У Рожищенській громаді призначили шістьох старост

10 Грудня 2020, 16:52
Селище Дубище з висоти 21767
Селище Дубище з висоти

На першій сесії Рожищенської міської ради утворили шість старостинських округів та призначили туди старост.

Рішення прийняли у четвер, 10 грудня, на сесійному засіданні. Про це з місця події повідомив кореспондент Район.Рожище.

Сокільський старостинський округ (села Сокіл, Навіз та Духче) очолив Олександр Сасовський.

Дубищенський округ (Дубище, Рудня, Валер'янівка, Ольганівка) – Людмила Філіпчук.

Носачевичівський округ (НосачевичіЛуківВишеньки, Олешковичі, Крижівка, Незвір, Єлизаветин) – Лариса Забожчук.

Переспівський округ (Переспа, Богушівська Мар'янівка, Забара, Линівка, Малинівка, Мирославка, Трилісці, Тихотин, Бортяхівка, Літогоща, Іванівка, Корсині, Мильськ, Берегове) – Віктор Лук'янчук.

Топільненський округ (Топільне, Дмитрівка, Михайлин, Кобче) – Дмитро Кисіль.

Рудко-Козинський округ (Рудка-Козинська, Козин, Пожарки, Оленівка) – Алла Мазелюк.

Читайте також:

Коментарі
10 Грудня 2020, 18:59
Оленівка Не входить до Топільне!!!
10 Грудня 2020, 19:09
А Носачевичі, що не Корнійчук Саша? Як це так, що він відмовився?
10 Грудня 2020, 19:16
Лук`янчук з Переспи -злодій та хабарник!!Всі знають і мовчать !!Коли його вже ПОСАДЯТЬ в СІЗО ?????????
10 Грудня 2020, 19:22
Такі злодії як Лук`янчук обікрали і проспали Україну !!!!Коли він нажреться ?? Сьогодні !!!Куди дивиться поліція ??????
10 Грудня 2020, 19:28
Ви серйозно??? Ні одного нормального старости, Поліщук бери своїх старост і пізд... на вихід!!!
10 Грудня 2020, 19:33
Походу Рожищенському ОТГ з такими призначеннями світить повна дупа. Якби знав то б ніколи не проголосував за тих за кого голосував на цих виборах.
10 Грудня 2020, 19:39
Ну що ж. В добру путь, як то кажуть. Багато кому випав шанс показати "як треба". Слів достатньо було сказано, тепер чекаємо "не словом, а ділом".
10 Грудня 2020, 19:43
До 008 ти читати вмієш сарост вибирала міськрада а не поліщук. Невже ти так добре знаєш всіх старост що дав таке заключення.
10 Грудня 2020, 19:44
Молоковоз Сасовський очолив 3 села, чудеса свято наближається.
10 Грудня 2020, 19:45
Поліщук давно зі всіма домовився.
10 Грудня 2020, 19:50
Неук! старости обираються радою за поданням голови громади (54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні») не вийде сказати що Поліщук їх не обирав то все депутати. Не всі погані але більшість це дно, якби не знав то б не говорив
10 Грудня 2020, 19:52
Інтереси громад ніхто не враховував, одні договорняки(((( демократія на словах,
10 Грудня 2020, 20:01
Забожчучка вже так докерувалася в Лукові, що вся молодь повиїжджала, тепер і за Вишеньки з Носачевичами візьметься
10 Грудня 2020, 20:08
Вітаю Олександра. Кращий з варіантів. Бо того чорта з Дуща ми ще 5 років не витримали б.
10 Грудня 2020, 20:09
<p>А Кисіль це що за ху..? Це нормально призначати людей яких ніхто не знає в селі? Поліщук ау... ти йоб....?</p>
10 Грудня 2020, 20:18
Це Дмитро,синочок Кисіля що має магазин на Дмитрівці
10 Грудня 2020, 20:20
А вам тополянам вгодити дуже важко. Дайте йому 100 днів.
10 Грудня 2020, 20:29
Дуже шкода що не люди вибрали старосту а депутати за вказівкою!!!! Йдуть в депутати шоб зайняти собі потім посади! <br/>І для чого ці збори? Людей обдурили як завжди!!!!!
10 Грудня 2020, 20:31
А тополянам годити не треба, засукуй рукави і роби!хоч поняття є, що???
10 Грудня 2020, 20:33
Хто він такий щоб йому давати 100 днів?! Що він зробив для села, чим себе зарекомендував? Чи на такі посади призначають по блату?
10 Грудня 2020, 20:41
А хто у вас там себе зарекомендував?? У вас хто не був то всі погані. Хай попрацює хлопчина, покаже себе, може і вийде. Нехай реалізовує свою активну громадянську позицію. Не словами єдиними.
10 Грудня 2020, 20:46
А хтось мішав вчора йому озвучити свою громадянську позицію?? Хто знає його позицію, його в лице ніхто не знає.. а чим кращий других? А ну, скажіть ?
10 Грудня 2020, 20:50
В селі є не мало набагато достойніших людей ніж цей &amp;quot;колектор&amp;quot;. Яка в нього активна громадянська позиція, про що ви говорите? Хіба що ходити по хатах і забирати в людей мікрохвильовки за не сплачені штрафи.
10 Грудня 2020, 21:03
Приплили можна розходитись...
10 Грудня 2020, 21:25
Позор...вибрати Забожчучку... люди бастуйте поки вона нічого не накрала...Я більш ніж серйозно говорю!
10 Грудня 2020, 21:29
Ну, штрафи треба сплачувати, або не попадати на них, закон один для всіх. Комусь треба і цю роботу робити. Він патріот і судячи з його громадянської позиції він прекрасно знає, що робити треба, просто не було можливості такої, а словами і критикою справі не поможеш. Тепер же всі хмари в руках і діло піде.
10 Грудня 2020, 21:35
Старост вибирають депутати яких вибрали ви. Спочатку не ходите на вибори, чи вибираєте &amp;quot;достойних&amp;quot;, а потім вереск - староста в них не такий. Питайте в своїх депутатів хто і чого зробив такий вибір. Де живуть всі знаєте.
10 Грудня 2020, 21:49
Позор та ганьба Поліщуку. Навіщо призначили Забожчук. Всі окружні села проти неї, за тільки родичі. Назріває великий бунт.
10 Грудня 2020, 21:52
