Створили гуманітарний відділ Рожищенської міськради: які вимоги до керівника

18 Грудня 2020, 13:24
Фото ілюстративне 5433
Фото ілюстративне

Створили гуманітарний відділ Рожищенської міської ради Луцького району як юридичну особу.

За відповідне рішення проголосували депутати ради на позачерговій сесії 18 грудня. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище із сесійної зали.

Також обранці громади затвердили Положення про гуманітарний відділ. Згідно з документом, керівником відділу може бути людина з вищою освітою та досвідом роботи на керівних посадах терміном у три роки.

Також мають затвердити бланки гуманітарного відділу та виготовити печатку.

Коментарі
18 Грудня 2020, 15:50
ХТО КЕРІВНИК ВІДДІЛУ???
18 Грудня 2020, 15:55
Вгадай.
18 Грудня 2020, 16:21
Савчук з Гайворонського проведуть конкурс. То й і буде.
18 Грудня 2020, 16:38
Депутати Ковальчук і Кметюк -Боягузи+БЕЗДЕЛЬНИКИ і Хапуги!!!
18 Грудня 2020, 16:48
А чим буде займатись даний відділ?
18 Грудня 2020, 17:53
Який горе-журналіст готував дану інформацію? Яка мете створення відділу? Які основні функції? А хіба вже ліквідували Рожищенський район?
18 Грудня 2020, 18:05
Дубчук вже Кидає своїх подружок і П'Є САМА !!!!!
18 Грудня 2020, 18:07
Найгірші депутати-дармоїди-Ковальчук і Кметюк !!!!
18 Грудня 2020, 18:53
Гайворонська,набрала нуль голосів Сергйчук( за згодою, втекла) з депутацтва.Кума вже не конкурсна в Рожищах ще в Доросинях буде себе випробовувати. Девки ви стали гомунітаркою.
18 Грудня 2020, 20:16
Чому шифруєтеся, назвіться, хіба слабо а то кидаєте такі слова?
18 Грудня 2020, 20:48
Правду про Дубчук знають всі працівники РДА !!!
18 Грудня 2020, 20:54
Якщо судити з коментів, то складається враження, що Рожище населяють люди, у яких що інтелект, що мораль - усе нижче плінтуса. Прикро, гидко і соромно!
18 Грудня 2020, 21:25
Хай прикро ,гидко і соромно буде Дубчук Данні !!!!
18 Грудня 2020, 22:56
І що ж та Дубчук такого зробила що їй має бути соромно, наче нормальна жінка?
19 Грудня 2020, 00:50
Жанна - нормальна, розумна і красива жінка. А какають на неї одна-дві шавки, яким вона не по зубах напевно в реалі. Гавкайте))) Як то в тій приказці: поїзд їде, а воно лізе.
19 Грудня 2020, 05:49
Може, жанна комусь і красива. Але нормальною бути не може бо занадто хитра і брехлива. До людей ставиться як до сміття, хоча сама до нього більше належить. А щодо розуму, повірте досвіду маси людей хтоїї знає, вона тупа і тільки й користується чужим розумом. Те що вміє прикидатися коли їй треба. А мета її завжди одна гроші гроші гроші. І пофіг по яких трупах треба йти. А, ну ще й пляшечка, кудиж без неї