Аварія на водопроводі: на яких рожищенських вулицях не буде води у вівторок

19 Жовтня 2020, 17:10
4453

Під час проведення ремонтних робіт на водопроводі по вулиці Незалежності сталася аварія.

Прикрість трапилась 19 жовтня. Про це повідомили на сайті Рожищенської міської ради.

«Нині спеціалісти Рожищенського ПЖКГ докладають максимум зусиль, аби якомога швидше ліквідувати аварійну ситуацію та відновити водопостачання ввечері 19 жовтня. Але у зв’язку зі складністю аварії ремонтно-відновлювальні роботи продовжаться у вівторок, 20 жовтня», – йдеться у повідомленні.

Води не буде з 8:00 до 17:00 (попередньо) на вулиці Незалежності від будинку 82 до магазину «Люкс» та частково на прилеглих вулицях: 8 Березня, Драгоманова, Омелька Степанюка, Шевченка.

«Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей», – перепрошують у міській раді.

Коментарі
19 Жовтня 2020, 21:46
цей піарник бубочка.Труби рвуться щонеділі,а він бруківку кладе
19 Жовтня 2020, 23:31
Зате гляньте який новенький, гарний трактор асфальт розрив. Всі заздрять!
20 Жовтня 2020, 08:56
Пох..й труби зато БРУКИВКА лежить!
20 Жовтня 2020, 11:38
Публічний вирок усій господарській політиці діючого мера. Ржавих труб не обдуриш....
20 Жовтня 2020, 15:20
Мене також здивувало чому ніхто не попіарився на цьому новенькому тракторі,як на мусоровозі.Мабуть він коштує менше мільйона гривень
20 Жовтня 2020, 16:01
Респект міському голові : Прекрасний облагороджений парк, облаштування скверику біля колишнього кінотеатру, яскраві клумби, освітлення, бруківочка, щоб ноги не ламали. РОБОТИ ЩЕ БАГАТО!!! ШКОДА , ЩО І ТИХ, ХТО ПАЛКИ В КОЛЕСА ТИЧЕ ТЕЖ НЕ МЕНШЕ!!!!!!! ХАЙ ПОМАГАЄ ВАМ БОГ, МІЙ МЕРЕ!!!!!
20 Жовтня 2020, 20:41
Тільки це все в одному місці-біля міської ради,а далі зарослий ставок в “облагороженому”парку,непокошені узбіччя, парк над Стиром який став розсадником омели і гусіні.Ганьба такому меру!
20 Жовтня 2020, 23:58
Поклав би нові труби, то їх ніхто не бачить. Виборця таким не купиш. А от кольорові клумби, бруківка і навіть освітлення видно всім і всі будуть дякувати. От з цього і виходить політик обираючи пріоритети.