У Топільненській сільській раді приховали розподіл землі між родичами депутатів

18 Жовтня 2020, 10:12
Село Топільне з висоти 17780
Село Топільне з висоти

Каденція депутатів Топільненської сільської ради добігає кінця. Після виборів 25 жовтня село стане частиною Рожищенської об’єднаної територіальної громади. Рожищенська районна рада взагалі припинить своє існування. Відтак рішення прийматимуть інші люди, новообрані депутати.

Тож напередодні зміни влади обранці топільненської громади роздали землі. 

У вересні цього року у відповідь на запит про публічну інформацію з сільради написали, що у 2020 році роздали 24 земельні ділянки. Про це Район.Рожище писав у публікації У Топільненській сільській раді виділили понад 38 гектарів землі.

Та згодом з’ясувалося, що ця інформація не відповідає дійсності. В розпорядження кореспондентів видання потрапили копії рішень Топільненської сільської ради з прізвищами, яких не було в офіційній відповіді органу місцевого самоврядування. І згодом ви дізнаєтесь чому.

Отримавши ці рішення, запитувачка зателефонувала до секретарки Топільненської сільської ради Олени Кобзар, яка нині виконує обов'язки голови. Розмову передаємо дослівно:

– Скажіть, ви надали мені повну відповідь на мій запит?

– Землевпорядник вам підготувала таку інформацію, скільком людям вже затвердили проект землеустрою. Шо ми вже точно знаємо, скільки в їх землі. Насправді ми виділили більше земельних ділянок, але в людей ще немає документів.

– Але в моєму запиті було про рішення, прийняті Топільненською сільською радою про виділення землі. Не затвердження, а виділення. Мені в руки попали копії таких рішень, де земля виділялась навіть неповнолітнім. Наприклад, Філіпчук Денис Валерійович. Він неповнолітній. На підставі чого ви виділили йому земельну ділянку? Він сам звертався в сільську раду?

– Сам звертався. З заявою. Там є документи в нас від нотаріуса. Згідно закону з 14 років ми маємо право виділяти, але там є нотаріально оформлено, батьки завірили. В нас є всі документи.

– Скільком неповнолітнім сільська рада виділила ці землі?

– Двом.

– Чому в рішеннях немає кадастрових номерів?

– Своїми рішеннями ми лише даємо дозвіл на виготовлення проектів землеустрою. Людина наймає, приїжджає землевпорядник, заміряє, кому скільки сотих виділили. Тоді в земельному виготовляють кадастровий номер і дають нам на затвердження. Отоді ми вже маємо кадастровий номер ділянки.

– Виходить, ви мені дали неправдиву відповідь. Ви збрехали?

– Ну, чому збрехали? Землевпорядник дзвонила в адміністрацію і нам сказали давати таку відповідь про таку землю, на яку вже є затверджений проект землеустрою, де ви знаєте вже що людина зробила документ і є вже площа тої земельної ділянки. Якщо вам треба таке, то ми вам ше таку відповідь дамо.

– Багато атовцям відмов. На підставі чого?

– Вони всі хочуть по 2 гектари. У нас нема стільки землі. 

А зараз про тих, кому землі вистачило і чиї прізвища приховали посадовці Топільненської сільської ради.

Отже, цього року 0,4 гектара отримав Філіпчук Валерій Ярославович – чоловік депутатки Рожищенської райради Оксани Філіпчук, її неповнолітній син Денис Філіпчук також став власником такої ж ділянки. 0,4, гектара дісталося і братові Владиславу Бачуну. По два гектари топільненської землі отримали мама Віра Бачун та свекруха Тетяна Філіпчук. Таким чином за червень-липень сім’ї депутатки виділили 5,2 гектара. 

Перепало і дружині голови земельної комісії Топільненської сільської ради Тетяні Кузаві. Їй виділили два гектари, а доньці Власті – 0,4 гектара.

Понад гектар отримав і колишній землевпорядник Рожищенської міськради Анатолій Колядинський.

Також землю отримали син і невістка депутата Леоніда Бондарука – Богдан Бондарук та Юлія Бондарук, син і невістка секретарки Олени Кобзар – Юрій Кобзар і Альона Кобзар.

Також ділянки виділили сину і дружині депутата Івана Клімовича – Андрій Клімович та Ірина Клімович.








