П'ять фракцій і 26 депутатів: представили новий склад Рожищенської міської ради

11 Грудня 2020, 09:08
10258

Відбулася перша сесія Рожищенської міської ради. Під час засідання голова Рожищенської міської територіальної виборчої комісії Віктор Марюк зазначив, що троє людей, які пройшли у раду, відмовились від депутатського мандата.

Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Не захотіли бути депутатами Рожищенської міської ради: Оксана Філіпчук, Інна Сергійчук та Сергій Шкода. Замість них до ради пройшли Світлана Ухачевич, Роман Патлашинський та Аліна Кривов'язюк.

Інтереси Рожищенської громади представлятимуть депутати п’яти фракцій. Депутатський корпус налічує 26 депутатів на чолі з головою Рожищенської міської ради.

Депутатами ради стали:

представники партії «За майбутнє»:

  1. Зінгель Надія Вікторівна;
  2. Безверхий Володимир Володимирович;
  3. Кметюк Орест Михайлович;
  4. Максимюк Оксана Миколаївна;
  5. Бондарук Олег Володимирович 
  6. Ухачевич Світлана Олександрівна;
  7. Кузава Ігор Борисович;
  8. Федчук Юлія Володимирівна.

Представники партії «Слуга народу»:

  1. Кривов’язюк Аліна Володимирівна;
  2. Алієва Лілія Євгенівна;
  3. Артисюк Андрій Євгенович;
  4. Басалик Леся Іванівна;
  5. Сидорук Вячеслав Андронович.

Представники «Європейської солідарності»:

  1. Гайворонська Інна Михайлівна;
  2. Приходько Сергій Васильович;
  3. Патлашинський Роман Ярославович;
  4. Літушко Анна Антонівна;
  5. Нечипорук Ольга Михайлівна.

Представник «Батьківщини»:

  1. Ковальчук Віталій Володимирович;
  2. Максимюк Мирослав Миколайович;
  3. Клімчук Антоніна Степанівна;
  4. Куденчук Валерій Миколайович;
  5. Карпюк Тетяна Олександрівна.

Представники «Об’єднання «Самопоміч»:

  1. Кучірка Олександр Васильович;
  2. Шварцкоп Віра Василівна;
  3. Богун Юрій Олександрович.
Коментарі
11 Грудня 2020, 12:08
Знову 5 років застою. Люди Вас знову розвели як лохів.
11 Грудня 2020, 12:14
Більша половина прийшла лобіювати свої інтереси. Ніхто за тих людей думати не буде. Але що хотіли те й отримали.
11 Грудня 2020, 12:45
В Україні вже тридцятий рік поспіль кожен в міру власних можливостей лобіює свої інтереси. Лише декілька національно свідомих громадян нічого не лобіює, крім Мови, Томосу, Борщу. P.S. Все таки відсутність деяких рожищенських суспільно активних громадян, тих що пролетіли на виборах, робить цей новий склад міської депутатської ради ще більше схожим на цирк шапіто бариг.
11 Грудня 2020, 12:48
Дивлюсь і дивують. Безверхий, який він хазяїн, на заводі неможе порядок навести, в місті буде хазяйнувати.<br/>Та це і до інших також відноситься...
11 Грудня 2020, 15:53
Ото нароблять ті депутати:як кіт на глині!!!Один Ковальчук і Кметюк чого варті.Бездельникі !!!!
11 Грудня 2020, 16:37
Скучно без бурого і дулі буде.
11 Грудня 2020, 16:43
КМЕТЮК бігає з партії у партію !Лизоблюд !!Від нього толку ніякого!!Як від лікаря і депутата!!
11 Грудня 2020, 19:37
Марюк-АЛКОГОЛІК і ПРОДАЖНА ШКУРА як іКМЕТЮК!!!!!!
11 Грудня 2020, 19:40
Ухачевич-ХИТРА ЛИСА!!
11 Грудня 2020, 19:44
Нечипорук -ТУПА директорка і депутат !!!!
11 Грудня 2020, 20:10
Все лайно зібралось у новій РОЖИЩЕНСЬКІЙ ОТГ:Ковальчук+Кметюк ++++++++
11 Грудня 2020, 21:48
Вони вже наробили ,собі та старостам заробітні плати , ото і вся їх робота ,знаючи як голосували за старост то гидко на їх дивитись !
11 Грудня 2020, 22:32
А що щось не так в голосуванні за старост?
12 Грудня 2020, 00:09
А Тонька все таки повернулась до корита. Вже в Вишеньках людей з паями наї...ла, буде в Рожищах хазяйнувати. СТЕРЕЖІТЬСЯ люди бо то піз..а буде
12 Грудня 2020, 03:24
Згідний, тонька популістка.
12 Грудня 2020, 10:07
До чого там ці депутати тупіших не знайшлось і чміх і гріх тільки собі буде гребти одне з другим от так і живем
12 Грудня 2020, 10:13
Не достойні люди сором а от щодо старост там все просто головне гребти собі бо за це зараз не судять відкупишся
12 Грудня 2020, 12:00
Все лайно зібралось у новій РОЖИЩЕНСЬКІЙ ОТГ:Ковальчук +Кметюк..Вже раніше вони наробили як кіт на глині;нароблять і зараз .БЕЗДЕЛЬНИКИ !!!!!!!!!!