Рожищенська міська рада поспішила оголосити конкурс на начальника гуманітарного відділу

24 Грудня 2020, 13:23
6301

У районній газеті «Наш край» опублікували вимоги до кандидатів на посаду начальника гуманітарного відділу, які відрізняються від тих, за які депутати проголосували на сесії.

Газета з оголошенням про конкурс вийшла 17 грудня, тоді як сесія відбулась 18 грудня.

Тим же днем – 18 грудня – датоване оголошення про конкурс на сайті Рожищенської громади. 

Відмінності в опублікованому в газеті оголошенні можуть вводити в оману потенційних учасників конкурсу та претендентів на посаду начальника гуманітарного відділу.

Колаж. Оголошення на сайті громади та у газеті «Наш край» мають суттєві відмінності.
Колаж. Оголошення на сайті громади та у газеті «Наш край» мають суттєві відмінності.

Коментарі
24 Грудня 2020, 15:59
<p>й.. твою ж мать!<br /> Що ж так не фортить?</p>
24 Грудня 2020, 16:43
Хто винуватий?? Наказати і вигнати з роботи !!!!
24 Грудня 2020, 16:58
Дуже вже спішить Кузава зайняти "свято место". Навіть в газеті всі вимоги прописав для себе, щоб інших відтерти.
24 Грудня 2020, 17:11
ХТО ? начудив з оголошенням ?? Прізвище особи ????
24 Грудня 2020, 17:33
Ірина Зенц не на своєму місці. Пре поперед батька в пекло. Голові треба всіх провіряти а не довіряти. Бо підводять самі надійні.
24 Грудня 2020, 18:57
Просто місце вже зайняте.А все решта формалізм і пил в очі лохторату замайбах.Бубочка понабирав деградантів на роботу
24 Грудня 2020, 19:03
Йой вже провели розслідування недожурналісти в недовидання :) Які ви обмежені
24 Грудня 2020, 19:17
Які ж ви барани при владі,немає на вас коби...
24 Грудня 2020, 19:36
МАЛЯТА !ВИБРАЛИ НОВУ МІСЬКРАДУ <br/> і РАДЙТЕ і ходіть ДЯКУЙТЕ МЕРУі його КОМАНДІ,Депутату КОВАЛЬЧУКУ ВІТАЛІЮ за ВЕСЬ БАРДАК іКОРУПЦІЮ !!!!!!!
24 Грудня 2020, 22:08
До коментаря &amp;quot;громада&amp;quot;: 100% підтримую
24 Грудня 2020, 22:09
Цікаво чи знає хто-небудь з рожищенських недожурналістів, недочиновників, недопатріотів, недокоментаторів, чмошних активістів, про те, що сьогодні день народження справжнього патріота України Вячеслава Максимовича Чорновола.
25 Грудня 2020, 16:31
ВСЕ ЛАЙНО ЗІБРАЛОСЬ у РОЖ.МІСЬКРАДІ !!!!!РОЗІГНАТИ це КОДЛО+ВИКОНКОМ,який прості ЛЮДИ Не ОБИРАЛИ !!!!!!
25 Грудня 2020, 22:28
Iнна Гайворонська гiдний кандидат
26 Грудня 2020, 03:26
Йой... А може й так. Але ж підсунули педагогічну освіту, то вже для неї не так, а для кузави постаралися
26 Грудня 2020, 11:06
Гайворонська? Підла, брехуха, показала керування., три роки підряд депутати <br/>райради не приймали її звіту. От як! Гідна зайняти посаду???
26 Грудня 2020, 15:08
Ха-ха!! Не підтримали звіту в райраді!!! Знаючі люди в курсі чиїми стараннями робилось таке браве діло - правда Анатолій Васильович та Андрій Євгенович? І де тепер ці герої Рожищенської політики???