Коментарі
18 Жовтня 2020, 13:38
Совісті немає взагалі.<br/>А Рубльов знає яка в нього помічниця?
18 Жовтня 2020, 13:41
Ці бд..... Ді ще в обласну раду пруться???? Чому??? Ей Поліщук твоя команда???
18 Жовтня 2020, 13:48
Звільнити вон.!!!
18 Жовтня 2020, 13:53
Бачу дорогенькі,мені пора вставати з могили.Одних в ямку,других в Сибір
18 Жовтня 2020, 13:54
Відібрати і переділити.І до ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ !!!!!!!!
18 Жовтня 2020, 14:04
Оце вам наочний приклад команди &amp;quot;ХАПУГ&amp;quot; за майбутне,Филипчук,Полищук-теж далеко не втик,и йдуть вони представляти интереси громади...
18 Жовтня 2020, 14:05
Голосуйте За Майбутнє Філіпчуків, Кузав та інших!
18 Жовтня 2020, 14:09
До кого то вони в адміністрацію дзвонили? Часом не до Оксаночки? Ото дає! Все село тримає в кулаці! Не дивно, що в облраду хоче. У межах області дерибанити цікавіше, ніж в одному селі.
18 Жовтня 2020, 14:31
Замовлення перед виборами. Чіткий сайт
18 Жовтня 2020, 14:40
Можливо і замовлення, але підтверджено все реальними фактами. Ми, виборці, маємо знати правду про цих кандидатів. Для мене шок, що вся родина Філіпчук отримала землю, навіть і неповнолітній син. Кузава теж ще той.... Нажився в освіті, нажився на землі, куди далі тобі ще пертися, скрізь ганьба.
18 Жовтня 2020, 14:41
Це не замовлення а дерибан землі перед об'єднанням.
18 Жовтня 2020, 14:49
Мало що лише для себе &amp;quot;любімих&amp;quot; так ще і на родичів, цікаво, чи вони приписані, і яке відношення мають до Топільне. СКІЛЬКИ ВАМ ЇЇ ТРЕБА? всерівно в кінці життя будете мати 2 на 2м.
18 Жовтня 2020, 14:51
От і думайте люди за кого голосувати, допустити таке шобло далі в ради, уявляєте скільки будуть дерибанити, то уже не по 5 га.
18 Жовтня 2020, 14:58
Немає нічого надзвичайного у подібному дерибані. Крадуть всі, крадуть все. Кожен знає, що можливість щось урвати випадає лише раз. Це Олег Ляшко єдина в Україні людина, яка двічі зривала куш у лотерею. Доречі, є гарна новина для любителів приймати вітання - у звязку з передвиборчою агітацією, кандитати Котюк та Хведчак знову почали вітати, всіх і всія з усім, на шпальтах місцевої преси.
18 Жовтня 2020, 15:11
Да хвидчак ще той...<br/>В Кременці все майно і землю попродавав а зараз деятєль знову лізе
18 Жовтня 2020, 15:13
Слухай, Коба, таких ворюг, як чиновники та депутати, однозначно треба відправляти на лісозаготовку до Сибіру(думаю Цар Владімір буде не проти), а як бути з майданутими олянями... Куди, оленів майданутих, відправляти, в Олику?, чи в Якутію?
18 Жовтня 2020, 15:29
У вас з явився реальний шанс стати міським головою. Вам потрібно в понеділок покарати винних у земельних аферах. Інакше всі зрозуміють що Ви за майбах і вам нічого не світить
18 Жовтня 2020, 15:33
В прокуратуру і відмінити весь дерибан і реально посадити
18 Жовтня 2020, 15:35
Класно виробляють для себе під егідою Рубльова. Філіпчук, Лук'янчук.
18 Жовтня 2020, 15:41
завжди подобалась Олена Петрівна, як людина справедлива....зараз стоячи у керувального вітрила так почала собі красти, те чого скільки років не могла. абсурд..Своє лице чесності таки показала, не в кращих тонах.Жаль, вам жити надалі у селі, слухати пересуди за спиною. Чим Ви кращі попереднього голови ...мабудь нічим!!!!!
18 Жовтня 2020, 15:50
Це що якась особлива дитина, щоб землю одержати?
18 Жовтня 2020, 15:58
Районна рада знає про незаконний поділ землі, було письмове звернення з повідомленням про порушення, на що отримали відповідь: я не я і хата не моя...
18 Жовтня 2020, 16:00
Атовцям немає а якомусь малому смаркачу є? Фу.