Патріот??? В чому його патріотичність? В чому його громадянська позиція? З такими старостами я він і судячи з того хто його призначив Поліщук діло іде в трубу... У всіх не було можливості! можливість треба заробити!!! заробити!!! а не що б по блату пристроїли незрозуміло кого... Як би ви не захищали його але це великий фейл Поліщука, якому треба задуматись про свою відставку! другого разу не буде коли за Поліщука будуть збирати підписи щоб його не посадили!
10 Грудня 2020, 21:59
Лук'янчука за хабарі совали, Поліщука совали, банда в зборі)))
10 Грудня 2020, 22:06
До чого тут Поліщук?? Він лише пропонує, рішення за депутатами. Якщо не знаєте процедури не пишіть маячні. Завжди винних знайдете. Кого навибирали з тих і питайте, не треба зі хворої голови на здорову перекидати.
10 Грудня 2020, 22:21
А що вже ти зробив для громади та для сіл?! Легко бути тупим коментатором.
10 Грудня 2020, 22:22
Оленівку чому засунули так далеко?Як людям туди добиратися,чому на зборах говорили,що підуть до Топільна,а зробили навпаки!!!!
10 Грудня 2020, 22:29
По собі судиш?!
10 Грудня 2020, 22:39
Ну да, у всьому вині депутати а Поліщук святий, що він може зробити, якщо не може то хай пише заяву, прийде той хто може. Нашо такий голова яким як пісюном керують куди пісяти
10 Грудня 2020, 22:45
Ше кузава вертається. Ну ти Поліщук даєш
10 Грудня 2020, 23:14
Зрозуміло вернеться,по іншому ніяк. Буде справедливо. А що Андрона поставити, Ви що, ніколи. Просто буде жесть
10 Грудня 2020, 23:24
Хто така Людмила Філіпчук? Яким вона боком до Рудні? Нафіга вона нам....
10 Грудня 2020, 23:32
Забожчучка це жесть. Все продається і купується і депутати і посада. Запорола об'єднання з центром в Дубище, бо знала що пролетить як фанєра. А тут пристроїла свою с.....ку
10 Грудня 2020, 23:32
Вже Андрона. В нього руки чисті та й честь не засрана, &amp;quot;уважаємий&amp;quot; Серед освітян &amp;quot;человек&amp;quot;. Тут не в порівнянні з кузовом.
10 Грудня 2020, 23:55
Ти ще його мало знаєш. Він за даремно нічого не зробить, ха ха
11 Грудня 2020, 00:00
А де стратеги (Сергiйчук+Гайворонська) = Савчук
11 Грудня 2020, 00:07
Людинка,яка пише такі коменти,мабуть дуже ображена на голову!
11 Грудня 2020, 00:31
Філіпчук Людмила то жінка мента Філіпчука. Неї 2 рази виганяли з пенсійного то зара взяли на старосту, то якийсь піз..... Ц
11 Грудня 2020, 00:35
В Сидорука хороша репутація серед колег, а Кузава вже показав себе у всій красі...
11 Грудня 2020, 00:39
Андронович подав кандидатуру Кисіля по Топільно.. проголосували за- він, Віра Шварцкоп, Курірка, Аліна Кривовязюк, Ковальчук, Клімчук, Гайворонська і їх коаліції.. так що, в них питайте про його громадянську позицію..
11 Грудня 2020, 01:00
Ти запитай Сидорука як він атестації проводив вчителів, а Кузава прийшов і зробив наганяло йому. Тому і він так до Кузави.Атестації шкіл як проходили, то ти вчитель пишеш про якусь репутацію. А напевно він сам пише від імені вчитель. Какой я хароший.
11 Грудня 2020, 01:12
Кузава вчителям при наявністю фінансів преміював вчителів хтотприймав участь у вчитель року, вчителі які підготували учнів на олімпіадах. При ньому почали давати кошти на ремонт, і багато чого іншого. Безліч всього. І не пишіть сьогодні про якусь репутацію, бо освітяни в більшості в шоці від дій декого. Просто безліч можна писати, але результат всерівно ніякий. Треба навчитися просто порядності а якщо щось не те то бігти і стучать. Бог на небі є і все розсудить.
11 Грудня 2020, 01:52
Одні тополяни)) Хоч частину голосувавших, з цього переліку, Топільно завжди збуджувало)) Сьогодні оргазм отримали))
11 Грудня 2020, 02:08
Добре хоч Дорошенка з дубищ зняли. Вічний голова
11 Грудня 2020, 02:21
Тепер хоч нормальний староста в Топільно буде, а то як не алконавти то хапугі.
11 Грудня 2020, 03:05
Поліщук довбень.Пристосованець палиці і рубльова.
11 Грудня 2020, 07:49
До чого ті збори треба було проводити,ще до зборів знав хто буде. То
11 Грудня 2020, 07:53
Старостою йдуть щоб 25 тисяч зарплати в теплому кабінеті отримувати а не щось там робити в селі а головою отг щоб 40 люди думають що хтось їм має щось зробити такого ніколи не було й небуде
