Судили чоловіка, якого затримали у Рожищі з наркотиками

09 Грудня 2020, 13:27
Фото ілюстративне 5673
Фото ілюстративне

У відкритому судовому засіданні Рожищенського районного суду розглянули кримінальне провадження про обвинувачення уродженця міста Рожище, який незаконно придбав наркотики.

Про це йдеться у вироку суду від 1 грудня.

Обвинувачений 28 вересня за допомогою мобільного телефону замовив у невстановленої особи канабіс вагою 10 грамів та перерахував на повідомлений номер 1 600 гривень.

29 вересня приблизно о 15:30 у приміщенні «Нової пошти» на вулиці Шевченка, 4Д отримав замовлені наркотики разом з парою кросівок. Там його затримали полісмени.

До суду надійшла угода про визнання винуватості, укладена між начальником Рожищенського відділу Маневицької місцевої прокуратури та підозрюваним.

Суд ухвалив затвердити угоду про визнання винуватості та визнати чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу, призначивши йому узгоджене сторонами покарання у виді штрафу в розмірі 17 000 гривень.

Також він заплатить у дохід держави витрати, пов'язані із залученням експертів, у розмірі 1634 гривні.

Коментарі
09 Грудня 2020, 15:52
Наркоманів треба садити! А йому штраф виписали!<br/>КУДИ ДИВИТЬСЯ ЗЕЛЕНСЬКИЙ?<br/>Він зараз ще купе КОНОПЛІ обколиться і буде розносити СИФІЛІС!<br/>А як же діти?
09 Грудня 2020, 15:56
Наркотики у кросівках ?????
09 Грудня 2020, 15:56
коноплю під язик кладуть, <br/>Може бути тільки ганрена язика.<br/>З такими краще не христоскатись
09 Грудня 2020, 15:57
Я садитиму людей, які пишуть і говорять «купе».
09 Грудня 2020, 15:57
Зеленський й сам нюхає кокс. Тому б я ставив питання по іншому — чому б нам не вибрати цього затриманого новим президентом? Земляк як не як.
09 Грудня 2020, 16:00
Конопля не наркотик. Уже Європа і Штати легалізували і збирають податки з продажу, ВООЗ та ООН рекомендує зняти заборону (проти якої РФ і решта тоталітарних держав), а ми далі як африканці, боремось з уявними. вітряками
09 Грудня 2020, 16:05
У моєї сусідки син наркоман! Телевізор з дому виніс!<br/>Це не смішно!<br/>Це СТРАШНО!<br/>Вона тепер на таблетках!
09 Грудня 2020, 16:19
Може він алкоголік? Я курю травку і працюю програмістом, нема бажання шось у сусідів виносити
09 Грудня 2020, 16:31
Не важливо, людина курить коноплю, чи ні.<br/>Важливо, аби вона не голосувала за Зеленського.
09 Грудня 2020, 16:34
Хороша ціна як за 10 грам, важко по такій ціні знайти(
09 Грудня 2020, 16:40
Напишіть номер баригі.
09 Грудня 2020, 16:40
&lt;p&gt;Любов Свиридівна вам нада лікарня, ми свім Рожищем зберемся вам поможем&lt;/p&gt;
09 Грудня 2020, 16:45
Яка цікава дискусія пішла ! Що далі ????
09 Грудня 2020, 16:58
Барига ціну тримає, бо на іншому піднімає.<br/>Недавно по % приїжджав у райвідділок на жовтому Мустангу.<br/>Одні +: і при бабках і при криші з погонами
09 Грудня 2020, 17:27
в таких пробитих не варто брати великі партії, бо вони зливають інформацію поліції. В поліції виконується план по розкриттям чи преміальним від підозрюваного. Барига ж за таку послугу час від часу має зливати інформацію
09 Грудня 2020, 17:32
Та який барига, то наші ж і продають.<br/>І при бабках і розриття в нормі.
09 Грудня 2020, 18:31
Йуй ну і куди світ котиться, в наші часи люди не пили і не курили не то шо колотися якимось травами!!!!1 А сучасна молодь така розпещена, куда світ котиться?
09 Грудня 2020, 18:39
все йде по плану.<br/>скоро вакцинуємо і чцпізуємо, вишкі 5г вже ставляться
09 Грудня 2020, 18:54
А чим займається ПОЛІЦІЯ РОЖИЩА??
09 Грудня 2020, 19:09
поліція вступає в зговір з баригою, щоб прийняти клієнта на новій пошті
09 Грудня 2020, 19:30
НАЗВІТЬ ПРІЗВИЩА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ РОЖИЩА ХТО В ДОЛІ І ОТРИМУЄ ГРОШІ ЗА КРИШУВАННЯ ?????????
09 Грудня 2020, 20:02
Навіщо баризі із того ж Києва криша у Рожищах?
09 Грудня 2020, 22:43
Взагалі то травка корисна, щодо інших наркотичних препаратів то я теж проти. Я постійно курю канабіс в Іспанії з друзями в центрі і це нормально.
09 Грудня 2020, 23:34
Досить обгаджувати нашого преЗедента в коментарях.Ми скоро легалізуємо канабіс і його можна буде спокійно купити в аптеці &amp;quot;Подорожник&amp;quot;.А цей планокур попаде під Зеамністію
10 Грудня 2020, 13:37
Пів рожищ наркоманів людей збивають на смерть понакуплюють тих машин або в когось по беруть і їздять як вилупкі Влад Тургунов, Забощук!!!!!!
11 Грудня 2020, 05:44
Трава не наркотик алкоголь і сигарети в 100 разів гірше і вбивають сильніше!! Хоть хтось помер від канабісу??? Гугл в помощь!!