Чи «залатають» дороги в Рожищенському районі

30 Травня 2017, 08:30
1954

На ремонт та експлуатаційне утримання доріг місцевого та державного значення Волинської області з Державного бюджету вже виділено 199 млн грн.

Саме таку суму озвучили сьогодні, 29 травня, під час оперативної наради у голови обласної державної адміністрації, – повідомляє відділ інформаційної політики ОДА. 

Зокрема, як зазначив директор департаменту інфраструктури та туризму обласної державної адміністрації Іван Мирка, 114 млн грн передбачено на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання доріг області, 76 млн грн спрямують на ремонт автомобільної дороги Н-17 Львів-Радехів-Луцьк, 5,6 млн грн – Устилуг-Луцьк-Рівне і 2,5 млн грн – Київ-Ковель-Ягодин, а також 0,6 млн грн вартуватимуть проектні роботи.

«Відповідно до рішення обласної ради від 12 квітня 2017 року № 1313, затверджено перелік об'єктів за рахунок співфінансування на суму 68,3 мільйони гривень із обласного бюджету. Згідно з рішенням обласної ради від 12 квітня 2017 року № 1312, відкрито фінансування з обласного бюджету на 15,3 мільйона гривень. Розпорядженням голови облдержадміністрації від 16 травня 2017 року № 248, затверджено порядок використання коштів обласного бюджету на фінансування витрат, пов'язаних із утриманням та розвитком інфраструктури доріг. Перелік об'єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування у Волинській області на суму 611 мільйонів гривень, що здійснюватиметься в рамках експерименту, наразі перебуває на погодженні в комітеті з питань бюджету Верховної Ради України», – заявив він.

Наразі триває робота з представниками районних державних адміністрацій щодо порядку фінансування об'єктів будівництва, що ремонтуватимуть за рахунок співфінансування.

Такі наради вже проведені з Луцьким, Маневицьким, Ківерцівським, Рожищенським та Ковельським районами. Відтак, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області доручив департаменту інфраструктури щомісячно готувати аналіз плану запланованих та проведених робіт, а вже в листопаді будуть підведені остаточні підсумки.

Своєю чергою начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак зазначив, що на експлуатаційне утримання та ямковий ремонт доріг загального користування доведені кошти в суму 114 млн грн.

Для виконання поставленого завдання – до 1 червня ліквідувати ямковість на міжнародних, національних та регіональних дорогах – працювало 21 бригада, запущено два асфальтобетонні заводи, окрім того залучено 9 бригад інших приватних структур із 3 асфальтобетонними заводами. Як результат, станом на 26 травня 2017 року ліквідовано понад 107 тис. м2 ямковості.

Серед відремонтованих об'єктів: М-07 Київ-Ковель-Ягодин – 498 м2 ямковості, М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече – 23 тис м2, Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне – понад 18 тис м2, Р-14 Луцьк-Маневичі-Любешів-Дольськ – понад 22 тис м2. На дорозі Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква наразі роботи тривають.

Аби з'ясувати, чи якісно попрацювала Служба автомобільних доріг, Володимир Гунчик запропонував представникам громадськості долучитися до аудиту виконаних робіт та протягом тижня дати власну оцінку щодо ямкового ремонту автошляхів області.

 

Коментарі
30 Травня 2017, 11:52
Коли Ви вже відключите Яндекс метрику з свого сайту? Дратує те завантаження бескінечне((( Браузер не може завантажити її скрипт через блокування! Що у вас за адміністратори?)
30 Травня 2017, 12:07
а коментарі видаляють як заманеться
30 Травня 2017, 12:57
Не так давно Валерій Ш. за допомогою фотоапарата висвітлював ямковий ремонт, який проводила філія "Рожищенський автодор", а трохи пізніше начальник центру зайнятості Вишневська радилась із начальником автодору Таргонським щодо залучення безробітних до ремонту доріг. Є пропозиція поєднати цих два моменти: Валерію Ш. припинити свою підприємницьку діяльність і стати на облік у центр зайнятості, а Вишневській з Таргонським зробити усе щоб цей загадковий Валерій Ш. попав у автодор на роботу. Тоді він зможе в повній мірі себе реалізувати і показати клас у ремонті доріг. Заодно і допоможе своєму другу Мирці реалізувати обіцяне. Хто "ЗА"? Прошу голосувати! По результатах цього імпровізованого голосування можна буде зареєструвати відповідну петицію на сайті міської ради. Долучайтесь, не байдужі городяни!))
31 Травня 2017, 00:27
ями щебнем позасипають і зверху смолою з чайника польють..оце і весь ремонт....
31 Травня 2017, 00:59
Коли їхав повз село Копірівка, тоді як раз пройшов сильний дощ, бачив як активно асфальт вказують. Боюсь представити якість цього ремонту(
31 Травня 2017, 02:23
Ви спочатку навчіться правильно писати, асфальт не вказують , а вкатують. І де в Рожищенському районі є село Копірівка? Це по перше, а по друге Рожищенському автодору на роботу потрібен головний інженер, може хтось такий розумний прийде на цю посаду і научить дорожніків як потрібно працювати.
31 Травня 2017, 11:33
дорожнік, звичайно, щоб робітники не клали асфальт в дощ потрібен головний інженер, ну як же без нього, без нього ніхто нічого не знає. Вбий в гугл запит і тобі видасть технологію ямкового ремонту і для того не потрібен хтось, не потрібно 5 років інституту, потрібно, щоб людям які цим займаються не було все одно..
31 Травня 2017, 19:52
на половину згідний..вся біда що в держави немае грошей.....як збодували при радянському союзі дороги..так і добиваем їх...хотіли вільну україну.. маем...і нічого кращого небуде
Коментар
25/04/2024 Четвер
25.04.2024
24.04.2024