Повно непотребу: жителі Крижівки скаржаться на сміття біля озера

07 Грудня 2020, 12:19
6417

Біля озера Борове, що неподалік села Крижівка Рожищенської громади, невідомі викидають сміття. Селяни скаржаться, що біля водойми валяється повно непотребу.

Сміття викидають обабіч дороги, що веде до озера, та біля самої водойми. Про це Район.Рожище розповіли місцеві жителі, надіславши світлини.

Також людей непокоять аграрні роботи на березі озера. За їх словами, хтось розорав чималий шмат землі, порушуючи природоохоронне законодавство.

«Розорали під самий очерет. З однієї сторони сміття викидають, а тут вже будуть землю обробляти. Так наше озеро скоро загине», – каже місцева жителька.






















Коментарі
07 Грудня 2020, 14:40
З Рожищ не приїде туди викидати! Місцеві самі за бригадою зробили там сміттєзвалище а зараз жаліються!<br/>А за переоране поле то правильно! Там реально треба кудись жалітись! Лорка докерувалась! Грошикі взяла і все! Всі добре все знають, і за кар'єри і за всі поля!! Гнати давно її треба було.
07 Грудня 2020, 14:57
Совдепія напротязі сімдесяти років намагалась окультурити украйонских бидляків і не змогла. А тут майже три десятиліття вседозволенності та владної неспроможності у розвитку держави. Природа почала брати своє - хохли вертаються до початкової своєї стадії, тобто Шарикових та Свиней.
07 Грудня 2020, 15:03
Ніхто чужий сміття вам не привезе
07 Грудня 2020, 16:30
Це Львівське сміття
07 Грудня 2020, 19:23
Взяти шитика і відпороти!!Хто староста??
07 Грудня 2020, 19:26
Це не є новина. В кожному селі такі стихійні смітники,на які голови дивляться крізь пальці. Знають хто смітить,а штраф накласти бояться...
07 Грудня 2020, 20:02
А навіщо нам такі голови іс тарости??10.12.20р. у Рожищах будуть затверджувати НОВИХ БЕЗДЕЛЬНИКІВ іХАПУГ!!!!!
07 Грудня 2020, 22:10
Дуже прикро, що те ж сміття вивозять ті ж самі селяни , і дорікають на голову...як не соромно прикидати памперси, речі особистої гігієни, які просто можна просто спалити в трубці, або біля хати?...і голова винна...Абсурт
07 Грудня 2020, 23:20
Я особисто бачила як деректор школи вивози туди сміття, який приклад дітям подає той хапуга.
08 Грудня 2020, 21:11
Допоки в державі господарюватимуть такі &amp;quot;владарі',доти не припиниться весь цей сором. Ніхто не знімає відповідальності з людей за незаконний вивіз сміття, але з іншої сторони саме сільська голова повинна була вжити заходів для припинення цієї ганьби. Натомість не робиться нічого. Голова вже переживає лише за збереження свого тепленького місця, на все інше не вистачає фінансів. Звертаюсь до людей, які можуть допомогти. Спасіть хоча б озеро. Невже така нестача орної землі, що розорювати треба впритул до берегової лінії? Хто за це відповідатиме і що ми залишимо дітям?
08 Грудня 2020, 21:53
Який би вам не був голова чи взагалі, авторитет, ви самі серите і срати будете. Ось в чому проблема...сусіду на поле скидайте сміття, і все буде добре...просто нема слів...
09 Грудня 2020, 15:43
Лорку гнати в шию!При її керуванні ніяких змін.Все загребла собі(карєр,оренда земель),а не вбюджет сільської ради.За людські гроші купила квартиру дочці.Ганьба!!!Воно все повернеться.
09 Грудня 2020, 23:09
Цей весь жах з сміття звалищем з вини місцевої влади! Для чого було там дозволяти робити місце під сміття?!Це ж центр села! Дорога до лісу,до озера!...Ні,я,вини з людей не знімаю,в нас усе так аби біля себе порядок,а далі голова не болить! Але ж, дуже,шкода озера,пропадає.Яка там раніше краса була, скільки людей відпочивало.Болить душа на це все дивитися!!!