У Рожищі офіцер запасу відмовився брати повістку

15 Червня 2017, 09:57
11034

Рожищенець не хоче йти в армію та відмовляється від повістки.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав військовий комісар Рожищенського РВК, підполковник Олег Алєксєєв.  

Військового обурив той факт, що чоловіки, які б мали гідно стати на захист своєї Батьківщини, вперто ухиляються від виконання свого обов'язку, вигадують будь-які причини, аби «відкосити» від військової служби. Натомість відвагу та мужність показують українські дівчата, які при першому поклику з'являються у військкомат та гідно йдуть служити до війська. Як приклад, Олег Віталійович відзняв відео, де молодий чоловік, офіцер запасу, відмовляється від повістки. 

«На кінець і в мене урвався терпець, - пише військовий комісар. – І хочу представити на Ваш розсуд дуже цікаве відео. Відео про наших «героїв» та «патріотів», які роблять все аби тільки Саша Б. (той що молодший) не пішов служити. Навіть не дивлячись, що батько-афганець (Петро Б.) і сам захищав Батьківщину, тепер клято захищає сина (до речі, офіцера запасу), щоб він не виконав свого обов'язку. В мене іноді виникає питання: навіщо нам взагалі такі офіцери, такі лікарі, такі громадяни, які підставлять інших, аби синок не служив.

Якщо вони так відносяться до обов'язку захищати Батьківщину, то значить так вони і відносяться до виконання своїх обов'язків за фахом (обидва стоматологи). А тепер інший приклад: дівчина (до речі, також офіцер запасу) на даний час постійно мешкає в Харкові, але не побоялась приїхати за викликом (навіть без повістки), пройшла медичну комісію і отримала (не без сліз звісно) бойову повістку, а «супергерой та суперпатріот» Сашко Б. (як видно з відео) боїться отримати від представників військкомату повістку на проходження медичної комісії, замість цього сховався в машині батька та посилено спілкувався з адвокатами...

А тепер мене просто цікавлять Ваші думки, шановні читачі, з цього приводу, особливо учасників бойових дій. Прошу максимально поширити дане відео, щоб максимальна кількість людей побачила наших «захисників», щоб люди знали тих, хто сховається в обличчя. PS. Навіть враховуючи наших псевдогероїв, я все одно вірю в те, що ми переможемо. СЛАВА УКРАЇНІ!!!!». 

 

Коментарі
15 Червня 2017, 13:05
Скрутііть свою повістку в дудочу і засуньте собі в .......
15 Червня 2017, 13:19
а що ви вже стали міліцейсько-воєнкомівським сайтом?<br/>то Матвійчука розшукуєте то хлопця вирішили зачмирити
15 Червня 2017, 13:20
А як і де військовий комісар з Рожищ особисто захищав Батьківщину ? Опублікуйте відповідь.
15 Червня 2017, 13:21
проведіть краще розлідування як міліціанти отримували учасників ато що уникнути люстраціі...де вони проходили те ато і який термін
15 Червня 2017, 13:28
Нє, ну народ, а чого хтось має йти служити, а інший ні? Що в нас, як завжди одні білі і пушисті, а інші мають за всіх все робити. Тим більше його ж не в АТО відправляли! В Ато тільки ж за контрактом йдуть.Чи я шось не так поняв?
15 Червня 2017, 13:47
збиріть матеріал про поліціантів,які звільнялися з тодішньоі міліціі,щоб не йти в Ато,а зараз через суди стали новими полійськими...і беріть іх на Слабо
15 Червня 2017, 13:48
Батько знає що таке війна тому і не хоче щоб його син туди ішов
15 Червня 2017, 14:06
То якщо мій чоловік не був на війні, і не знає що то таке, а син в 2014 році пройшов весь схід то нормально? То він мав йти? Бо не знає?
15 Червня 2017, 14:09
нуй і молодець що не взяв
15 Червня 2017, 14:12
&lt;p&gt;Чому він не хоче піти в поліцію і вручити їм повісточки і заодно й собі. Ще немаловажними офіцерами є самооборона з правсеками (дуфлюки, бурі, паламарі) та інші з гопкомпанії.&lt;/p&gt;
15 Червня 2017, 14:18
наших поліціянтів не заберуть в Ато...ім магазини Олімп і Юлія видали бронь))))
15 Червня 2017, 14:18
Щоб такі коменти писати офіцером називатись негідно. Сцикун да, але не офіцер. А пацанам траба піти та відслужити, щоб бути справжнім толковими офіцерами бо знання може якісь і є, але практики ні. Вжитті може знадобитись, щоб вижити.
