бортяхівка, Рудка-Козинська та Луків.

Орієнтовний обсяг фінансування – 796 700 гривень. Гроші планують виділити із місцевого бюджету.

Коментарі
25 Грудня 2020, 13:46
Може людям піти до ГОРЕ -МЕРА Поліщука і депутата-Сраколиза КОВАЛЬЧУКА ВІТАЛІЯ і обмежити термін їх роботи 1 місяцем !!ДІСТАЛИ !!!
25 Грудня 2020, 13:57
Чому мовчать ДЕПУТАТИ-ЛЕДАРІ -ЛІКАРІ БАСАЛИК,КМЕТЮК,КОВАЛЬЧУК ??Цим прислужника влади Ми -ФЕЛЬДШЕРИ НЕПОТРІБНІ ??Як вони гарно співали перед виборами,а тепер НАС КИНУЛИ !!ПОЗОР ЇМ !!!!!!!!!
25 Грудня 2020, 14:55
А по чому і як вибрали саме ці сільські фари?
25 Грудня 2020, 15:59
Ха-ха. Так Вам і треба. Це тільки квіточки. Скоро ягідки почнуть червоніти. Для себе гроші на зарплати по 1000 доларів знайшли, а на все решту великий і товстий забили. Нема грошей ні на що крім себе красунчиків і красунь. Але як то кажуть, що хотіли те і маєте.
25 Грудня 2020, 16:25
ДАЙТЕ ДЕТАЛЬНУ ХАРАКТЕРИСТИКУ на ДЕПУТАТІВ-ЛІКАРІВ-ЛИЗОБЛЮДІВ: БАСАЛИК,КМЕТЮКА,КОВАЛЬЧУКА-стоматолога !!!!!!!!!!!!
25 Грудня 2020, 17:09
БАСАЛИК Леся Іванівна поясніть чому ви така жадібна і дали ФЕЛЬДШЕРАМ мало ГРОШЕЙ ??????
25 Грудня 2020, 18:12
Гайворонська добре пише