Нардеп, якого обрали під брендом «Слуга народу», у Рожищі розбирався із опитуванням Зеленського

26 Жовтня 2020, 09:54
Вячеслав Рубльов під час передвиборчої кампанії у 2019 році 10716 Джерело: https://p-p.com.ua
Вячеслав Рубльов під час передвиборчої кампанії у 2019 році

На виборчій дільниці, що розташовувалась у приміщенні рожищенської школи № 1, виникла конфліктна ситуація під час голосування.

Прикрість трапилась по обіді 25 жовтня. Про це з місця події повідомляв кореспондент Район.Рожище.

У приміщення школи зайшла кандидатка у депутати від політичної партії «Слуга народу», яка проводила соціологічне опитування, ініційоване президентом Володимиром Зеленським. Небайдужі громадяни викликали поліцію, оскільки вважали такі дії агітацією.

Також на місце події прибув народний депутат, який обирався під брендом «Слуги народу», нині представник політичної партії «За майбутнє» Вячеслав Рубльов разом із кандидатом у мери від цієї ж політсили Вячеславом Поліщуком. Як видно із відео, політики намагалися розібратися у ситуації.

Згодом опитувачка все ж вийшла з приміщення, де знаходилась виборча дільниця.

Коментарі
26 Жовтня 2020, 12:46
Зрадники ,Бубочка і Рубель, розбираються з опитуванням Зеленського:)))
26 Жовтня 2020, 12:57
Собака сучці може тільки вилизати і голосно погавкати
26 Жовтня 2020, 13:25
Давайте, розкажіть які усі перефарбовані...Не думайте, люди нутро ще трошки бачать, і ваші ось ці бридкі висловлювання і дії усі добре запам'ятають!
26 Жовтня 2020, 13:25
цікаво, а "волонтеру" нормально відсипали, що вона так відстоює свою позицію?)
26 Жовтня 2020, 13:26
Чіп і Дейл поспішають на допомогу.. Рятівничкі бурундучки врятують вас від злісних соц опитувань від Вови.
26 Жовтня 2020, 17:11
Ну що рожищенське стадо, знову вас зробили разом. Правда, цього разу трохи інші люди. Нічого вас не вчить минулорічна історія. Тоді дали 73% зеленому клоуну, а зараз вибрали ЗРАДНИКА РУБЛІКА та його праву руку Філіпчучку. Ну ви й стадо....Важке похмілля настане дуже швидко....
26 Жовтня 2020, 17:28
Скажіть дякую марюку фальсифікатуру шо нащитав голоса. Продажний пес шолудивий
26 Жовтня 2020, 18:40
З цим недосайтом-парашею потрібно буде розібратися в першу чергу! Безпредел, шо хочуть те пишуть. Ну має ж бути якась цензура і модераторство! Ні один район повторюю - НІ ОДИН так не воняє! От зробили гамно-площадку!
26 Жовтня 2020, 19:22
Захлопни свого рильніка бо гланди можеш простудити
28 Жовтня 2020, 13:55
А вийшло що ще раз показали цю клоунесу недолугу.