15 Червня 2017, 15:04
Шановний ?? (вибачте Ви не відрекомендувались, тому буду звати Вас &quot;??&quot;). Я в четвертому поколінні офіцер і цього не приховую. Я не приховую де і як я служив, ось частина моєї біографії:<br/>1995 - 2000 - курсант факультету РАО Одеського інституту сухопутних військ<br/>2000 - 2001 - проходив службу в 50 ОТБ 51 ОМБр (Володимир-Волинський)<br/>2001 - 2004 - проходив службу в 51 ОМБР (Володимир-Волинський)<br/>04.02.2004 - 08.10.2004 - проходив службу в 6 ОМБр (м. Аль-Кут, провінція Васіт, Республіка Ірак)<br/>2004 - 2005 - проходив службу в 53 ОБрАГ (м. Яворів)<br/>2005 - 2008 - проходив службу в 24 ОМБр (м. Яворів)<br/>2008 - 2009 - проходив службу в управлінні Західного ОК (м. Львів)<br/>2009 - 2010 - проходив службу в Маневицько-Любешівському ОРВК (Маневичі)<br/>2010 - 2012 - проходив службу в Волинському ОВК<br/>2012 - 2014 - проходив службу в Рожищенському РВК<br/>2014 - 2015 - проходив службу в окремому полку резерву (Десна), в цей же час знаходився у службовому відрядженні в Новоайдарі Луганської області.<br/>2015 - по цей час - військовий комісар Рожищенського РВК.<br/>А тепер питання до Вас, шановний ??, а де і як Ви служили. Якщо не боїтесь, то представтесь та напишіть.
15 Червня 2017, 15:07
Який ти нафіг офіцер(?) після такого висловлювання? Таких &quot;офіцерів&quot; в армії називають &quot;шакалами&quot;!
15 Червня 2017, 15:21
Ви все вірно зрозуміли. В АТО попадають лише ті Офіцери, хто підписав контракт. А ті кого призивають на строкову службу (як в даному випадку), служать поза зоною АТО в частинах, які в АТО участі НЕ ПРИЙМАЮТЬ!!!!!!!!!!!!!! Тому тим більше дивно - чого косить?????
15 Червня 2017, 15:22
Так розкажіть ще будь ласка як справжні офіцери довели нашу армію за 25 років до повного зубожіня...як все продавалось?
15 Червня 2017, 15:29
Ніхто не хоче іти служити, бо правди нема... Поприходили хлопці звідти іншими людьми. Люди, які мають голови - бачать, що робиться, ось і не пускають своїх дітей на смерть. <br/>Загинув син у матері, Ви скажете: &quot;Співчуваєм&quot;... А сина не верне ніхто. І рани не залікує... <br/>Ще більша несправедливість як була. Офіцери &quot;справжні&quot; з покоління в покоління - воюйте, а простим людям лишіть право вибору!
15 Червня 2017, 15:31
а то якось дивно виходить....коли не було війни і було шо дєрібанити то і справжніх офіцерів хватало ...а зараз коли війна то щось іх брак<br/>Не здається вам що це якось дивно
15 Червня 2017, 15:35
Не знайдете Ви підтримки... Всі знають через яке місце в нас все робиться... Ось тому і реакція така у людей на Вас.
15 Червня 2017, 15:37
Значить так, той що до Алексєєва каже, що він довів армію, а в мене питання, а що зробив ти щоб не довести країну за 26 років до зубожіння? Їздив пахати на москаля, чи на поляка? пив горіляку? сидів на кухні і нив, що тобі херово живется? і кляв всіх і вся під ряд, а тепер сидиш такий крутий і говориш, я тут не при чому то ФСЬО ВОНИ ПРАТІВНИЄ? Соромно, що такі люди ходять однією вулицею з нормальними мужиками!!!!!!!!!!!!!
