Призначили директорку рожищенського дитсадка

23 Жовтня 2020, 16:14
Людмила Лясковська 9311
Людмила Лясковська

У Рожищі призначили директорку ясел-садочка № 2 «Дзвіночок».

За відповідне рішення депутати проголосували під час сесії 23 жовтня. Про це із сесійної зали повідомив кореспондент Район.Рожище.

За трудовим договором з 1 листопада на посаду директорки призначили Лясковську Людмилу Петрівну.

Раніше жінка працювала у цьому садочку вихователькою-методисткою. У своєму виступі вона зазначила, що дбатиме про матеріальну базу закладу дошкільної освіти.

 

Коментарі
23 Жовтня 2020, 20:54
До заступника мера Лясковського вона має якесь відношення?
23 Жовтня 2020, 21:27
Щиро вітаю. Повага та уклін такій людині.
23 Жовтня 2020, 21:27
О бубочка перед закінченням кар'єри , по принципу Філіпчучки, все, що можна на продаж №2 і №1 дві посади директорських продав. В останні години перед виборами вирішили бігом підсуєтитись, Потім буде цікаво скільки земельних ділянок було виділено, скільки актів за виконані роботи підписано і т.п., а пам'ятаємо був нормальний українець, а тепер на палиці сидить. Немає честі то хоч гроші будуть.
23 Жовтня 2020, 22:34
Гайворрнська перед завершеням роботи в рда була такасама це i поспiшне переведення Кле.... з фiнвiддiлу в управлiння соцбезу, корисне (за винагородy) призначення начальника фiнвiддiлу, деребан посади Дембiцького, манiпуляцiя посадами в рда та таке iнше....<br/>Так що всI ви однаковi вас лише пусти<br/>до корита...
23 Жовтня 2020, 22:34
люди добрі ! скільки можна вже всіх гадити? а що ти зробив для свого міста? чому вам повинен все ХТОСЬ робити! так вам і чорта з рогами постав всеодно невгодить!!! схаменіться, що ви хочете з тієї людини
23 Жовтня 2020, 22:43
Ніхто власне до Лясковської претензій не має,питання виключно до прдажної бубочки. призначити 2 двох наголошую двох зав.садками в п'ятницю перед виборами? Це по Вашому нормально? Козакевич було всього за 70 рочків і вона б могла ще рочків 20 працювати? так по Вашому?
23 Жовтня 2020, 23:17
до заст. мера не має відношення
23 Жовтня 2020, 23:54
Призначив директорок.. Що у цьому поганого
24 Жовтня 2020, 00:10
І що ж тут такого надзвичайного? І ще після виборів може призначити має на те право і повноваження, чи вибори це якась супер межа? Відповідно до п. 1 ст. 42 ЗУ &amp;quot;Про місцеве самоврядування в Україні&amp;quot; ...Повноваження сільського, селищного, міського голови закінчуються в день відкриття першої сесії відповідної сільської, селищної, міської ради, обраної на наступних чергових місцевих виборах, або, якщо рада не обрана, з моменту вступу на цю посаду іншої особи, обраної на наступних місцевих виборах, крім випадків дострокового припинення його повноважень відповідно до частин першої та другої статті 79 цього Закону.
24 Жовтня 2020, 01:22
бурий, чи ти сі втихнеш, га?
24 Жовтня 2020, 03:11
Бурий може і втихне а ви п...раси продажні
24 Жовтня 2020, 03:48
Так кого ми обираємо?<br/>1. Гайворонську? - яка не хотіла створення ОТГ, яка є по факту профнепридатною та брехливою. В одній із публікацій-самореклам вказала, що до 2015 року працювала керівником апарату Рожищенської РДА.<br/>Це не правда. Бо були ще Тарас Войтович, Юрій Пироганич, Маргарита Рожнюк, Ігор Кузава. Ці люди працювали на цій посаді до 2015 року. Інна ж була у декретній відпустці. Та також працювала юристом у КП &amp;quot;Зелене господарство&amp;quot; Луцької міськради, яке очолював теж профнепридатний Олег Савчук. У випадку перемоги Інни Михайлівни (це, звісно, фантастика) справа про сумісництво буде розкручуватись. Це все доказово. Це не погроза, це намір.<br/>Клімчук? Що казати за неї? Одні скандали, корупція на посаді та тотальна брехня на всіх, на все, на вся.<br/>Ласкавий? Тут усе зрозуміло. Не може очолювати громаду людина, яка по своїй суті є рабом - бачить себе на роботі в Польщі. Щасливо, Оресте)<br/>Шварцкоп? То як обрати п'яницю-дебошира? Бити жінок? Та жіноча солідарність ПРОТИ!<br/>Шкоду? Привозний генерал. Уже бачили. Приклад - Савчук. А ще друг Шварцкопа і брехлиаою Аліни Кривов'язюк. Тут зрозуміло.<br/>Лишається реальних два - Поліщук і Матвійчук.<br/>Реально достойні.<br/>Ну а по партіях...<br/>Можливо варто в бюлетені приглянутись до тих, хто себе не рекламує? Там є достойні.
24 Жовтня 2020, 04:08
А в дівчат на радостях від огляду і отриманої посади сквірт був?
24 Жовтня 2020, 12:24
Дякую Людмилі Миколаївни за ВСЕ! Порядок,дисципліну гарний мікроклімат у садочку! Це зразковий садок!
24 Жовтня 2020, 15:40
Хто доглядає Марценюк Катерину, яка навчається на інклюзивному. На кого покинула її опікунша і поїхала шукати кращої долі собі?
24 Жовтня 2020, 19:01
І знову підсуєтилася Ульона безсмертна, як же втратити таке корито, ще й племінницю на посаду посадила, а де конкурс згідно законодавства? При цій владі все мало свою ціну.......
25 Жовтня 2020, 00:17
коли нєхєр писати, то хрень пишете? Агов, редактори, а це ваш профіль обріхувати людей?
25 Жовтня 2020, 01:23