18 Жовтня 2020, 16:04
Не гірші справи і в Доросинівській ОТГ ,депутати і їх родичі теж не пасуть задніх
18 Жовтня 2020, 16:08
Вибачте мене люди, мені просто дуже потрібна земля, я поміняю призначення і продам атовцям в майбутньому. Голосуйте за мене
18 Жовтня 2020, 16:12
Стояти, я менше вкрав давайте за мене голосуйте
18 Жовтня 2020, 16:14
Напишіть список атовців (і де вони мешкають), кому було відмовлено.
18 Жовтня 2020, 17:09
Хотіла голосувати за О. Філіпчук, не буду. <br/>її не тільки голос чути з Топільного в Рожищах, а не чисті справи набули розголошення. Позор. Землю селянам!
18 Жовтня 2020, 17:10
Ось така партія іде за маріонетковим бубочкою.Уявляєте що буде творитись коли ця вся бикота ,палиці коломойші ,дорветься до годівнички в Рожищенській ОТГ?Неможна давати жодного голосу За майбах!
18 Жовтня 2020, 17:55
Ну і що вона накрала по вашому? Про те, чи давати земельні ділянки і кому, рішення приймали депутати, а не вона сама.
18 Жовтня 2020, 17:56
Істинно глаголиш !!! . НЕ МОЖНА жодного голосу давати за Майбутнє.
18 Жовтня 2020, 18:18
Файно за тиждень до виборів Філіпчучка підісрала і Поліщука, і партію, і Рубльов. Хоча вона в принципі баба токсична до краю. Там би ще її справи по друкарні підняти. Попередній керівники мав проблеми з законом за врази менші порушення
18 Жовтня 2020, 18:49
А чому зник допис у фейсбуці? Цікаво......
18 Жовтня 2020, 19:07
Ви подивіться на самі рішення. Що то таке «на гриві», «біля магазину»? Це так рішення в сільській раді готують? Винні не ті, хто набрав землі, а ті хто так понадавав.
18 Жовтня 2020, 19:21
Мабуть &amp;quot;зрадники&amp;quot; змінили алгоритм ранжування новин у вашій стрічці. Треба ще про Цукерберга в район.рожище статейку накатати, за те, що потурає &amp;quot;зрадникам&amp;quot;))) Зверніться до автора запиту, най наваяє ще запит в офіс фейсбука.)))
18 Жовтня 2020, 19:25
Всі її хочуть та не любить ніхто. Пишіть тоді і про Кучірка, Шварцкопів обох, Шкоду, Гайворонську. У них теж не все чисто з землею та іншими речами. А так помийна яма район Рожище виконує політичні заказухи. А не несе правду.
18 Жовтня 2020, 19:39
ай да Оксанка. ай маладец.<br/>а чо ви тут, писаки, штани протираєте? йдіть у свої ради і також пишіть заяви. якщо комісія і депутати проголосують - буде і вам земля. <br/>але якщо чесно - да, Оксана не права. але не дивлячись на це - замовність то статті аж зашкалює. <br/>ай да Вєра, ай да Саша! маладци, нічого не скажеш! то вже давайте пишіть про всіх? чо тільки проти одних?<br/>напишіть як Біда в пятницю замінив голову районної ТВК - &amp;quot;неслухняного&amp;quot; Віталія Жуковського на &amp;quot;прєданного&amp;quot; старОго дєятєля - Вітьку Марюка (думаю не потрібно пояснювати навіщо це), як Біда блокує гроші 1,5 млн. на стадіон (щоб не пропіарити Рубльова, який ці гроші по соцеконому вибив), як Біда похєрив тендер на 7 млн. на ремонт Промислової з волинськими підрядниками, і тепер за 17 лямів зайшли Данко лугандоси, як підуть на Київ невикористані 2 млн. на капремонт даху в 2 ЗОШ (також дякуючи Біді).<br/>Напишіть також хоть про 1% откатів Гайворонській і КО! Чи ви думаєте чому Ігорик Шкільний так бистро звільнився і втік за кордон? а борги то перед тим позакривав всі. (а це навіть не один десяток тис $). <br/>Напишіть про &amp;quot;безпартійного&amp;quot; Матвійчука і його дружбу з Мартиняком!<br/>Напишіть-напишіть. Опер казав про всіх написати!
18 Жовтня 2020, 19:41