15 Червня 2017, 15:43
Панянко, правильно підмітили що правди немає ніде - ні в державі, ні в раді, ні в області, ні в місті, ні в селі, навіть в кожній хаті правди не знайдете, поки будемо сидіти і говорити про неї, а не творити її. Ваша фраза: &quot;Люди, які мають голови - бачать, що робиться, ось і не пускають своїх дітей на смерть&quot;, - це спонукання людей сидіти по підвалах, коли на козацьких могилах, наших прадідів буде топкатися чобіт загарбника. Не їдуть ті кого призивають на схід. Вже вкотре кажуть скрізь! А чоловікам, в країні де йде війна, соромно не вміти вправлятися зі зброєю, хоч чогось навчитися, хоть елементарного - як правильно поводитися під час військового вторгнення. Люди отямтеся! Хлопці гинули і гинуть на Сході, заради того, щоб нині, такі ж самі, не гірші і не кращі українці ховалися за жіночими спідницями? Позор вам, нащадки славних воїнів.
15 Червня 2017, 15:54
Пане офіцер! Не опускайтесь так низько, не займайтесь пересудами, не поширюйте плітки та вплутуйтесь в перепалки з морально убогими! Ви ж наче офіцер! Ведіть себе як офіцер, а не як чмо!
15 Червня 2017, 15:59
чуєш ти нормальний мужик...так вали в Ато і ходи там дорогами з норм пацанами
15 Червня 2017, 15:59
колись була батьківщина..тепер націоналістів розвелось чого не йдуть????...люди розуміють що то за війна брат на брата........
15 Червня 2017, 16:04
так націоналістів розвелось як собак..хай ідуть ..ато тільки людей баамутять..херої всрані...і кому та війна потрібна..і протів кого?????а скажеш щось протів то зразу з тебе ворога роблять...но!!!! історія любить повторятись.......
15 Червня 2017, 16:20
правильно зробив саша в мене чоловік був афганцем переніс два інсульти а групи не дали були різні відмовки у лікарів тепер помер нашій державі так вигідно нема людини нема проблем риба гниє з голови
15 Червня 2017, 16:37
А хто тобі сказав, що я там не був? І ще одне - ти правий - таких в АТО не треба!
15 Червня 2017, 16:46
не тобі розказувати хто потрібний...ляж полежи віддихни...а то вже бачу за компом навоювався...і не пиши мені...не люблю шось обговорювати з людьми ,що мають 2 класи освіти а корчать з себе Платона
15 Червня 2017, 16:49
ВИ КРАЩЕ ЧИНОВНИКА ПРИ ВЗЯТЦЫ ЗНЫМЫТЬ НА ВЫДЕО Ы ВИКЛАДЫТЬ А НЕ ДИТИНЫ ЖИТТЯ ПОРТИТУ
15 Червня 2017, 16:55
Ха))) краще бути з двома класами і нормальною людиною, а не досвідченим сцикуном! І ти мені не указ, і не будеш розказувати, де мені писати, а де ні! Через таких, як ти, гинули найкращі хлопці! І рота ти мені не закриєш!
15 Червня 2017, 17:01
та кому твій паскудний рот потрібний
15 Червня 2017, 17:07
Хлопці гинули і гинуть через бездарні накази і розкрадання в армії, а не через простихлюдей, які не хочуть через це теж гинути. Хочеш воювати- іди воюй... а нам не розповідай, як погано не хотіти йти на сметь !
15 Червня 2017, 17:11
Та в сотий раз говориться - не йдуть ці хлопці в АТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Навпаки, хочуть хлопців навчити, як поводитися у випадку небезпеки. Що буде робити вас, наприклад, чоловік, як в двері постукають злочинці? Ховатися під ліжко, чи під вас?
15 Червня 2017, 17:15
З Вами спорити - немає сенсу. Перша хвиля теж ішла на два тижні на полігон. Ви хотіли коментарів - маєте. ЛЮДИ ВАМ НЕ ДОВІРЯЮТЬ!
15 Червня 2017, 17:31
Шановні я завжди свої коменти підписую своїм ім'ям. Так що Ви всі сперечались між собою. а не зі мною... Я ніколи ніким не прикривався і прикриватись не збираюсь. Якщо я щось друкую або кажу - то кажу це завжди в лице, а не за спиною. І я всім дійсно дякую за всякі думки: і за хороші і за погані.... Якщо хтось бажає відкрито поспілкуватись - я не буду не від кого тікати, і готовий поспілкуватись з Вами на любі теми! Тільки одне проханя - НЕ БІЙТЕСЬ НІКОЛИ НАЗИВАТИ СВОЇХ ІМЕН! Вам їх було надано Вашими Батьками не для того щоб Ви їх соромились і писали &quot;??&quot; там чи &quot;До комісара&quot;, а для того щоб Ви ними гордились. Я своїм ім'ям горжусь! А Ви?
