Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Рожищенському районному бюджету зменшили видатки на мільйон гривень

13:26 20.11.2020
1465

У режимі відеоконференції відбулось засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Про це інформують на сайті Волинської обласної ради.

Депутати погодили проєкт розпорядження голови ОДА про перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджет

В управлінні охорони здоров’я ОДА запропонували на 625,5 тисячі гривень збільшити суму коштів для Луцької міської клінічної лікарні внаслідок зменшення на цю ж суму видатків споживання Луцького районного бюджету.

Також виділити 625,5 тисячі гривень для Луцької центральної районної лікарні внаслідок зменшення видатків розвитку на цю ж суму бюджету Луцької міської ОТГ.

На 540 тисяч гривень збільшити суму для Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства внаслідок зменшення видатків споживання Іваничівського районного бюджету в сумі 270 тисяч гривень та бюджету Ківерцівської міської ОТГ у сумі 270 тисяч гривень.

Також на 11 мільйонів гривень збільшити видатки бюджету для управління охорони здоров’я ОДА «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я» за рахунок зменшення видатків розвитку Горохівського районного бюджету на 1 мільйон гривень, Іваничівського районного бюджету на 1 мільйон гривень, Камінь-Каширського районного бюджету на 1 мільйон гривень, Любешівського районного бюджету на 2 мільйони гривень, Любомльського районного бюджету на 1 мільйон гривень, Маневицького районного бюджету на 1 мільйон гривень, Ратнівського районного бюджету на 1 мільйон гривень, Рожищенського районного бюджету на 1 мільйон гривень, а також бюджету Ківерцівської міської ОТГ на 2 мільйони гривень.

Окрім того, члени бюджетної комісії погодили проєкт розпорядження голови ОДА про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення здійснення деяких заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів коронавірусу.

Тимчасова виконувачка обов'язків начальника управління охорони здоров’я ОДА Людмила Тимощук повідомила, що 1,3 мільйона гривень виділять для Волинського обласного центру служби крові для придбання розхідних матеріалів для тестування на виявлення антитіл до коронавірусу та 2,5 мільйона гривень для Волинської обласної клінічної лікарні для закупівлі лабораторного обладнання.

Читайте також: Мінохорони здоров'я планує збільшити фінансування екстреної медичної допомоги на 2021 рік

Підписуйтеся на сторінку Район.Медицина у facebook та стежте за телеграм-каналом «Район здорової людини», де оперативно оновлюється інформація.

Загрузка...
Коментарі

Читач

12:59 21.11.2020

ну а хулі бруківку поклали за рахунок інших райоеів мера на палицю насалили грошей дали, тепер треба повертати. Готуйся сравік в цій ситуації бюджет мвста і твоя дупа буде інструментом розрахунку за посаду

Анрі

20:59 21.11.2020

Так це ж районному аине міському.
Тут Музика недоотримає премії

Загрузка...
5 грудня
Вчора
03.12.2020
02.12.2020
01.12.2020
30.11.2020