Звертаюсь до Філіпчук, чи тобі не соромно? Ти підвела всю команду! А в першу чергу народного депутата Рубльова, міського голову Поліщука! А тепер звертаюсь до виборців - як кажуть, одна паршива вівця все стадо портить, але будь ласка не робіть поспішних висновків, в нашій команді багато порядних людей
18 Жовтня 2020, 19:50
Ви назвали сонцесяйних та порядних рожищенських патріотів-активістів. Про цих громадян не практикують писати правдиві факти на сторінках мережі район.іn.uа, хоча їхні рильця ще більше в пушку, ніж у папіредніків чи інших громадських діячів. Короче такі самі аферюги, як і весь до та після майданівський зброд, що прикривається мовою, томосом, вишиванками.
18 Жовтня 2020, 20:09
Бачу кілька коментарів про &amp;quot;замовність&amp;quot; статті, а як ви думали, вибори... головне вчасно подати інформацію тим більше правдиву &amp;quot;факти річ вперта&amp;quot;. А кандидатам різних рівнів треба думати головою а не іншим місцем...
18 Жовтня 2020, 20:27
От це досі не можу зрозуміти: навіщо Поліщуку була та Філіпчук? Розумію шо після заміни обласного парткерівництва з Валери на афера Андрія - бюту вже нема. Розумію, що треба було до когось приставати. І звичайно тут саме собою напрошується SUPER-5 волинських народних депутатів! Добре. Це логічно. Але навіщо там і де взялася Філіпчук? І тепер він має після неї ловити це АМБРЕ???
18 Жовтня 2020, 20:36
За 3 дні до виборів - можеш собі на лобі написати...<br/>Пиши вже, бо ж людям тре 2 тижні щоб перевати інфу... забув Макіавеллі?<br/><br/>ах да.. писи: думаю, що даний &amp;quot;опус&amp;quot; крепко не змінить розкладів. Так-що, шановний &amp;quot;єдиний фронт проти Поліщука&amp;quot; - не варто так плескати в долоні, що аж на стадіоні чути )))
18 Жовтня 2020, 20:37
А можна цей коментар в відкритому доступі написати, не всі ж читають тут. Цікаво, що скажуть..
18 Жовтня 2020, 20:42
Там ще в Топільному староста має бути Глушко від Поліщука. А Кузьці директора школи дадуть.
18 Жовтня 2020, 21:02
В Фільки з Топільного ще є жовта картка реально і дивно, що народний депутат цього не знає.
18 Жовтня 2020, 21:04
я тут на сайті не частий гость, але комент я написав у відкритому доступі. що вам заважає цю інформацію поширити там де вважаєте за потрібне?<br/>до деятеля: не вводьте людей в оману. Глушку староста нафіг не нада. як і Кузаві директор школи.
18 Жовтня 2020, 21:23
Ну, «За Майбутнє»!) Вони по піклуються про майбутнє топільненськоі землі і рожищенськоі теж. Їм серце болить за кожного селянина, щоб не дай Бог іноземці святу земельку не відібрали, падли.
18 Жовтня 2020, 21:26
Прочитав про кандидата на посаду голови Копачівської ОТГ такого собі пана Савчука. Стаття починається з того, що він хвалиться тим, що лише за два роки на посаді голови Рожищенської РДА він відремонтував 2/3 доріг району, а ще відкривав школи та дитячі садки. Це якийсь жах просто. Де ті дороги, де ті школи? Можна ж було якось скромніше. Та всі в Рожищах пам'ятають його бурну діяльність у Мальованці та відвертих шмар у кабінеті ввечері. Правда на одній з них він хоч одружився. Він що думає що в людей така коротка пам'ять
18 Жовтня 2020, 21:36
А ти знаєш про откати Гайворонською? То давай факти в студію!
18 Жовтня 2020, 21:38
От тобі й на! Філіпчучка горланила, горланила не знала на якій нозі стояти. Спала і бачила себе головою РДА, а тепер депутом облради.і вийшов пшик! З аферою за землю пролетіла як швед під Полтавою. Ніхто за падло так собі не зробить , як сам собі. Голосувати не будемо. Підвела поважних людей. <br/>Я б зняла свою кандидатуру і нафіг мені те депутатство! Буду аферити.
18 Жовтня 2020, 21:43
