Рожищенські комунальники закупляють мотокіс та бензопил на 93 тисячі гривень

10 Грудня 2020, 10:24
Фото ілюстративне 3208
Фото ілюстративне

Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради закупляє бензопили та мотокоси марки Stihl.

Звіти про укладені договори розмістили на сервісі публічних закупівель Prozorro 9 грудня.

Комунальне підприємство купує три мотокоса Stihl FS 450, вартістю 16 555 гривень за кожну, та дві бензопили Stihl MS-462 C-M та Stihl MS-201 TC-M за 24 546 і 18 876 гривень.

Усю техніку до кінця року має доставити підприємець Герасимчук Олександр Васильович. Загальна сума договорів – 93 090 гривень.

Коментарі
10 Грудня 2020, 12:46
За такі ціни я згідний на велосипеді з Луцька привезти зазначені моделі бензоінструменту. Цікаво коли рожищенський комунгосп перестане купляти всю свою *уйню з відкатами, за рахунок грошей, які рожищани платять за комуналку.
10 Грудня 2020, 13:12
Щось дорого... Заїдьте в епіцентр там бензопили по 5 т п мотокоси кращі по 4-6
10 Грудня 2020, 13:43
<p>Так якого ти  не везеш велосипедом з Луцька, з Епіцентра велосипедом дешевше?<br /> Що заважає?<br /> Немає за ... часу?<br /> Вперед, вези дешевше.</p>
10 Грудня 2020, 14:05
<p>Ви що там зовсім ах***лі? Пилка 24 ТИСЯЧІ????</p>
10 Грудня 2020, 14:19
https://proinstrument.com.ua/motokosa-stihl-fs-450/ <br/><br/>https://bober.ua/product/benzopila-stihl-ms-462-c-m-45-sm-3072/<br/><br/>Ціни.
10 Грудня 2020, 14:38
Перше, що тішить, закупівлю мотокіс здійснюють у нашого місцевого підприємця. Це великий плюс, бо гроші не покидають територію громади, тобто ОТГ. А підприємець платить податки саме тут. Друге, така модель мотокоси, яка зазначена у статті, коштує в середньому на 2 тис. грн. більше. Третє, що не зовісм тішить, на ці гроші можна купити 4 мотокоси Штіль FS-490, або 12 таких же, бо мова йде про закупівлю 3-х FS-450. Маю великі сумніви, що 4 дорожчих, краще за 16 дешевших того ж виробника. Особливо, знаючи ставлення до інструменту працівників комунальних підприємств...
10 Грудня 2020, 14:47
Така бензопила оригінальної якості та збірки на брендових заводах коштує максимум 18 тисяч, але ніяк не 24. Чи на тій бензопилі автографи Ангели Меркель та Британської Королеви, а гвинтики закручував сам Зеленський? А може до преподобного Філарета возили на освячення? Вирішили на Новий рік грошей наколядувати за рахунок бюджету. Аудинорська перевірка та НАБУ давно вже повині прошерстити рожищенських чинуш.
10 Грудня 2020, 14:55
Будеш байки розказувати бабушкам на ринку та місцевим представникам громади, які приходять на засідання сесії місцевих депутатів ОТГ.
10 Грудня 2020, 15:03
Ви шо, шановні, сподівались, що після створення ОТГ будуть менше пиляти гроші. Комунальники також люди і нехочуть сидіти без грошей зароблених на дерибані, просто у них масштаби скромніші. А ще вони хочуть щоб батареї в конторі пжкг були гарячими, і собі, щоб можна було дров привезти нахаляву.
10 Грудня 2020, 16:01
І що :буде порядок у Рожищах ?????
10 Грудня 2020, 16:36
Зал*па коня буде. Подякуйте даунам які голосували за бубочку і ко.
10 Грудня 2020, 16:44
Кого вибрали заступниками МЕРА і членами ВИКОНКОМУ?? ПРІЗВИЩА !!!!!!
10 Грудня 2020, 18:02
То за машину видкати взяли то инструмент втридорога купляти будуть на шо тойБУБОЧКА дивиться чи з ним диляться
11 Грудня 2020, 00:13
А прокуратуру не цікавить, що то за золоті такі закупівлі?
11 Грудня 2020, 02:08
Запрошуємо вас до співпраці - вакансії в дільниці благоустрою та в ПЖКГ є. Приходьте і попрацюйте на нових інструментах!
11 Грудня 2020, 16:34
Лохиииииии!