15 Червня 2017, 17:34
а шо то за два чудіка в футболочках намагаться вручити хлопцю...один до речі матюкається і розмовляє на поганій мові...на сєпарів похожі
15 Червня 2017, 17:38
Правильно зробив, що приїхав і не взяв повістки! Вс..ці він вас мав!
15 Червня 2017, 17:47
а цей хлопець також гордиться своім іменем...а ви взяли виклали відео,намагаючись його принизити...до речі тато його афганець...як ви такий правильний то скажіть-а поважаєте ви Петре Олексійовича,коли хлопці гинуть на сході,а він цукерки робить ворогу?Дайте відповідь
15 Червня 2017, 17:53
правильно, нашо воювати за свою країну!? будемо &quot;гордитися&quot; билими
15 Червня 2017, 17:57
та просто чим когось обісрати то треба спочатку на себе глянути...а то щось служби в Ато я в нашого комісара не замітив
15 Червня 2017, 18:24
На даний час говорять, що в зону АТО офіцерів запасу не будуть відправляти. Але ніхто не говрить, що скажімо завтра не приймуть новий указ в якому буде вказано, що служити треба буде і в зоні АТО. А за що там зараз хлопці гинуть я не розумію, напевно тому що мусять, бо контракт. Адже там не війна нації там війна гаманців, комусь просто вигідна ця ситуація, навіть ціною життя звичайних людей....(<br/>Офіцери запасу теж люди, в когось робота, сім'я, молодість, кар'єра, не використаний потенціал а тут йди служи на півтора роки, ще й з можливістю загинути, а ким ти повернешся і чи повернешся взагалі нікому не цікаво, як потім життя строїти які гарантії від держави що як повернешся буде та ж робота, будуть можливості і взагалі ти будеш комусь потрібний??? державі на#рати на тебе і твої проблеми, а ти йди і грай в ігру гаманців ціною свого життя...
15 Червня 2017, 19:21
&lt;p&gt;Не офіцер&amp;nbsp;&lt;/p&gt;
15 Червня 2017, 19:24
В сім&quot;ї єдиний син.<br/>Я би свого єдиного сина теж оберігав.<br/>Не судіть і не будете судимі.<br/>Для чого така показуха чи якісь особисті мотиви? Що ви цим хотіли показати чи доказати?
15 Червня 2017, 21:11
Та він не служив на передовій він як щур
15 Червня 2017, 21:23
Кашу заварили самі її розхльобуйте!!
15 Червня 2017, 21:29
Не тріть коменти правду ж пишу!
15 Червня 2017, 22:15
не позорся, і не витирайте коменти
15 Червня 2017, 22:30
Гнати вон тих забирайків нехай самі йдуть в АТО а не вІдкати беруть
15 Червня 2017, 23:24
Після ЗРАДИ всіх революцій та майданів, за свою ХАТУ кожен громадянин постоїть на Волині чи іншій області !!! А за 450 депутатів, міністрів чи ще декількох десятків сімей олігархів (президентів) іти воювати на схід за їхній бізнес та майно за &quot;деклароване і не деклароване&quot; - я нікому не радив і не раджу!!! Хай Ваш головно командуючий проголошує військовий стан, робіть загальну мобілізацію і в перші ряди призивають всіх політиків з 1991року по 2017рік, власників заводів, фабрик, концернів, агрохолдингів, ..., а за ними військові комісари (офіцери), а далі простий люд ... Війна завтра закінчиться - Шановний Олег Віталійович!!! Ось така Вам правда і без відео !!!
16 Червня 2017, 01:11
Війна вигідна тим, хто на неї не йде і знає, що не піде, і своїх дітей не пошле!!!! Вже розчарувалися люди і не розуміють за що воюють, бо на вищому рівні нічого не робиться для закінчення війни!!!! НІЧОГО!!! Живого дармового м'яса ще хватає))) А інакше про ваших дітей там і не думають!!!