Ви що ще до цього часу нічого не зрозуміли? Для чого вся ця нечисть преться в депутати при чому неважливо від якої партії. Ціль у всіх одна - дерибанити все і вся, будь то земля, бюджет, комунальне майно. І Майбах тут перший. На Волині та Рівненщині формується нове феодальне утворення, назва якого Палицько-Волинське князівство. Так що нардеп Рубльов за таку діяльність Філіпчучці ще й премію випише, а сама вона проведе практичний тренінг з дерибану для кандидатів від Майбах. Оксана ще той цінний кадр для політсили. Але от про облік в психдиспансері нехай би політсила їхня тихенько поцікавилася, повірте буде багато цікавого.
18 Жовтня 2020, 22:08
Я теж читав про кандидата, як він там себе розхвалив і де він тільки не працював, та про те що відусіль наперли як серливого кота то ні пари з вуст. Приклад цитата з Розпорядження Президента України від 07.02.2008 № 48/2008-рп &amp;quot;Звільнити САВЧУКА Олега Анатолійовича з посади голови Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області за неналежне виконання службових обов'язків.&amp;quot;...
18 Жовтня 2020, 22:19
Як огидно!!!!!<br/>і вони ще хочуть бути депутатами!!!!!??????<br/>просто ЖАХ!!!!!!!
18 Жовтня 2020, 22:54
От як переводиться русло розмови з одного боку в інший: від ділків з Топільно до Копачівки і Савчука! Професіонально, нічого не скажеш, але не вважайте усіх за дурнів!
18 Жовтня 2020, 22:56
Той, хто так горланить про дерибан, напевно добре на цьому знається. Напевно самі дуже хотіли роздерибанити? Це дуже смішно, вибори закінчаться, всі обрані депутати будуть вітати один одного з перемогою...<br/>Будуть дбати за громаду разом, а перед виборами, можна один одного поливати брудом....
18 Жовтня 2020, 23:14
Люди добрі, до цих крадіїв і хапуг , ще забули додати директора школи Глушка.В.П , який руководив всією сільською радою і депутатами(бандою)! Прості жителі села зверталися за допомогою у сільську раду , щоб зробити благоустрій села,в тому числі очищення старого кладовища . На що вони(а особливо Глушко В.П )давали відповідь, що не мають коштів і це не їхні обов*язки . СОРОМ!!!!! Їхній обов'язок полягав у розкраданні землі,коштів, і техніки що давала ВІЛІЯ . А зараз подивіться хто подає у депутати , щоб із корита захлинатися на всі дві ніздрі , не пускаючи бульок. Дорогі односельчани неголосуйте за цих злодіїв!!!<br/>Сором!!!!!
18 Жовтня 2020, 23:36
Скажіть, нащо Поліщук зв'язався із цими палицюками-бандюками? Був поважною людиною, Майдан пройшов. А тепер коли бачу його, хочеться плюнути в обличчя. Він і сам би виграв, усе місто було за нього. А тепер тільки ті, кому Майбах платить. Нізащо не проголосую! Зрадник!
19 Жовтня 2020, 00:11
Голосуй за Савчуковий гарем
19 Жовтня 2020, 00:32
Що я дура Ще тiльки за х... в черзi не стояла
19 Жовтня 2020, 00:37
Ви будете дуже здивовані скільки різної Рожищенської пи...ти тут побрало землю, тоді і судіть Оксану.
19 Жовтня 2020, 00:40
Пану меру потрібно в АТО, був там Музика і я його поважаю і буду голосувати, за жирного пінгвіна яйцеслава, бубочку ніколи і нерекомендую нікому.
19 Жовтня 2020, 00:48
музика був в ато чи біля ато?
19 Жовтня 2020, 00:50
Шо ти зі своїм майданом примахався. Майдан це афера по зміні геополітичного курсу України, профінансована та розроблена Держдепом США. Такі юзікі, як ти, навіть вірять у те, що люди Януковича стріляли по тупих оленях та по працівниках-правоохоронцях. Краще помовчи про майданацію, папірєднікі менше крали.
19 Жовтня 2020, 01:01
Буду голосувати за Музику також. Належне треба віддати , тому, хто порадив Шкоді не брати в команду однієї з Савчукових шльондр не взяли її до себе і команда За майбутнє. Вміють дослухатися до думки людей то вже є добре.
