Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Дітей з Рожищенської громади запрошують писати листи Святому Миколаєві

13:20 01.12.2020
2670

Рожищенська міська рада оголосила щорічний конкурс «Напиши листа святому Миколаю».

Про це повідомили на сайті Рожищенської громади.

До участі в конкурсі запрошують дітей з Рожищенської громади: з міста Рожище, селища Дубище, сіл Рудня, Ольганівка, Валер'янівка, Переспа, Мар'янівка, Забара, Линівка, Малинівка, Мирославка, Трилісці, Тихотин, Бортяхівка, Літогоща, Іванівка, Корсині, Мильськ, Берегове, Сокіл, Духче, Навіз, Топільне, Дмитрівка, Михайлин, Кобче, Рудка-Козинська, Козин, Пожарки, Оленівка, Носачевичі, Вишеньки, Єлизаветин, Олешковичі, Луків, Крижівка та Незвір.

Конкурс проводять в таких вікових категоріях:

  • перша (6-8 років);
  • друга (9-10 років);
  • третя (11-12 років).

Яким має бути лист:

З чого почати? Почніть з привітання, розкажіть Чудотворцю про себе, про свої успіхи та захоплення. Цей лист має бути чесним і щирим: подякуйте усім, хто робив вам добро та обов'язково напишіть, хто отримав допомогу від вас.

Лист має запам’ятатися святому Миколаю, адже йому доведеться прочитати безліч дитячих листів. Можна взяти олівці, фломастери, наклейки, аби підсилити слова цікавими візерунками-малюнками.

На конкурс приймають роботи відповідної тематики в будь-якій техніці виконання форматом А-4, А-3.

На зворотній стороні конкурсної роботи обов'язково вкажіть:

  • контактний телефон одного з батьків, адресу.
  • навчальний заклад;
  • прізвище, ім’я, по батькові автора (повністю);
  • рік народження, вік.

Роботи чекають до 15 грудня включно за адресою: місто Рожище, вулиця Незалежності, 60 (приміщення Рожищенської міської ради, 2 поверх, кабінет № 28, телефон 093-822-30-84 (Ірина).

Автор-переможець з кожної вікової категорії отримає гарний подарунок від святого Миколая. Також усі учасники конкурсу отримають солодощі.

Не зволікайте, швиденько хапайте ручку та олівці й пишіть листа! Святий Миколай не боїться злого коронавірусу й цьогоріч теж буде щедрий до діток, які були слухняними та творили добро.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
18 січня
Сьогодні
Вчора
16.01.2021
15.01.2021
14.01.2021
13.01.2021