11 Грудня 2020, 09:30
Дубищани! Задумайтесь,кого поставили нам за старосту!Що вона зробить?Ще до голосування,знали,що буде Філіпчук.<br/>Купили! Продажні депутати!
11 Грудня 2020, 09:36
На Дубищах на зборах,ви говорили,що треба така людина,щоб була ваші вуха,очі,щоб могли достойно працювати.І що? Що нам дасть ця Філіпчучка?Вона буде сидіти на кріслі,як чиновник!
11 Грудня 2020, 10:11
До Останнього дня був Дорошенко в кондидатах,хоча і його ніхто не хотів бачити в старостах, в останній день, зняв кандидатуру, і виплила Філіпчук, як Вам не соромно &amp;quot;депутати&amp;quot;, люди проти цієї кандидатури для кого ви старосту вибираєте?(, для політичної сили ? Чи громади?
11 Грудня 2020, 10:45
У мене немає довіри особисто до Поліщука, міська рада працює через договорняки. Ганьба!
11 Грудня 2020, 10:47
Виглядає шо один сокільській округ задоволений старостою) Догодили))))
11 Грудня 2020, 12:12
Щось нема інфо по 9 пункту порядку денного сесії.
11 Грудня 2020, 14:08
Вітаю Сокільського молоковоза з обранням.А тепер мерщій до праці. Найперше поприбирай сміття яке сам навозив до історичної пам'ятки(на вали). Гарний початок половина справи.
11 Грудня 2020, 14:14
Походу остання каденція Поліщука)
11 Грудня 2020, 16:22
Сидорук нормальний дядько, а Кузава хам і пліткар!
11 Грудня 2020, 16:39
Цьогорічні вибори депутатів показали ціну всіх реформ. Тільки з двух сіл пройшли депутати(Переспа і Сокіль). Тепер старастів вибирали як кота в мішку. Загалом ми задоволені результатом, у нас староста від народу. В останній день збирали підписи і зранку подали кандидатуру. Але не дуже подобається що з'єднали не приєднуване. Оленівку до Рудки. Абсурд.
11 Грудня 2020, 16:49
Лук`янчука у ТЮРМУ!!! БАРИГА!!!!!!
11 Грудня 2020, 19:27
Шо приципився з тюрмою, до людини? Сам не хоч туда?
11 Грудня 2020, 19:28
Коли вже старости приступлять до роботи ?
11 Грудня 2020, 19:58
Яка робота? Ти оху..в? За 25 тисяч хочеш щоб вони ще щоб робили?
11 Грудня 2020, 20:50
Заінтересований???В темі??
11 Грудня 2020, 21:21
Оце то у Філіпчучки кар'єрний ріст)))) З пенсійного поперли пішла ліпити вареники з пельменями і аж до старости доліпилась, а ми дожились(((((
11 Грудня 2020, 22:04
Округ буде в лукові не в носачевичах?
11 Грудня 2020, 22:14
Палицюки на чолі з бубочкою впарили хабарника Лукянчука і купу інших “достойників”.Не ходіть на вибори далі.Лиса палиця вам скоро безпосередньо старост буде призначати
11 Грудня 2020, 23:01
Пропоную визвати телебачення щоб всі побачили Рожищенський ОТГ цирк!!!
11 Грудня 2020, 23:34
Цирк триває вже понад 1.5 року,з обранням клоуна на пост президента.
11 Грудня 2020, 23:46
Сидорук ото це пліткар,раніше ще було це видно. Вічний інтриган,вічно чимось не задоволений. Всі йому не такі.
12 Грудня 2020, 00:07
Сидорук-стукач шкоди. Шкода-інтриган -то вже невтішна історія району. З ким ти зостанешся ,Славіку? Як в очі методистам дивитися можеш? Підставив ти їх,ох і підставив!
12 Грудня 2020, 00:13
А не 29 років??? Я кажу всі вони повинні бути пиженні!!!!
12 Грудня 2020, 00:15
Цирк завше був, просто останнім часом артисти збільшили свої життєві запити та потреби. Особливо це стало помітно після уйні, яку для стада оленів назвали революцією гіVності. Випірдиші цієї події розуміють, що можливість потрапити до корита влади та грошей не завше трапляється, а тому потрібно урвати чим побільше.
12 Грудня 2020, 00:32
Не знаю шо сказати, за державу обідно!!!
12 Грудня 2020, 01:55
Ви мабуть дуже далекі від освіти, якщо пишете такі речі. Поцікавтесь у тих, хто атестувався, як проходило засідання районної атестаційної комісії. Пан Кузава сворив собі кишенькову комісію, яка голосувала так, як вигідно йому. Як може оцінювати роботу вчителя з якогось далекого села району людина, яка абсолютно далека від школи? Поцікавтесь, як понад годину Кузава завалював вчителя, який майже щороку має переможців обласних олімпіад. А те, що пишуть про фінансову сторону, то кошти на преміювання виділяли і за часів Войтовича, і Ціося, і Клімчук. Запитайте в школярів району, яким високошвидкісним інтернетом вони користуються в школі, на проведенні якого Кузава погрів руки капітально. Та й зрештою запитайте в пана Кузави, як вдалося йому з такою невисоко оплачуваною роботою придбати недешевого джипа. Таке враження, що хтось задався метою зруйнувати освіту району за допомогою цього недовчителя Кузави, який в школі працював лише кілька років на початку своєї трудової діяльності. Колишні учні ще досі пам'ятають серйозні допущені ним наукові помилки на уроках. Вибачте за багатослівність, але накипіло!!!