19 Жовтня 2020, 02:01
А як Колядинський в нас землю отримав?
19 Жовтня 2020, 02:06
В Руслана спитай
19 Жовтня 2020, 02:55
Та здавав аналізи вам в очі бубочка на Майдані.Він все життя звик піаритись,як ви до цього часу це, ще не зрозуміли. Сім років просидів нічого не зробив,а тепер хоче з рубльовим палицею і всякими філіпчучками знову до корита і наїдати пику. За Майбах це кодло зрадників,пристосуванців та корупціонерів.
19 Жовтня 2020, 03:42
НАВТЬ ТАКІЙ ДЕРЕБАН КРАЩИЙ ЗА ТЕ ЯК ЗЕМЛЮ КРАДУТЬ У КОПАЧІВСЬКІЙ ОТГ ТАМ НІЯКЕ БИДЛО ЗАЯВ НА ДВА ГЕКТАРА НЕПИШЕ ...ТАМ ЗРАЗУ ПО 50ГА НА ДОГОВОРНІ АУКЦИОНИ І СОВТИС В ТЕМЕ...
19 Жовтня 2020, 03:42
За будь-якою партією стоїть олігарх та його клан. За майбахом Коломойський, за Солідарністю - Порошенко, за БЮТ - Тарута, і тд. і тп, не минула ця участь і Нацкорпус. Це лише тупі олені-цейевропейці можуть вірити у безкоштовну кашу на Майдані та у свої пять гривень партійних внесків, але і при такому розкладі мусить бути довбінь у жовтих штіблетах, лисуватий додя флешмобіст, лисиця і дурочка снігурочка.
19 Жовтня 2020, 04:04
Щось немає коментарів від Експерта та Лютого. Мабуть їхня тупість не дозволяє вдуплятись в тьорках серйозних дядів та тьоть. Все буде добре... після виборів будуть писати про побутово-колхозні проблеми новоствореної ОТГ і тоді два додіка знову зможуть вдуплятись в ситуацію.
19 Жовтня 2020, 04:11
Гайворонська та Савчук пролітають однозначно. Хто за них голосуватиме, тому діагноз - почесний рагуль колишнього рожищенського району.
19 Жовтня 2020, 04:32
Як так вийшло, що Тополяни такі принципові жителі і їх так «лоханули» і всім родичам роздали, не хватило дорослих то роздавали дітям, а більше ніхто не хотів землі , то знайшли Колядинського з Рожищ , нехай би ще перевірили скільки в нього вже є тої землі він вже і сам , мабудь, незнає, ще в Топільному не мав, мені тільки цікаво, чи не зацікавляться відповідні органи і чи наведетьсяякась справедливість по цьому питанню, чи так все і проковтнеться. Судячи по коментарях результату чекати марно. Ми говоримо про все, і про всіх тільки не по суті статті. Тополяни-ПРОСНІТЬСЯ!
19 Жовтня 2020, 04:53
Я так зрозумів що Лютий іде у депутати,тому йому немає часу коли коментувати)
19 Жовтня 2020, 09:48
&lt;p&gt;де приписана&amp;nbsp;Танька Філіпчук, свекруха Оксани Філіпчук? Позачергову сесію зібрати. Землю так скоро не можливо оформити є процедура. Забрати і дати людям, які все життя на ній працювали. Раїсо Євгенівно вам не соромно за протеже Філіпчучку. Приземлить її хоч трішки.&lt;/p&gt;
19 Жовтня 2020, 11:10
Тополяни, ви самі все просрали і далі серете , тільки- по кутках! Будь то, ви не вкурсі цього? То чого не брали за « шкварку» тих депутатів, не збирались? Вам все хтось винуватий, крім Вас! І колгосп за копійки продали- бігли і мліли за тими грошиками, і тут.. ви тільки за спиною- герої, а так- тихо, бо боюсь...
19 Жовтня 2020, 12:49
Тонька, перестань лити бруд на Поліщука. Знаєш закон бумеранга?
19 Жовтня 2020, 13:39
Позорище тобі Оксаночко. І дуже соромно що така афірюга до депутата влізла в довіру. Про своє майбутнє ти вже подумала не про партію.
19 Жовтня 2020, 13:46
