У Рожищі на перехресті сталась аварія

11 Грудня 2020, 21:10
14606

У Рожищі трапилась дорожньо-транспортна пригода.

Ввечері 11 грудня зіткнулись легковик та мікроавтобус. Про це з місця події повідомив кореспондент Район.Рожище.

Аварія сталась на перехресті вулиць Драгоманова і Січових Стрільців. Не розминулись автомобілі Daewoo Lanos та Volkswagen.

У ДТП ніхто не постраждав, автомобілі зазнали механічних пошкоджень.

На місці аварії працювали полісмени.






Коментарі
12 Грудня 2020, 00:35
Забор депутата Рожищенської міської ради постраждав через політичну діяльність самого депутата.<br/>Розправа почалась.<br/>Але усіх не залякаєте!<br/>КАМАЗів не вистачть!!! Деу та Фольцвагонів теж!
12 Грудня 2020, 16:03
Там було б добре покласти лежачі поліцейські,для пішоходів безпечніше і їхали б помаліше,це вже навіть не десята аварія на тому місці)))
12 Грудня 2020, 16:56
Згоден. Одне з найнебезпечніших перехресть в Рожищі. Так само як перехрестя Шевченка і Ліпкана. Як для водіїв, так і для пішоходів.
12 Грудня 2020, 18:19
Перехрестя вулиць Шевченка та Василя Стуса. Це для рожищенських чинуш та чмошніків національно свідомих назва вулиці імені патріота України Василя Стуса була перепродана на вулицю капіталіста Ліпкана. Доречі, недорого Ліпкану обійшлась ця акція ушанування себе любимого. Нерозумію, чому, ще в Рожищі немає вулиць імені Безверхого, Новогосада, Раїсовича, Васі Долара, патріота Дулі, патріота Паламаря, Славкі Бубочкі, Секретарки Алінки, і тд і пт. Короче Рожищу потрібно розбудовуватись, бо для ушанування патріотизму місцевих недопатріотів вулиць забракне.
12 Грудня 2020, 19:41
Перепрошую. Ви праві. Вулиця Стуса. Але від цього перехрестя менш аварійним не стане.
12 Грудня 2020, 20:22
ХТО ТАКИЙ РАЇСОВИЧ ?? ЧИМ ПРОСЛАВИВСЯ ??????
13 Грудня 2020, 13:47
А ще треба увіковічити одного чувачка в облізлому столітньому страшненькому спортивному костюмі. Він заслуговує на особливу увагу. Як чувачок, що інкогніто усіх обливає брудом.
13 Грудня 2020, 15:24
ХТО ТАКИЙ РАЇСОВИЧ? ЧИМ ПРОСЛАВИВСЯ ????
13 Грудня 2020, 17:34
ПРІЗВИЩЕ ДЕПУТАТА ??????