У Рожищенській міській раді – вакансії

21 Грудня 2020, 16:24
6735

Рожищенська міська рада оголосила конкурси на заміщення вакантних посад головного спеціаліста з питань культури та начальника гуманітарного відділу.

Відповідне оголошення опублікували на сайті Рожищенської громади.

Вимоги до учасників конкурсу на посаду начальника відділу:

  1. Повна вища освіта (за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра).
  2. Володіння ПК.
  3. Знання Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки роботи.
  4.  Стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років.

Вимоги до учасників конкурсу на посаду головного спеціаліста з питань культури:

  1. Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, спеціаліста, магістра.
  2. Володіння ПК.
  3. Знання Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.
  4. Стаж роботи за фахом не менше 2 років.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, мають подати особисто до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);
  • подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України  «Про запобігання корупції»;
  • довідка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • автобіографія;
  • копія трудової книжки.

Заяви приймають протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: місто Рожище, вулиця Незалежності, 60, І поверх, кабінет 20.

За довідками звертатись за номером 2-18-53.

Коментарі
21 Грудня 2020, 18:58
Пристроять АЛКОГОЛІЧКУ -Дубчук Жанну з РДА ?????
21 Грудня 2020, 20:10
Дубчук Жанні в придачу -кабінет+ЯЩИК ГОРІЛКИ і буде над всіма знущатися і хамити!!!!
21 Грудня 2020, 20:48
Жанна на алкоголічку мало змахує. У відділі культури люблять той напиток!
21 Грудня 2020, 20:49
А що, Новосад мала профільну освіту???
21 Грудня 2020, 20:54
Тарасика туда,він чудив як помаранчева революція була,чудитиме далі..
21 Грудня 2020, 21:19
Баба &amp;quot;Васелин-васнлина&amp;quot; На конкурс не піде всьо. Валентина Ананівна Гобач конкурс не потягне. Людмила Володимирівна опанувала в культурі професію педекуляторші, Піде на конкурс Козел Алла. <br/><br/>.
21 Грудня 2020, 21:19
Андронович спить і бачить себе там. Але він переграв сам себе. Як так можна допрацюватися, обіцяв всім і тепер буде сам нуль.
21 Грудня 2020, 21:42
До чого тут Андронович, якщо всім відомо хто буде начальником. Ігор Борисович вітаю з поверненням. Поліщук дивує своїми рішеннями.
21 Грудня 2020, 22:13
Взагалі респект буде Поліщуку за таке призначення.
21 Грудня 2020, 22:25
&amp;quot;Заслухана артистка України&amp;quot; удосконалює Закон України<br/>&amp;quot;Про корупцію&amp;quot; Савчука О забезпечить конкурс. Тоже переграла себе на фестивалі &amp;quot;Свої&amp;quot; і в Шкоди на дні народжені.
21 Грудня 2020, 22:49
Ігор Борисович не буде.<br/>Він має шанс бути в іншому місці.<br/>Там де немає Інтернету.
21 Грудня 2020, 23:15
Спитай у мера-буде!!
22 Грудня 2020, 00:19
Їх все більшає і більшає
22 Грудня 2020, 00:48
вже все розподілено
22 Грудня 2020, 01:36
Якщо Антоніні дати в руки деякі &amp;quot;козирі&amp;quot; по діяльності Ігоря Борисовича, то йому буде світити не зовсім посада.<br/>Тонька теж не ангел, але це менше зло, ніж цей злодій.
22 Грудня 2020, 09:24
Досвідчений керівник Антоніна. Гідний конкурент цьому єдиному претенденту на це місце. Хороша людина, Антоніна,в якої хоча б повага до людей є. Не то що.....
22 Грудня 2020, 10:29
Якщо ви люди, то схаменіться. Скільки можна грязі виливати на своїх жителів міста. Скажіть а очі людині. кожен має можливість зайняти дані посади, адже оголошено конкурс. Приймайте участь. Показуйте здібності і ідіть працюйте на благо громади і України. Щодо Кузави він дійсно достойний даної посади. Досить розумний , людяний і взагалі відданний роботі. Щодо Жани ніяка вона не алкоголічка. Приходьте на конкурс і працюйте.
22 Грудня 2020, 11:03
Людяний кажеш??? Ото то да. Не знаєш напевно його зовсім. А ще й відданий роботі???
22 Грудня 2020, 11:15
Нам усім потрібно згуртуватись і підтримати Антоніну!!!<br/>Не допустити Кузаву!<br/>Любою ціною
22 Грудня 2020, 11:28
Ми за Кузаву. Розумний , досвідчений.
22 Грудня 2020, 13:31
всі думають про корито .....ХТО подумає про простих людей
22 Грудня 2020, 14:40
А що посади тільки депутатам? Є багато хороших фахівців треба тільки подати документи і вперед керувати тільки за законом, а не по поняттям.
22 Грудня 2020, 15:09
рожищенські депутати вміють керувати тіпьки по понятіям
22 Грудня 2020, 16:10
ідіть на конкурс та думайте про людей, а то тільки:&amp;quot; пі- пі -пі...&amp;quot;і
22 Грудня 2020, 16:41
Псевдодупутат Ковальчук пригрівся біля влади!!Він це любить !!!!
24 Грудня 2020, 15:36
Ти чоловіче наївний.Всі посади вже розподілені.Конкурс робиться під конкретну людину тільки для галочки.
24 Грудня 2020, 16:53
Це лише імбіцили майдану колись могли вірити, що вони щось рішають у державному управлінні. Все давно розподілено і по поличкам розкладено.