16 Червня 2017, 02:33
так
16 Червня 2017, 02:46
а податок платить
16 Червня 2017, 03:30
...Щоб піти на громадянську війну в Україні і захищати гей-Європейські цінності від клятих неграмотних-темних-несвідомих ватніків.Я теж підтримую тих людей,що написали в коментарях:нехай спочатку йдуть віддати Вітчизні військовий обов'язок - багатії,хитрожопі,а також ті що голосно кричать &quot;Україна,понад усе! однак самі нейдуть в окопи.P.S. Хочу запитати в майданутих коментаторів.Ви,клоуни,сюди коментарі строчите з кабіни розбитого танка,чи з окопів наповнених димом і стріляними гільзами?????
16 Червня 2017, 05:25
Не думав що в місті так багато лайна, які називають себе громадянами України.
16 Червня 2017, 05:41
Путін фуйло,тварь і вбивця!Майдануті звіздануті!Серед офіцерів одиниці нормальні порядні люди,а в основному вся офіцерня шакали.Рекомендую Алєксєєву звільнитися в запас і піти рядовим бійцем в добровольчий батальйон,а не тарарахати мозок людям.Слава шахтарям Донбасу!Слава всім людям України,хто працює,а не звіздить на мітингах і вішає лапшу на вуха!Слава рядянським ветеранам Вітчизняної війни!Слава президенту Білорусії Олександру Лукашенку! P.S. Немає на багатьох теперішніх людей Адольфа Вісаріоновича Піночета! ХОЧУ ЩОБ НІКОЛИ НЕБУЛО ВІЙНИ
16 Червня 2017, 05:55
Невже ти ,громаянин України, строчиш свій коментар із території війни прямо з кабіни танка??чого неспиця тобі в ніч глухххую?????
16 Червня 2017, 11:46
Гірше ніж москальські воші можуть бути тільки українські гниди
16 Червня 2017, 17:32
Олег Віталійович, я хочу запитати вас вашими словам: &quot;...А що ти скотиняко зробив для держави&quot;. Такими словами не скрізь можна кидатися. Бо звиайний бідний українець значно більше зробив чим ви. Потрібно просто бути людиною. Не випендрюватися, не брати хабарів з призовників і тих кого хочете відмити від зони АТО.А яку допомогу ви надали демобілізованому?
16 Червня 2017, 18:05
Шановні! Таке враження, що повістки скоро будуть вручати де забажають. Мені цікаво, а яких дій чекали від Олександра та його батька? Для чого це все, чого цим хотіли добитися? А скількох синочків чиновників зняли на відео, мабуть жодного? І ще хтось тут розпинається, що офіцер не хоче Батьківщину захищати. Ганьба тим офіцерам, які такі відео знімають, офіцери так не роблять. Влаштували перекличку хто офіцер, а хто ні, Вам що нічим зайнятися? Дай Боже нам всім виростити і виховати таких синів як Олександр. а не таких що шляються по місту п'яні і обкурені.
16 Червня 2017, 18:26
Вирішив таварищ комисар зачмирити хлопця,а кінцем зачмирили його)))
16 Червня 2017, 18:45
а як комісар понаписував...там він проходив службу то там...не службу ти проходив,а штани протирав за державні гроші і думав як шось урвати...от такі справжні офецери ,яким ти себе вважаєш,довели армііі до п....ца...так що бери і випусуй собі повістку і дуй в Ато спокутувати провину...а цей хлопець хай замість тебе посидить...і камеру хлопцю залиш а то в такого хероя як ти іі ще сєпари заберуть
16 Червня 2017, 18:47
Нехай краще піде цей комісар до чиновків наших місцевих, у яких є теж синочки так звані &quot;офіцери запасу&quot; і ним вручить повістку... <br/>Куди йти служити???!!! За чиюсь ідеологію йти на Схід??!!! <br/>Всім й так відомо, кому вигідна війна на Сході!!!
16 Червня 2017, 19:14
Офіцером мало стати потрібно &quot;людиною&quot; перш за все бути. Приклади тут наводите, що дівчата отримують зі сльзами на очах бойові повістки, то які Ви офіцери, якщо ними прикриваєтесь. Посадіть дівчат в свої кабінети, а самі на передову, а то бігаєте, як зайчики-побігайчики з телефонами в руках біля машин. А батько і син яких Ви тут паплюжите здобули собі авторитет і повагу у людей своїми вчинками, а не пустими балачками. Те які вони стоматологи, вони вже довели, а які Ви офіцери будь ласка доведіть.
