Паралельний підрахунок голосів: як проголосували за кандидатів на голову Рожищенської громади

26 Жовтня 2020, 10:36
17012

На місцевих виборах підрахували усі голоси за кандидатів на голову Рожищенської громади.

Паралельний підрахунок голосів надали Район.Рожище в одному зі штабів кандидатів.

Голоси розподілились таким чином:

  • Поліщук Вячеслав Анатолійович («За майбутнє») – 3018;
  • Шкода Сергій Іванович («Слуга Народу») – 801;
  • Матвійчук Анатолій Васильович (самовисування) – 1220;
  • Ласкавий Орест Радомесович («Перемога Пальчевського») – 91;
  • Гайворонська Інна Михайлівна («Європейська Солідарність») – 697;
  • Клімчук Антоніна Степанівна («Батьківщина») – 1027;
  • Шварцкоп Валерій Борисович (самовисування) – 154.

Читайте також:

Коментарі
26 Жовтня 2020, 12:39
Однозначна перемога В.А. Поліщука<br/>Мої вітання.<br/>Радію,що наші люди зробили обдуманий і свідомий вибір на користь щасливого майбутнього.
26 Жовтня 2020, 12:49
щасливого майбутнього бубочки і банди за майбах яка тепер буде деребанити земельку і вижирати весь район
26 Жовтня 2020, 12:56
Мої вітання всій мерзоті , вас набагато більше ніж нормальних людей, І мої щирі співчуття українцям нам тепер прийдеться боротись і з жидами і з кацапами і з їхніми продажними ставлениками. Боротьба ще не завершилась
26 Жовтня 2020, 12:57
Вітаю Поліщука. Молодець
26 Жовтня 2020, 12:57
Молодці! Дійсно правдивий і розумний рейтинг. Найкращі вітання Поліщуку!!!!! Бажаємо нових звершень та перемог!!!! Так тримати!
26 Жовтня 2020, 13:01
Добре шо той Аматор Ласковий на останньому місці, для чого таким людям балатуватись це просто шок
26 Жовтня 2020, 13:02
Вітаю
26 Жовтня 2020, 13:08
Дякую тим 91 людям, які оцінили мої старання, мою службу в АТО. Ви прекрасні і маєте душу. Щодо інших думаю вони заслужили те що вибрали. Чи будуть зміни в країні. Відповідь ні, якщо люди не цінять тих хто заради них був готовий померти і віддав здоровя то змін звичайно позитивних не буде. Це просто вирок для громади. Ніхто не буде старатися для людей раз агітація і газетки вирішують розподіл голосів то вкладатимуться в агітацію і газетки. Якщо вже люди не цінять моєї жертви вони не здатні нічого цінити і тому вони не варті нічого хорошого. А Вам 91 людям бажаю щастя і удачі вибратися з цієї країни.
26 Жовтня 2020, 13:14
Шварцкоп і Ласкавий, тепер строчіть тут коментарі і далі обливайте брудом рожищан і їх вибір. ЦЕ ЄДИНЕ, що вам залишається (ну Орест може ще в Польщу поїхати). А всіх вітаю з правильним вибором.
26 Жовтня 2020, 13:15
щиро вітаю!
26 Жовтня 2020, 13:22
Справедливість є, давайте кандидати, обкакуйте людей що вибрали не вас, ви ж це любите.
26 Жовтня 2020, 13:23
Вітаю 3018 людей ви ще п'ять років будете жити в дупі і любуватись як в місті ніхрена не робиться. А ваші діти і близькі будуть кататись по Польщах і Чехіях працюючи на благо таких от чинуш...
26 Жовтня 2020, 13:30
Ну чого благо чинуш? Треба старатися осісти в Польші отримати там громадянство і жити як людина. Чого Ви так різко благо чинуш. Треба адекватно прийняти вибір людей. Рожищан ніхтотне ображатиме.Це їх вибір і житимуть вони з ним. Мені дійсно краще поїхати десь в іншу країну і працювати там звичайним працівником. Я це самого початку знав.
26 Жовтня 2020, 14:26
Цілком підтримую. То голосували за Зе коломойського тепер за майбахі коломойського.Як не крути а все за коломойського.Молодці наш нарід . Тепер хай беня вас дрючить по повній програмі
26 Жовтня 2020, 14:42
Як не крути, вибір зроблено. Хто хотів - прийшов і виконав сій громадський обов'язок. І нема чого тепер спливати піною і бризкати отрутою один в одного, вибори один день. а жити нам наступних п'ять років разом. Шануймося. Вітаю Поліщука В.А. з перемогою у виборчих перегонах.
26 Жовтня 2020, 15:24
