Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Ми зобов’язані забезпечити якісними соціальними та медичними послугами мешканців громади», – Галина Поліщук

13:20 15.10.2020
2166

Галина Поліщук – директорка комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рожищенського району Волинської області. Кандидатка в депутати Рожищенської міської ради від ПП «Європейська Солідарність» по округу № 1 (місто Рожище, окрім застирної частини).

60 років, освіта вища. В 1982 році закінчила Брестський державний технічний університет за спеціальністю інженер-будівельник. Управлінець із двадцятирічним досвідом. Проживає в місті Рожище.

– Чому вирішили балотуватися на цих виборах?

– Багаторічний досвід роботи у соціальній сфері, сформував особисте бачення проблем соціального захисту населення в районі. Завдяки депутатській діяльності, матиму можливість ініціювати соціальні програми з метою надання більшої допомоги особам, які потрапили у складні життєві обставини на всій території об’єднаної громади.

– Які є особливості у вашій громаді, що можуть сприяти чи навпаки негативно впливати втіленню передвиборчої програми?

Відсутність поглибленого соціологічного дослідження, яке охоплює аналіз моніторингу потреб громади. Відсутність фахового аналізу рівня задоволеності публічними послугами членів громади. Ми повинні розуміти, якої підтримки потребують люди саме в цей момент.

– Які зміни є пріоритетними для вас у громаді після перемоги?

  • розвиток інфраструктури;
  • створення додаткових робочих місць;
  • раціональне використання природних ресурсів;
  • покращення якості життя людей.

– Які існують потенційні перешкоди у реалізації ваших планів?

– Перешкодою може стати низький рівень фахової спроможності спеціалістів в керівному складі новоствореної громади. Думаю, що зрозумілим є те, вчитись не буде часу, потрібно вміло вибудувати систему управління новоствореної громади, яка покликана обслуговувати своїх мешканців, а не керувати ними.
Невизначеність законодавства стосовно громад. Відсутність Стратегії розвитку ОТГ теж можуть стати серйозними перепонами.

– Які інвестиційні проєкти було б варто розвивати для створення нових робочих місць та підвищення рівня життя у вашій громаді?

– Державна підтримка сільського господарства, малого та середнього товаровиробника. Відкриття підприємств переробної промисловості та підприємств з переробки вторинної сировини та побутових відходів стануть рушійною силою в економічному розвитку громади.

– Що вами зроблено у вашій громаді, чим ви можете пишатись?

– Працюючи на посаді директора територіального центру вдалося започаткувати інноваційну соціальну послугу «Університет ІІІ віку». Здобуття статусу соціальної установи, відкритої до маломобільних груп населення.

Налагодження співпраці з Волинською обласною громадською організацією «Ми плюс», які на благодійній основі проводять роботи з покращення умов проживання підопічних стаціонарного відділення в с. Навіз. Участь у ІІ Міжнародному фестивалі «Пісня – лікує душі, об’єднує серця» та Всеукраїнському пісенному конкурсі «З любов’ю до життя», здобуття ветеранським хором «Надвечір’я» звання народного аматорського колективу.

Тричі команда спортсменів старшого віку району у Міжнародних Фестивалях літньої Сеньоріади «Спорт для всіх заради здоров’я» у місті Луцьк, здобувала призові місця. Спортсмени привезли в район «золоті», «срібні» та «бронзові» нагороди з різних видів спорту.

За участі громадян міста, коштами районного та міського бюджетів, проведений демонтаж довоєнних аварійних господарських приміщень та зроблений благоустрій земельної ділянки в центрі міста.

– Якими цінностями керуєтесь як політик?

  • дотримання прав людини;
  • політична злагода та відповідальність;
  • законність та прозорість у прийнятті рішень.

– Які перспективи відкриваються у вашій громаді за умови послідовної та наполегливої праці протягом наступних 5 років?

– Закріплення базової одиниці самоврядування – місцевої влади. Розквіт громади, її спроможність та успішність.

– Що може допомогти вам у реалізації ваших планів?

Ініціатива громадян, бажання зробити життя кращим.

– Чим пишаєтесь у вашій громаді?

– Небайдужістю громадян, наявністю кваліфікованого потенціалу.

– Якою бачите свою громаду через 5 років?

Європейсько-орієнтованою та економічно спроможною.

– Як мотивувати людей проголосувати за вас та вашу команду?

Донести до кожного виборця інформацію про фаховий склад команди, яка спроможна втілити поставлені завдання у життя.

Загрузка...
Загрузка...
22 жовтня
Сьогодні
Вчора
20.10.2020
19.10.2020
18.10.2020
17.10.2020