16 Червня 2017, 19:53
500 доларів і тобі не будуть вручати повістку. З афганцями в нашого комісара конфлікт, от він і знайшов причину та повід ,щоб помститись. Як посилати воювати то усі гаразд , а вшанувати загиблих воїнів чомусь забувають. Я також афганець і докладу всіх зусиль ,щоб мої діти не воювали.
16 Червня 2017, 20:26
Ганьба! Такому &quot;КАМІСАРУ&quot;. Ще й прізвище в нього російське. Ганьба!
16 Червня 2017, 22:48
Не розумію, чому людина яка вибрала собі фах лікаря і для того вчилася сім років тепер повинна йти ререучуватись на військового... Є люди які люблять військову справу, мають спеціалбну освіту. отримують заробітну плату за &quot;зірочки&quot;. отримали від держави житло як військові.... Де вони ? У нас що війна ? У нас АТО... А терористів повинні ліквідовувати спецпризначенці. а лікарі повинні Л І К У В А Т И не воювати !!! Саша , тримайтеся. Ви нам потрібні як хороший стоматолог !!!
16 Червня 2017, 23:29
А саша сплочує податок -ні він підприємець ні а він оформлений по догляду за дідом то правильно
17 Червня 2017, 00:13
То він ще й хороший онук а податків у нас дуже багато хто не платить в даному випадку не про це мова такий коментар говорить про те що мабуть комусь саша перейшов дорогу
17 Червня 2017, 01:29
Саша тримайся!!!Ти кваліфікований спеціаліст,а батькові твоєму велике дякую за то що виховав грамотного сина!!!
17 Червня 2017, 10:43
Все це одна сторона медалі. якщо не Саша (якого багато хто знає , та в якого є поважний тато , що може порішати ) то умовно піде Вася ( якого ніхто нге знає , а батька можливо нема взагалі , або він простий роботяга ). тоді що ? так само строчитимите ? чи може пікетуватимете РВК ? Чому чиїсь сини мають служити , а чиїсь ні. закон один для всіх. хто захищатиме район в разі небезпеки ? Саша з щипцями ? Чи може знову 300 демобілізованих &quot;спартанців&quot;, які вже вміють поводитись зі зброєю ? не думаю що патріотизм проявиться коли ворог буде близько. казочки.
17 Червня 2017, 12:18
Тато в Саші кажеш поважний ми жителі авганського дому бачимо часто як він приїжає і виходить з машини пяний йому неодноразово говорили жителі но йому по барабану
17 Червня 2017, 14:22
Не думав що в Рожищі стількі &quot;гам...ків&quot; і сцикунів. Не дай бог ворог прийде до нас всі будуть сидіти по норах, здадуть місто без вагань. Ганьба.
17 Червня 2017, 16:16
Олег Віталійович, я хочу запитати вас вашими словам: &quot;...А що ти скотиняко зробив для держави&quot;. Такими словами не скрізь можна кидатися. Бо звиайний бідний українець значно більше зробив чим ви. Потрібно просто бути людиною. Не випендрюватися, не брати хабарів з призовників і тих кого хочете відмити від зони АТО.А яку допомогу ви надали демобілізованому?
17 Червня 2017, 16:22
Чому побудували проблему на одному хлопцеві і батькові? Признаймося чесно, що кожний з нас батьків проти того щоб дитину забрали на війну,,, Та й за що воювати - за те, що донецькі, харківські, луганські, київські міліонери і міліардери розкошують під прикриттям війни , А ми в Рожищах давайте перегриземся через те, що хтось бере по 300 баксів, Та й 300 вже не проходить, то старі тарифи,,, Розкажіть відкрито, якщо хтось платив, а не ховаєтеся по &quot;норах&quot;. А за Рожище ми будемо воювати, але не за тих, хто кричав &quot;путин, помоги&quot;
17 Червня 2017, 19:43
Пані Галино, відповідаю Вам на Ваше запитання - я служу Україні вже 22 роки і завжди старався бути людиною, незалежно розуміють мене чи ні. Ніколи в житті я не випендрювався і завжди всі питання намагався вирішувати тихо і мирно. Ви кажете, що я беру хабарі. значить Ви краще мене знаєте ніж я сам.... Але тоді в мене виникає прохання - Назвіть , будь-ласка прізвища тих, з кого я взяв хабарі і кого відмив від зони АТО (я хоть сам взнаю хто мені гроші винен! і скільки!). А на рахунок демобілізованих, то скажу Вам, що всім хто до мене звертається, я завжди намагаюсь допомогти, якщо це в моїх силах. От Ви, наприклад, звертались? <br/>І ще одне, суто для інформації, фінансування на допомогу мобілізованим в мене немає. Тому я можу хіба що допомогти у вирішенні питання, а не надати фінансову або матеріальну допомогу.
