В 11 селах Рожищенської громади відбудуться обговорення щодо призначення старост

05 Грудня 2020, 09:20
Село Сокіл з висоти 7955
Село Сокіл з висоти

У селах Рожищенської громади відбудуться зустрічі, де обговорять призначення старост.

Заходи запланували на 8 та 9 грудня. Про це повідомили на сайті Рожищенської міської ради.

У вівторок, 8 грудня, зустрічі відбудуться в таких селах: 

  • 11:00 – Навіз; 
  • 12:00 – Сокіл;
  • 13:30 – Літогоща;
  • 14:30 – Мильськ;
  • 15:30 – Переспа;
  • 16:30 – Тихотин.

У середу, 9 грудня, зустрічі відбудуться в таких селах: 

  • 11:00 – Рудка-Козинська;
  • 12:00 – Пожарки;
  • 13:00 – Оленівка;
  • 14:00 – Кобче;
  • 15:00 – Топільне.

Обговорення пройдуть в приміщеннях клубів.

Читайте також: Головні на селі: хто такі старости й навіщо вони потрібні громаді

Коментарі
05 Грудня 2020, 14:58
Де знайти нормальних старост??????
05 Грудня 2020, 17:53
Хто з нормальних людей буде у виконкомі Рожищенської ОТГ??????
05 Грудня 2020, 18:38
Де буде далі протирати штани колишній голова рай.ради Музика ???
05 Грудня 2020, 18:56
А що ти маеш проти Музики,нормальний,розумний мужик серед всих инших,а маеш щось конкретне,напиши!
05 Грудня 2020, 19:00
Музика протирав штани і робив для себе!!!!
05 Грудня 2020, 19:33
Цікаво а хто в Топільному стане старостою?Невже Глушко, який на школі нажився і вже добирається до села.За шкільні гроші квартира в Луцьку а за гроші громади мабуть буде віла десь у гарному місці.Коли вже нажиретьс<br/>я?
05 Грудня 2020, 19:54
Що за бред пишеш. Зупиніться, на себе подивися. Хто ти і чи можуть про тебе сказати гарне слово. Не грішіте.Чоловік на роботі і при зарплаті. А на школі ніколи не розбагатієш,напевно ти звик брати за свою допомогу ліваки,май совість нарешті. Не слухай Валентин Петрович всяких тут дурниць. Ідіот писав і ним залишиться.
05 Грудня 2020, 20:09
Вони давно вже і так призначеніз команди &amp;quot;За майбутнє&amp;quot; Люди проголосували, люди вибрали їх. Після драки кулаками не машуть. Все вибори вже все визначили Рубльов їздив по церквпх і представляв старост
05 Грудня 2020, 20:42
Люди, відбувається дуже прозорий і демократичний процес затвердження старост. До чого тут Майбах і Глушко?? Глушка навіть в переліку претендентів немає! Поліщук вислуховує всі пропозиції: і депутатів і громади. Та ковніть вже нарешті свою жовч трохи! пісатєлі!
05 Грудня 2020, 21:01
Ти ж напиши нарешти що вин зробив за стильки рокив для себе,дуже интересно???
05 Грудня 2020, 21:06
ДаМузика иМатвийчук,сами нормальни люди в райони!
05 Грудня 2020, 21:35
Знаєш,а Глушко тільки сидить в жде коли його обируть старостою. Може ти іди поки не пізно.
05 Грудня 2020, 21:48
мелеш про Глушка як з гарячки. Піди перевірся. Петрович,не звертай уваги.
05 Грудня 2020, 21:54
Глушко і не планував, не розносьте пліток.. а тополяни то тільки приховано вміють виступати, а так, сидять, як вогі в кожусі.. вони самі незнають, кого хочуть..
05 Грудня 2020, 22:34
Музика наробив для людей як кіт на глині
05 Грудня 2020, 22:37
все вирішено до виборів. Прийдуть свої прикормлені, родичі, друзі. Буде театральщина. Якщо люди схочуть когось не угодного, то депутати не проголосують. Поліщук і майбах сплелись в одне. Втім люди їх вибрали, їм жити під керівництвом та нити, якщо щось не так. Галочка поставлена, приговор винесений.
05 Грудня 2020, 22:45
Прийдіть і скажіть в очі про те, що думаєте, гавкаєте отут і ждете щоб люди один одного брудом поливали. Обговорення в 11 селах, а ви вчипилися до Глушка і Топільна, до речі він директор хороший для дітей автобус вигрезав, пересварися з владою і не боявся цього робити, а ви всі сцикуни, тільки строчтте тут коменти. Що в Рудці все так класно, в Соколі, в Носачевичпх, в Дубищі???
05 Грудня 2020, 23:01
Бачу в тебе аргументив проти Музики нема,то нема чого писати бредни,а голова районойи ради вин був нормальний!
06 Грудня 2020, 09:52
Там само де і Гайворонська
06 Грудня 2020, 12:11
Так і далі буде у районі і місті бардак?????
06 Грудня 2020, 13:27
А де Гайворонська?????
06 Грудня 2020, 15:52
Ореста на старосту!
06 Грудня 2020, 16:41
Гайворонська ? Боже сохрани. Брехуха, хапуга словом популярним скотиняка. На керувала і відкатала для себе добренько.
06 Грудня 2020, 17:54
А де Гайворонська??????
07 Грудня 2020, 23:25
Корона вірус більше 7 чоловік не пускають ))))))))
08 Грудня 2020, 02:07
Я за Сашу Бацика на старосту. Він хочаб активний організував газ, футбол організовував. Я ж в Польшу шукати жінку. Безперспективно мені тут з коханям.
09 Грудня 2020, 00:08
Пройшло. Поліщук сказав, що він не фея. Призначення без сюрпризів суцільний майбах. Мало того заявив альтернативним кандидатам що їм буде менша зарплата.