Начальник Рожищенського відділення поліції Сергій Поторась йде на пенсію

23 Грудня 2020, 13:25
Сергій Поторась разом із посадовцями краю на відзначенні Дня Державного Прапора у Рожищі 6555
Сергій Поторась разом із посадовцями краю на відзначенні Дня Державного Прапора у Рожищі

Начальник Рожищенського відділення поліції Сергій Поторась виходить на пенсію. На посаді він працює до кінця цього року.

Про це Район.Рожище дізнався із власних джерел. Інформацію підтвердив і сам посадовець.

Очільником Рожищенського відділення Сергія Поторася призначили 5 березня 2020 року. До цього він очолював Горохівський відділ поліції.

Ім'я нового керівника поліції Рожищенщини обіцяють оголосити вже найближчим часом.

Коментарі
23 Грудня 2020, 15:53
Ім"я нового начальника Присяжнюк Юрій Петрович.
23 Грудня 2020, 17:30
Ото Новина!! ХТО ТАКИЙ ПРИСЯЖННЮК ???????ДАЙТЕ ХАРАКТЕРИСТИКУ на ПРИСЯЖНЮКА !!!
23 Грудня 2020, 17:31
А де БАСАЛИК???????¿
23 Грудня 2020, 18:10
Петрович, ми за тебе!!!!!! Ура!!!
23 Грудня 2020, 18:18
Дайте характеристику на ПРИСЯЖНЮКА !!!!!!!!!!!! ХТО ВІН ??????????
23 Грудня 2020, 18:32
Такой молодой, а уже пенсiионер
23 Грудня 2020, 18:56
А що, чи хто тобі заважав піти працювати правоохоронцем та стати таким молодим пенсіонером. Доречі, в тебе є можливість піти воювати на Сході, будучи бійцем-стрільцем, будь-якого добробату. Там практично немає вікових обмежень, плюс є бонуси від дяді олігарха.
23 Грудня 2020, 19:22
Професіонал у сфері правопорядку та криміналістики. Громада Рожищенського краю може бути впевненою у тому, що вже зовсім незабаром рожищани та гості міста зможуть побачити порядок у паркуванні автомобілів в центрі міста, наявність грамотного розміщення дорожніх знаків, відсутність водіїв на автомобілях тимчасової(транзитної) реєстрації, які вживають таблетки для кайфу, присутність додаткової пішохідної розмітки. Співпраця міськради та відділу поліції стане ще результативнішою для забезпечення правових норм рожищан та жителів ОТГ.
23 Грудня 2020, 20:16
Сміятися хочеться з цього коментаря !! Так ХТО такий Присяжнюк ???????????????
23 Грудня 2020, 21:02
А мені сподобалася ця характеристика. Вірю, що з молодим і перспективним керівником все зміниться в нашому місті. Але, звичайно, не без уважних водіїв і тим паче пішоходів та велосипедистів., що раптово ви бігають на дорогу. Рожищани, дбайте за себе в першу чергу, бережіть життя своє, а також рідних. Не раз бачиш, як старша людина або маточка з дитиною ви бігають не переконавшись, що загроза відсутня, ну і ще телефони біля вух.
23 Грудня 2020, 22:25
якщо поставлять присяжнюка, то коля борода буде зовсім не нелотроганим у місті та двері у кабінет начальника ногою відкривати
23 Грудня 2020, 22:31
Хто такий Борода Коля ???????????
23 Грудня 2020, 23:49
Діду, Ви де проживає те? Точно у нашому місті? Ну нічого не знаєте. Коля рідний брат дружини Петровича
24 Грудня 2020, 00:25
Не маєте за що вчепитися,то за Колю Бороду вчипіться! ДИБІЛИ!!!
24 Грудня 2020, 00:47
Аліна кривовязюк скільки можна коменти строчити іди на сесію і там сварися