18 Червня 2017, 04:32
Ви шановний Олег (офіцером і п-пк Вас неназву,хоча Ви і військовий з ваших слів в четвертому поколінні) звернулись до редакції сайту Район і написали репортаж про відказника від виконання військового обов'язку громадянина України.А чи нехотіли б ви і редакція Району взяти інтерв'ю в учасників бойових дій на Донбасі ?Розказати правду про війну,а не те що каже пропаганда теперішньої влади.Напишіть чому СБУшники видаляють фото та відео з телефонів воїнів АТО?Напишіть про грязюку в окопах,про вошей і аерозолі які видають воїнам але вони не допомагають,напишіть про відгниваючі ногті на пальцях ніг,про шматки мяса яке залишилось від солдата і яке забрала мати своєї дитини,про те як напилися до нестями і стріляли свої по своїх,про ворюг офіцерів і мародерів.Напишіть,що таке ВІЙНА ,а не байки.Ви вже доктора Гебельса переплюнули по брехні.В Ірак Ви їздили щоб грошей заробити?Вже тоді в 2005 році наша армія була ненайкраща,БТР робочі по всій Україні шукали.Можна багато писати .... Напишіть свою правду,якщо я написав неправду,і який смисл цієї війни.Чи може дурніші будуть на війні замість хитріших і нагліших?Чому героїчно-патріотичні коментатори нехочуть самі піти в АТО,а строчать на сайті а не в окопі свої коментарі?
18 Червня 2017, 04:44
Убд всі демобілізовані та добробатівці отримали ??? Ви пане комісар комусь допомогли??? Чи це теж не ваша компетентність???
18 Червня 2017, 09:02
до Василя Дуй. що вам заважає пане Василю взяти інтервю і опублікувати на сайті ? Всі звикли щоб хтось щось зробив. як ви такі обізнані - то вперед. кожен робить в межах своєї компетенції. Вам про кого не напиши, всеодно крайні одні і тіж Алєксєєви, Басалики , Гайворонські , Музики, Дулюки , Шварцкопи, Паламарі ...... кого ще забув ?Ніхто не шукає виходу з ситуації. головне побільше нас.......ти. важко признавати що ти сцикун , от і вся причина всього цього хаю і поносу
18 Червня 2017, 13:03
висновок один - хто ходив в шубі той і буде , а хто світив голим задом то так і залишиться мавпою і ні один син товстозадих чиновників добровільно в окоп не піде а військові у нас лише на папері і по кабінетах
18 Червня 2017, 17:27
Шановний комісар,скільки вам наказали &quot;ВЗЯТИ плюсів&quot;типу офіцерів запасу які пройдуть службу В ЗСУ???і яка ця цифра?адже для вас ці життя молодих хлопців тільки цифри на аркуші паперу.чи ви заберете третю частину хлопців з міста які мають військову кафедру?яи як??ви ж гребете всіх чи здоровий чи ні??самі в змові з лікарнею??тому ,що знаю багато призовників в яких справді стан здоров'я незнайкращих ,військомат каже тебе в армії вилікують!!!це не призов офіцерів запасу ,це тупо призов нового м'яса та крові для Донецьких земель,щоб буряки краще росли!
18 Червня 2017, 23:49
йому давали повістку на медкомісію а він сцикун злякався мамин синок . А що ви скажите за тих хто воював на сході -писаки.