Ну що, пупи землі!!! Ті, що горланили про те, як багато зробили для села!!! Нарешті побачили себе у дзеркалі справедливості? То хто дубовий? Адже саме так називав нас, жителів села, директор школи, Глушко Валентин Петрович, який, як ми переконалися будучи присутніми на березневій сесії, сам керує усією цією гидотою. Не колишній голова, не секретар, а він, бо тоді не давав нікому й слова сказати - сам вів сесію, сам говорив і приймав рішення... Та якби ваші голови, &amp;quot; шановні&amp;quot; депутати, не були дубовими, то ви хоч трішки подумали б про людей, які вас обирали. І якщо після цього взяли б собі більше, то ніхто на це не звернув би увагу. Не господарі ви - гидота. Не боюсь вас назвати цим словом, бо ви самі доказали, хто ви є! А тепер про<br/><br/>тих , хто лишив свої коментарі. Чому ви не підписуєтесь своїми іменами? Боїтесь тої гидоти? Тим самим її підтримуєте. Ось чому вони перемагають на виборах, роблять, що хочуть... Дуже сумна картина. Цікаво, Палиця їх визбирав для того, що настрахати нас нашим майбутнім? Назву партії в такому разі потрібно взяти в лапки.
19 Жовтня 2020, 14:10
В це село на дільницю потрібно багато спостерігачів незалежних тому що готують всі ці фальсифікації.
19 Жовтня 2020, 14:45
Коли вже наїдяться ,Філіпчучка завітала з голодного краю, то воно буде жерти і красти поки не вдавиться і кругом Кузава все життя голодний
19 Жовтня 2020, 15:08
https://rozhyshche.rayon.in.ua/news/164804-viacheslav-rublov-zvernuvsia-do-rozhishchan. Не так давно ми чули івже, щось подібне, виникає питання хто помішав цим брехунам щось змінити. Таке враження, що без Філіпчучки неможливо нічого зробити
19 Жовтня 2020, 16:22
Рубель виїхав на брехні,як і вся його зграя продажних псів. Хрін би він обрався,якщо б ішов від УКРОПу. Він сам займається тепер непрямим підкупом виборців,роздаючи телевізори,обігрівачі,грамоти і т.д. і т.п.
19 Жовтня 2020, 17:49
Того хоч роздавав, а не собі. Не так як Філіпчучка дайте мені і моїм дітям, батькам, свекрусі, братам... вийшло точно так з землею Оксані, як Порошенкові з &amp;quot;Укроборонпром&amp;quot;перед виборами. Успіху не буде. А землю повернути треба. Тоді буде достойно з твоєї сторони. Скажи людям : чорт попутав, лихе приступило нічого не пам'ятаю от і все!
19 Жовтня 2020, 18:32
Оце розтртрусили осине кубло
19 Жовтня 2020, 19:06
От де справедливість, я 12 років в черзі стою, а ділянки своєї так і не отримав. Навіть заява моя ще пилиться у папці.
19 Жовтня 2020, 19:33
Йди на війну і буде тобі ділянка, статус почесного громадянина і житло твоїм родичам за рахунок бюджетних коштів. Навіть рожищенські активісти будуть інколи приходити до тебе...
19 Жовтня 2020, 21:18
Сволочі а не депутати топільненські ви перед філіпчучкою і Глушко плазуєте чи перед громадою треба звітувати.
19 Жовтня 2020, 23:03
Нехай потрусять Кобзариху добре рило в пушку має.Удачі тим хто взявся за розкрадачів людського майна. Нікому з бідних не дісталася земля, одним зажерілим. Бог добрий. Кожен отримає те що заслужила.
20 Жовтня 2020, 00:46
А хто готовий до реальної боротьби? Відгукніться.
20 Жовтня 2020, 00:48
А хто готовий до реальної боротьби? Відгукніться. <br/>Дайте точний список депутатів і допоможіть встановити родинні зв'язки між депутатами та &amp;quot;щасливчиками&amp;quot;
20 Жовтня 2020, 01:55
Лягай спати. Борцун.
20 Жовтня 2020, 02:55
Раз допустять щоб зійшло з рук, лохами будуть завжди. В «Майбутньому»
20 Жовтня 2020, 16:21
Хто злив копію рішень? Тарас?
20 Жовтня 2020, 17:13
жах це просто жах .Дати дитині а Атовцю ні.Позорище.Брехуни депутати.Якщо вони зараз брешуть що буде надалі.Тільки не ЗА МАЙБУТНІХ БРЕХУНІВ.
21 Жовтня 2020, 19:24
То все бідненський Боруньо ,якому також дали дві ділянки ,та все одно мало.
16 Листопада 2020, 22:35
От сукенки, а я ж до них звертався, кажу так і так, тра ділянку, а вони штани зняли і болт волосатий показали. Побачу на вулиці, батогів надаю.