Кандидатка у депутати зайшла на територію дільниці у Рожищі з опитуванням Зеленського

25 Жовтня 2020, 16:28
На виборчій дільниці у школі № 1 12294
На виборчій дільниці у школі № 1

На виборчій дільниці, що знаходиться у рожищенській школі № 1, виникла конфліктна ситуація.

25 жовтня близько 14:30 на місце події викликали правоохоронців. Про це Район.Рожище повідомили у Рожищенському відділенні поліції.

За словами начальника відділення поліції Сергія Поторася, люди, які проводили соціологічне опитування за ініціативою президента Володимира Зеленського, зайшли на територію виборчої дільниці. Свідомі громадяни зробили їм зауваження та викликали полісменів.

На місці події правоохоронці відібрали пояснення та заяви. Випадок зареєстрували відповідним чином. Опитувачі покинули територію дільниці.

Як зазначили очевидці події, соціологічне опитування проводила кандидатка у депутати від однієї із політсил.

Коментарі
25 Жовтня 2020, 18:45
так напишіть фамілії.. <br/>Алієва проводила опитування і заодно агітувала голосувати за Слугу і Шкодика!<br/>А Серий Грубізний припинив цей безпредел!
25 Жовтня 2020, 19:01
В Копачівка Савчук чудить виробляє цирки з бюлетенями а тут Алієва!<br/>От вам і Слуга і Солідарність чесні і справедливі! Рвачі!
25 Жовтня 2020, 19:01
Заберіть свою колєгу з дільниці!!!
25 Жовтня 2020, 19:08
Там так скавінчить на виборчій дільниці? Медсестра з 1школи?? Ніби цивілізовані люди всі, можна тихо і спокійно розібратися. Уявляю як до дітей в школі, ужас.
25 Жовтня 2020, 19:47
Ліля, ти ж правник, як такого не знати. Підводите, підводите Шкоду. Не розумно такі речі робити Треба діяти по закону.
25 Жовтня 2020, 20:06
Зєлєбобіки на чолі з Алієвою обнагліли.Проводять своє фейкове опитування де заманеться.Шкода, гнида,чому сам не проводиш опитування?
25 Жовтня 2020, 20:26
Бреччиха з Писанки опитує разом з Алієвою
25 Жовтня 2020, 20:50
Так а в чому проблема? Вона в Холлі стоїть при вході не на самій виборчій дільниці, не заважає волевиявленню не агітує нічого протизаконного не робить. Якщо якомусь старому ідіоту захотілось посваритись то хай йде жінку навчить борщ варити.
25 Жовтня 2020, 21:32
шо алієва шо грубізний - тіпа юристи, тіко алієва ще й тіпа адвокатує, а сергій пару років вже не працює. але він красавец, а вона - нагло дурить людей.