У Рожищі скликаюсь позачергову сесію міськради: будуть створювати ЦНАП, управління та відділи

16 Листопада 2020, 16:37
7309

Скликають позачергову сесію Рожищенської міської ради.

Засідання розпочнеться у вівторок, 17 листопада, об 11:00. Про це повідомили на сайті органу місцевого самоврядування.

Порядок денний 62 позачергової сесії міської ради.

1. Про порядок денний шістдесят другої  сесії сьомого скликання (Поліщук В.А.).
2. Про внесення змін до структури, чисельності апарату міської ради, виконавчого комітету та інших її виконавчих органів (Попова І.С.)
3. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2019 року № 53/2 «Про міський бюджет на 2020 рік» (Попова І.С.)
4. Про створення юридичної особи публічного права – управління гуманітарної політики Рожищенської міської ради та затвердження Положення про управління гуманітарної політики (Лясковський С.Ю.)
5. Про створення фінансового відділу Рожищенської міської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації (Лясковський С.Ю.)
6. Про створення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Рожищенської міської ради та затвердження Положення про відділ (Лясковський С.Ю.)
7. Про створення юридичного відділу Рожищенської міської ради та затвердження Положення про юридичний відділ Рожищенської міської ради (Лясковський С.Ю.)
8. Про створення загального відділу Рожищенської міської ради та затвердження Положення про загальний відділ (Кльоц Л.М.)
9. Про створення відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності Рожищенської міської ради та затвердження Положення про відділ (Поліщук В.О.)
10. Про створення відділу земельних відносин Рожищенської міської ради та затвердження Положення про відділ земельних відносин (Данилюк О.О.)
11. Про затвердження розпоряджень міського голови, прийнятих в міжсесійний період (Софронюк  І.О.)
12. Різне

Коментарі
16 Листопада 2020, 21:52
А Поліщук думає, що він хитрий
16 Листопада 2020, 22:19
Сергiйчучку пристройте вона потягге лиже керiвнi посади...
17 Листопада 2020, 00:21
правильне рішення. першу сесію вони провести не можуть через те, що не прийнятий законопроєкт 3651д , який врегульовує питання правонаступництва щодо приєднаних рад. А у звя"язку із змінами в Бюджетний Кодекс необхідно створити місцевий фінансовий орган(фінвідділ) у статусі юрособи, оголосити конкурс на керівник. закодно створюють й інші виконавчі органи за галузями. І, до речі, мають повне право старим складом, його повноваження чинні до проведення першої сесії та вступу у повноваження нового складу ради.
17 Листопада 2020, 00:36
Як можуть депутати від міста вирішувати які органи будуть керувати всією громадою
17 Листопада 2020, 00:47
Хоч би не палився, Полішук
17 Листопада 2020, 00:53
Нові депутати на чолі з юристом вже показують свою тупість у фб. Позорище
17 Листопада 2020, 01:02
Юристи ще ті, сміхуни!!!
17 Листопада 2020, 01:15
Фу, яке в Рожищі адмінприміщення занедбане!!!
17 Листопада 2020, 10:36
Звичайно треба старим складом, бо створюють нові структури. І призначатимуть "своїх" керівників. А з новими депутатами було б не все так гладко. Всі "за" не пройшло б. Подивіться на голосування депутатів міської ради. Завжди всі "за". Нагадує пленум ЦК.
17 Листопада 2020, 10:42
На сайті міськради рішення відсутні для ознайомлення громадськості та й самі положення про ці структури, а депутати хоч ознайомились чи знову проголосують бо іх попросили чи проігнорують?
17 Листопада 2020, 10:43
Так, новий склад то просто атас, усе ла...но там, а корчать з себе ну таких вже розумах, тож підчитайте щось трошки поки є час.
17 Листопада 2020, 12:43
Чого нагадує пленум ЦК. Це і є Пленум ЦК на чолі з Поліщуком-Брєжнєвим. Є навіть портретна схожість з молодим генсеком. Такий же жирний, тупуватий ретроград, який ніколи ні за що не відповідає, а вміє тільки квіточки до пам'ятника на свято покласти та червону стрічечку перерізати. Ура, товариші, ура.
17 Листопада 2020, 14:18
Нелегітимні депутани утворюють незрозуміло що.Цирк в міській раді продовжується.
17 Листопада 2020, 15:12
Ви хоча б законодавство почитали - депутати легітимні і вправі приймати рішення що відносяться до їх компетенції поки ТВК не проведе першу сесію ради нового скликання...
17 Листопада 2020, 18:50
Так цей склад поки легітимний і може приймати рішення, які стосуються лише сьогоднішньої діючої міської ради, а не міської ради ОТГ. <br/>Відбудуться сесії нових депутатів і вони по новому затвердять і відділи і структуру. І оголосять конкурси.<br/>Хотів Поліщук показати, що він хтось. Ну нехай показує. Нічого доброго з цього в нього не вийде. <br/>Якщо звичайно не продадуться деякі депутатішки.
17 Листопада 2020, 21:07
Бубочка хоче провести під шумок свої рішення зі слухняними кнопками.В наступній міській раді це буде зробити не так просто. Там в дупутатів будуть непомірні апетити
17 Листопада 2020, 22:32
Взагалі то за часів Брежнєва стільки підприємств набудували, що крисьониші засихі схожі на тебе ще не можуть все розібрати та роздерибанити. Ура, таваріші!
17 Листопада 2020, 22:43
Слава КПСС!!!!!!!!!