19 Червня 2017, 01:19
Доброго вечора. Якось пропустив цю дискусію тому вибачте якщо повторю чиїсь думки. Шкода що стільки людей питає за що воюємо. Хочаби зате щоб наволоч з автоматами ходила там а не тут. І щоб до нас не прийшов рускій мір. Нарахунок комісара можу сказати що його робота повістки всім тикати. Йому за це гроші платять. І осуджувати його неможна. Воювати комусь треба. Особисто обіди на нього не тримаю за те що призвав. Хоча на схід повертатись великого бажання не маю. Держава все робить для того щоби відбити це бажання. Хочемо ми цього чи ні але ця війна буде ще довго. Можливо не ато а якось інакше назвуть. Нам потрібно привикнути і бути готовими до війни. Як наприклад Ізраїль. На мою думку строкова служба це лажа. Це крок назад! Строковики знову ремонтують казарми, горланять пісні, виставляють табуретки під нитку, замітають плац ломами і так далі... Потрібні збори де дійсно нададуть військову спеціальність. Гідно оплачувалося і матеріально забезпечувалось. Щоб це було за честь а не так як зараз збирають резервістів. Сором. <br/>Чому ми гриземся без толку в коментарях? Можливо потрібно зробити якісь громадські обговорення. <br/>Адже єдиним джерелом влади є народ? Хоч щось робити. А не гадити один одного. Вислухати і бути почутими<br/>Миру і розуміння всім
19 Червня 2017, 11:34
Добре сказав!
19 Червня 2017, 11:34
Добре сказав!
08 Вересня 2017, 12:24
Життя була сповнена випробувань з тих пір, як мій чоловік залишив мене і переїжджає з іншою жінкою. Найчастіше я думав закінчити все це. Усе стало найгіршим, коли я загубив свій будинок, сім'ю та все до урагану Матвія, і я став біженцем у моїй власній країні, Гаїті. Єдине, що я залишив, - це телефон з підтримкою Інтернету в моїй кишені. Одного вірного дня я знайшов одного Доктора Самури в Інтернеті, на лицьовій книзі. Хтось із США засвідчив багато чудових справ, які доктор Самура зробив для неї та її родини. Я зв'язався з ним, а решта, кажуть, це історія. Сьогодні я щасливо одружуюся з солдатом, з яким я зустрівся в таборі, і я знову повертаю своє щастя. Я не можу зберегти це щастя для себе, тому що я не егоїстичний. Ви також можете зв'язатися з доктором Самура по електронній пошті: [email protected] або зателефонуйте йому за телефоном +2348103508204 whatsapp.
08 Вересня 2017, 12:46
Життя була сповнена випробувань з тих пір, як мій чоловік залишив мене і переїжджає з іншою жінкою. Найчастіше я думав закінчити все це. Усе стало найгіршим, коли я загубив свій будинок, сім'ю та все до урагану Матвія, і я став біженцем у моїй власній країні, Гаїті. Єдине, що я залишив, - це телефон з підтримкою Інтернету в моїй кишені. Одного вірного дня я знайшов одного Доктора Самури в Інтернеті, на лицьовій книзі. Хтось із США засвідчив багато чудових справ, які доктор Самура зробив для неї та її родини. Я зв'язався з ним, а решта, кажуть, це історія. Сьогодні я щасливо одружуюся з солдатом, з яким я зустрівся в таборі, і я знову повертаю своє щастя. Я не можу зберегти це щастя для себе, тому що я не егоїстичний. Ви також можете зв'язатися з доктором Самура по електронній пошті: [email protected] або зателефонуйте йому за телефоном +2348103508204 whatsapp.
10 Вересня 2017, 21:09
А Саша травку курить
09 Травня 2018, 03:21
Шановний пане Комісар!<br/>Я мала нагоду бачити і чути Вас в військомматі.Враження не з найкращих( одним словом---+ хамло,бикота)Коли влетіли в хол і нецензурними словами почали свою розмову (цитую---машына раком стоит на нашей территории)При чому авто стояло припарковане поза територією військоммату,належним чином..Про очікування,я взагалі мовчу.В приміщенні чергового----- оооо, давно я нечула стільки нецензури за час очікування( приблизно 40 хв),аби вийшли працівники,які співпрацюють з запасними офіцерами.Таке враження,що зайняті &quot; по самі вуха&quot;.Повний бидлам.І комісар шпарить &quot; на русском языке&quot; і нікак іначє.<br/>Прошу звернути Вашу увагу на манеру спілкування,лексику,бути трохи привітнішим.<br/>Бо скоро і Вам шановний прийдеться .
09 Травня 2018, 03:21