12 Грудня 2020, 09:48
До Кузави кишеня от іменно була створена для Андрона зі всіх сторін, всякими щиростями. Це точно. А потім враз і пропала. Тому і злість, помічали це всі. Заздрість за машину, не заздр,міняй вже свого черевичка,вже прийшла пора.
12 Грудня 2020, 12:10
НАВІЩО ХОДИТИ НА. ВИБОРИ У РОЖИЩАХ??? ЩОБ ДО ВЛАДИ ПРИЙШЛИ МЕРЗАВЦІ І ЗЛОДІЇ????????
12 Грудня 2020, 13:28
Правда очі коле? Андрон ніколи коштами не розпоряджався, не проводив тендери і т.д. А про фінансові зловживання Кузави відомо багатьом і не треба тут робити з нього ідеального керівника. Лише при Кузаві у 2019 році не було виділено жодної копійки на преміювання вчителів! І один, і другий мені однакові &amp;quot;родичі&amp;quot;, але на Андрона ніхто з вчителів району не ображений. З двох зол треба вибирати менше
12 Грудня 2020, 13:36
На вибори, діду, потрібно ходити, навіть якщо наперед відомо про те, яким буде результат голосування. Участь у голосуванні це ваше конституційне право. Після виборів ви зможете зі своїми колегами подискутувати про народних обранців і сказати просту фразу, - &amp;quot; ну ти бач, Петро, яка фуйня може бути&amp;quot;.
12 Грудня 2020, 14:27
ЧОМУ РОЖИЩАМ ЗАВЖДИ НЕ ВЕЗЕ З КЕРІВНИКАМИ ???ХТО ВИНУВАТИЙ ?????
12 Грудня 2020, 15:30
2019 рік в звязку з наявністю малокомплетних шкіл і виділення незначного фінансування по освітній субвенції, кошти були незначні. А про хитрощі, впертість, гордість Андрона ми знаємо. Велікій педагог
12 Грудня 2020, 18:08
Премії обдарованим дітям теж Андрон роздав? Чи Кузава найбільше своїй Доні виділив??? Не хочете Поцікавилися сумами?
12 Грудня 2020, 21:25
Кузаву на начальника!!! і обов'язково з службовою машиною і персональним шофером. Своєю машиною невигідно возити кохану дружину-хабарницю на роботу і з роботи. Признавайтеся кому вона поставила медогляд без грошей
13 Грудня 2020, 03:46
Ти що прикриваєшся- тополяни.. ти щур з нори!! Слабо сказати ім‘я назвавши, га, будяк рижий???
14 Грудня 2020, 18:57
ДУПУ з Топільна зробили ви славні депутати які крали і срали на всіх дерибанили землю аж дітям своім ділили КУзава кругом голова комісій на фіга робити руками красти а ногами втікати .Глушко школи не глядить а всіх учить жити вчи як мед робити І продавати Люди все побачили і поняли
14 Грудня 2020, 19:06
нормальним тополянам КИСіль підходить а пишуть ті хто не попав керувати А вам віримо а там побачим життя покаже хто чим дише так як наші бувші дупотати показали
14 Грудня 2020, 20:50
Валік не слухай тих гнид, респект тобі за позицію твою а особливо за автобус. А в житті може бути ой як може, переконався напевно ти, і як можуть дехто під класти, просто деколи так можуть підвести що ого го
18 Грудня 2020, 21:55
&lt;p&gt;І що змінив майдан? Майданутих хабарників призначили старостами. Питання!! За що хлопці воюють? За цей бедлан? Ви подивіться їхні декларації про доходи, які ще хабарі можна брати? Патріоти. Зарплата бач в них маленька. Декларація каже про інше.&lt;/p&gt;
21 Грудня 2020, 13:47
Досить обливати Лук’янчука В.П гряззю. Кому це потрібно? Запитайте думку жителів сільської ради про «свого голову». Його по іншому тут не називають. Якби сьогодні провели опитування кого хотіли б бачити на посаді сільського голови чи старости громади , то 99 відсотків жителів сільської ради проголосували б за Лук’янчука . Він завоював свій авторитет серед громади. Жителі громади давно мріяли про такого господаря. Досить порівняти як виглядали села 5 років тому і сьогодні. Ми усі вдячні Петровичу за його ентузіазм, золоті руки та добре серце. Побільше б у нашій державі таких керівників. ,які живуть в першу чергу проблемами громади.