У Рожищенській лікарні призупинили роботу дитячого відділення

15 Жовтня 2020, 15:16
Дитяче відділення у Рожищенській лікарні 10058
Дитяче відділення у Рожищенській лікарні

У Рожищенській центральній районній лікарні дитяче відділення реорганізували для надання допомоги хворим з коронавірусом.

Про це Район.Рожище 15 жовтня розповіла заввідділення Ксенія Ющук.

За словами лікарки, найближчим часом у лікарні не передбачено жодного ліжка для надання допомоги дітям. Усе відділення використовуватимуть для надання допомоги пацієнтам, які мають підозру чи підтверджений діагноз інфікування коронавірусом.

Персоналу, який працював у дитячому відділенні на чолі з лікаркою Ксенією Ющук, також пропонують надавати допомогу хворим з COVID-19.

Батьків із дітьми, які звертатимуться на приймальне відділення, відправлятимуть до обласної лікарні.

16 жовтня на офіційній сторінці медичного закладу з'явилося уточнення інформації щодо дитячого відділення.

Повідомили, що тимчасово зупинили роботу педіатричного відділення, приміщення якого не використовують для госпіталізації дорослих пацієнтів, враховуючи специфіку його облаштування під потреби дитячого віку.

«Медична допомога дітям забезпечуватиметься вузькими спеціалістами на амбулаторному етапі, невідкладна допомога надаватиметься в умовах приймального відділення та відділення анестезіології та інтенсивної терапії. При потребі стаціонарного лікування хворі діти будуть направлятися у профільні відділення обласної дитячої клінічної лікарні або будуть госпіталізовані у виділені палати на базі терапевтичного відділення ЦРЛ», – повідомили на сторінці лікарні.

Коментарі
15 Жовтня 2020, 19:31
Рожищенські йолопи керовнікі - будівлю інфекційного відділення перетворили на "дом павлова", амбулаторію по вул.Мазепи на "радянський долгострой" перетворюють, а тепер крутять - як циган сонцем. Будинок Віктора Редзія та приміщення РДА віддайте під амбулаторію CОVІD-19. P.S. Можна ще взяти в оренду офіси в "Теплоцентрі" і поставити медичні намети біля міськради.
15 Жовтня 2020, 19:48
Кандидати у мери та депутати - нехай не передвиборчою агітацією займаються, та байки розповідають про своє велике бажання та можливість розвивати Рожищенську ОТГ, а проведуть роботу з населенням по підвищенню противірусної безпеки. Можуть навіть собі на голову захисні маски разом з трусами надіти і провести флешмоб - " ти нас, ковід, не грузи, в нас на голові труси".
15 Жовтня 2020, 20:21
Програму кандидата ГайворонськоїІ І.ніхто прокоментувати не хоче???
15 Жовтня 2020, 20:59
програму коментувати? а що ж там коментувати?<br/>вона 5 років штани протирала, а тепер всього чого не зробила - в програму написала. <br/>це щось схоже на теперішніх вчителів: давати дітям такі знання, щоб вони потім до тебе на репетиторство ходили! <br/>це аналогічно: нічого не робити, щоб потім пообіцяти щось зробити )
15 Жовтня 2020, 21:11
Замість того щоб в новій амбулаторії по вул.Мазепи проводити диспансеризацію хворих на COVID-19,ці какістократи,будуть відправляти дітей на Луцьк.<br/>Може все-таки краще добудувати амбулаторію “пане мер” і “депутати”?<br/>Ті хто писав, свої висери,що ним погано їздити з лікарні на вул.Мазепи,так курв.. їздіть в обласну лікарню!
15 Жовтня 2020, 22:24
Нас з нашими дітьми в Луцьку раком стоять і виглядають.Медицина тепер в Луцьку ц е бізнес,сама тривалий час лікуюсь то надивилась
15 Жовтня 2020, 23:33
Докерувались підараси. Кому на х....р в Луцьку наші діти потрібні.<br/> Це-ж не тимчасово, це назавжди. Повернення не буде. Люди,<br/> та що ж це робиться. редзій, хворі діти будуть приходити до тебе в снах...
15 Жовтня 2020, 23:36
хто збереже дитяче відділення, за того проголосую...
15 Жовтня 2020, 23:54
Шановна владо: голови-ради, адмінстрації, мер дякуючи вашому керуванню скоро не місто. а село забите буде Рожище, може все до Луцька віддати і відправити; а тут тротуари , руїни. Ви і Редзій залишиться...<br/>Людей лікувати треба але не коштом дітей....
16 Жовтня 2020, 00:43
Потрібно негайно через соцмережі організуватися усім рожищанам і селянам отг, з дотриманням карантинних вимог безпеки і продемонструвати владі, адміністраціям району і міста, керівництву лікарні не згоду рожищан з таким рішенням . Підключити депутатів усіх рівнів. Нехай відпрацювують зарплату яку їм платять Українці.
16 Жовтня 2020, 12:09
А чому зразу дитяче????? віддайте колишнє відділення біля столової (морг) чи його довели до ручки пане Р,,,?????
16 Жовтня 2020, 13:02
Сімейні лікарі сплять преспокійно, а Редзію чого діти у снах мають приходити???
16 Жовтня 2020, 13:20
В &amp;quot;теплоцентрі&amp;quot; можна розмістити госпітальні місця для хворих на covid-19. Тим більше, що кандидат у мери, Валерій Борисович, завше був патріотом, меценатом та порядною людиною. Навіть &amp;quot;добрий день&amp;quot; - каже всім підряд, і тим у кого є мільйон гривень, і тим у кого немає мільйона гривень.
16 Жовтня 2020, 14:54
в Гайворонської спідниця а штани 15 літ тер музика от він ну точно нічого не доложив в районі А гроші справно отримував
16 Жовтня 2020, 15:15
Скажіть, а де наразі зав відділенням дитячим????
16 Жовтня 2020, 17:46
так отож. Кажуть що Ксенія Ющук нині займається виборами, а не лікує дітей. Тому і відділення закривають, бо лікуючого лікаря немає. Отакий він Нацкорпус!
17 Жовтня 2020, 16:21
Це зав дитячого відділення так допрацювалася, що дітей там давно 1- 2,тому і закрили. Не йдуть до неї мамочки з дітьми чомусь......