Щонайменше три роки українці не зможуть користуватися російськими соцмережами

16 Травня 2017, 14:32
2929

Президент України заборонив низку російських інтернет-сайтів.

Петро Порошенко підписав указ про блокування доступу до «ВКонтакте», «Одноклассники», «Яндекс» та «Mail.Ru». В такий спосіб президент розширив санкції стосовно компаній з РФ.

Указ вступить в силу вже на днях. Більше відео дивіться на сайті ТСН.

 

Коментарі
16 Травня 2017, 17:36
знадобилось, щоб зрозуміти що з ворогом необхідно боротись ВСЮДИ!!!!!!
16 Травня 2017, 21:03
<p>А де свобода слова ,демократія..</p>
16 Травня 2017, 22:01
<p>хай голову полікуе...і вся його шушера......дожилися до ручкі...</p>
17 Травня 2017, 00:58
Доволі сумнівна боротьба, якщо врахувати той факт, що (по оцінкам провайдерів) на це потрібно біля 2 х років і 1000 000 000 доларів. І це при тому, що захист відносно легко обійти, незважаючи на зусилля по блокуванню. Через рік будете кричати "зрада", "вкрали мільярд", а сервіси успішно працюють. Тут важливо було б президенту задати питання, яких успіхів досягло мінстець, з його кумом на чолі, за 2 роки в плані інформаційної боротьби.
17 Травня 2017, 11:58
закриють рошен в росії ,і московський патріархат?
17 Травня 2017, 19:06
правильно. давно треба було.
17 Травня 2017, 20:06
коли наші лжепатріоти із російських заробітків повилазять, а все керівництво і чиновники будуть спілкуватися українською мовою, ...тобто НІКОЛИ
17 Травня 2017, 21:03
Палець самі знаєте куди
18 Травня 2017, 01:32
То що тих контакті<br/>Як ми маємо спілкуватись з ріжними та друзями?<br/>А в тобу кончаному феезбуці нічо толкового<br/>Дарма таке зробили ой дарма<br/>То хай зроблять українскі контакти<br/>Що слабо??
18 Травня 2017, 02:26
Прошу Марка Цукерберга надати мені офіційний статус біженця з ВК в Faсebook)))
18 Травня 2017, 13:27
ввести візовий режим із рф.слабо???.що до контактів все правильно нічого там розумного нема .альтернатива на твітер фейсбук і так далі..ще б заборонити московський патріархат в Україні звідти справжній сепаратизм сіеться в душах Українців..
18 Травня 2017, 16:47
Московський патріархат - це Київський довоєнний!
18 Травня 2017, 16:52
Як пан Філарет став намісником УПЦКП?
18 Травня 2017, 16:59
В Україні має бути українська церква КП!!!!!!!!! Чомусь в Польщі не є основною церквою українська, чи китайся, і так по всьому світу, тому і внас має бути наше!!!!!! Прийдеш в УПЦ КП стоїш слухаєш, все розумієш, одним словом відпочиваєш душею!
18 Травня 2017, 23:09
Да. Ще би музичку легеньку включили, пивка б влили і взагалі рай був би. Вчіть історію церкви і старослов'янської мови, віруючий ви наш.
18 Травня 2017, 23:44
Так комарить, коли ні бум- бум у тих справах, а як почне розказувати і свою чепуху толкати... Руслан, прислухайтесь до попереднього коментатора, тоді і зрозумієте, чому в Польщі нема китайської церкви)))) А до речі, щодо польського костелу в нас, то на те ви як дивитеся??? Може, і його закриємо???
19 Травня 2017, 16:11
не служать зараз в московському паріархаті старословянською це просто архазеїчна російська мова якби праведні Кирило і Мифодій почули сучасну богослужбову мову мп то вони б не впізнали її))і я знаю що кажу..повірте...А що до філарета...Розкол в УПЦ повторився через двадцять років: тоді усували Філарета, тепер було усунуто— Владимира..незважаючи на заборону глави Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) тепер покійного Володимира..(царство йому небесне)мтрп Володимир справді прагнув перед смертю а бо хо чаб запустити цей процес обєднання ..нажаль його було насильницьким методом усунуто ..невідомо що йому там кололи і як лікували..безпосередньо тем замішені спец служби держави агресора (на даний момент відкрито кримінальну справупоживемо побачимо))
19 Травня 2017, 16:16
костел не веде антиукраїнську пропоганду ..не маніполюй фактами...краще поцікався чому мп приватизовуе церкви з наказу кіріла за статутом рп без згоди громади..