Комусь разом, а комусь не разом. Якщо людина хоче себе обмежити від інших її право. Дуже гарна річ щоб розчаруватися в націоналізмі і перестати бути патріотом насправді. Ну це я про себе напевне. Ці люди тобі нічо не вині і ти їм нічо не винен. Дуже насправді гарна оцінка свого життя.
26 Жовтня 2020, 15:37
скоро в Польщі треба будуть люди на прибирання від снігу. Слідкуй за вакансіями
26 Жовтня 2020, 16:21
Там взагалі на грудень багато ваканцій так як їдуть постійні на свята додому. Я хочу на завод. Це жити в місті і в колективі є дівчата.
26 Жовтня 2020, 16:50
От читаю ці коментарі і від кількості граматичних помилок, вибачте, кров з очей йде! Поліщука вітаю з перемогою. Тішить те, що люди зробили правильний вибір на користь достойної людини. А інші кандидати, якби були нормальними людьми, то б гідно прийняли поразку, а не опускалися б так низько, «обсираючи» сильніших. Це ще раз доводить, що виборці молодці!!!
26 Жовтня 2020, 17:13
Вітаю Поліщука з перемогою!<br/>Вірю що наша громада буде розвиватись кожен день, а не лише перед виборами.<br/>Коротко про підсумки:<br/>Мера вибрали за те, що робить наше місто кращим.<br/>Шкоду не підтримали, бо він не місцевий, і думаю тут надовго не залишиться.<br/>Гайворонська - під час Вашої влади, зробили мало для свого краю, і тому можете забути про владу. Ідіть в бізнес.<br/>Клімчук - Ви самі вірили в те, що громада Вас вибере?<br/>Матвійчук - продовжуйте працювати далі на благо громади, і повірте, Ви ще принесете багато користі, Ви дуже достойна людина.<br/>Шварцкоп - для того, щоб очолити громаду, треба мати людяність. Про Вас цього не можна сказати. Кожного, кого питаю за Вас, каже що Ви хамло, бандит, і в тому дусі. Така вже про Вас слава в Рожищах. Чому? Спитайте краще самі в себе, і зробіть висновки, якщо можете їх робити.<br/>Ласкавий - До відзення!
26 Жовтня 2020, 17:53
Читаючи негатив на Ласкавого невільно думаєш що він має владу над людьми і найбільше коле їм всім очі. Щось мені каже, що якщо влада просреться то саме за нього і згадає народ. А Ви як думаєте просреться?
26 Жовтня 2020, 18:15
Дуже правильно підведено підсумок, все в точку про кожного кандидата. Хоча це було зрозуміло і до виборів. Поліщука вітаю!!!!
26 Жовтня 2020, 20:07
А Матвійчука -в команду до Поліщука. Це хороша людина. Він не програв,він був чудовим суперником Поліщуку.
26 Жовтня 2020, 20:25
Ім‘я боїтесь показати, борець:-))..а ляпати по кутках, то да.. боротьба крепка)))
26 Жовтня 2020, 20:51
Чому дивуватись виграшу Бубочки,якщо стадо в центрі України вибрало вбивцю -Лозінського?
26 Жовтня 2020, 23:18
Рожищенське стадо ще раз підтвердило свій статус стада. Це добре, що Україну дерибанять, стадо повине мати своїх пастухів і немати розвиненої держави. Максимальне досягненя хахлів це колківська народна республіка під час німецької окупації деяких територій СРСР.
26 Жовтня 2020, 23:19
Хто б не був мером, моє проханння - хочу влаштуватись на роботу у м.Рожищі. Мені 43 роки, економіст, працювала за спеціальністю
26 Жовтня 2020, 23:33
Ти не про те думаєш, Оресте. Піклуйся про свою мамку, знайди собі співмешканку для цивільного шлюбу. Полішку не бери, бо буде тебе до конця жица морально сношати. Короче, не забивай свою голову дурними думками про Таньчині труси, про Лелеки, про рожищанське стадо. Про комунізм теж не думай, людська популяція ніколи не зможе жити без німця з пряником та нагайкою.
26 Жовтня 2020, 23:59
Полюбому без договорняка та афери не обійшлось. Недаремно Жуковського на Марюка замінили. Колись лучани за укропів голосували, а тепер на ринку мікрорайону гпз болт смокчуть. Вірю, що настане день, коли бурий задасть бубочці та компанії ряд запитань, а може навіть бубочку.... і без вазеліну.
27 Жовтня 2020, 00:17
Ми маємо потужний колектив, вакансії, доставку на роботу автобусами. Ми беремо всіх, крім активістів майдану у жовтих штіблєтах. ПРИЄДНУЙТЕСЬ )
27 Жовтня 2020, 20:39
З марюком дешевше можна договоритись, за гроші зробить голубе і рябе...