У Рожищі відремонтують вулицю за понад 16 мільйонів гривень

30 Вересня 2020, 16:23
5859

У Рожищі проведуть капітальний ремонт вулиці Промислова – від кільця до знака «Дубище».

Про це на своїй сторінці у фейсбуці розповів голова Рожищенської райдержадміністрації Сергій Шкода.

Посадовець зустрівся з підрядником – фірмою «Данко», працівники якої й займатимуться ремонтом.

«Одна з найбільших проблем в Рожищенському районі – це погані дороги. Маю ще одну приємну новину для нас: сьогодні відбулася зустріч з підрядником ТОВ «Данко» з приводу довгоочікуваного ремонту вулиці Промислової в місті Рожище. Капітальному ремонту бути!» – написав Сергій Шкода.

Згідно з проєктом, облаштують двошарове асфальтове покриття проїжджої частини шириною сім метрів, тротуари по обидві сторони вулиці, вимощені бруківкою та встановлять дощоприймальні решітки.

Вартість робіт складає 16,34 мільйона гривень. Проєкт фінансують з Державного бюджету, згідно з видатками на дорожній фонд.

Коментарі
30 Вересня 2020, 19:43
А чи не ця фірма робила ямковий ремонт Переспа-Забара? Якість нікудишня,але грошики &amp;quot;заляпали&amp;quot;. На <br/> Дубище сума відчутна. Саме на вибори слузі.
30 Вересня 2020, 20:41
Хороша новина для рожищан. Шкода лише, що Шкоді це не допоможе стати головою ОТГ.
30 Вересня 2020, 20:49
Все це звичайно добре, якби не одне велике АЛЕ. А мова про те, що фірма Данко зараз робить дороги по всій області, але якість робіт просто жахлива. Фірму особисто лобіює губернатор, фірма донецька. Про її подвиги написана публікація за 29 чи 30 вересня на Волиньпост здається про те, як фірма скидає асфальт прямісінько в калюжі та працівники втікають від камер. Пошукайте. Якщо хочемо нормальну дорогу пропоную активістам, місцевим жителям вулиці та просто рожищанам контролювати хід ремонту дороги. Бо наступного разу гроші на цю дорогу виділяють точно не скоро.
30 Вересня 2020, 20:54
Не капітальний,а поточний ремонт
30 Вересня 2020, 20:55
Шкоді головне пропіаритись і допомогти заробити “данєцкім”.А те що застирна частина міста не має нормальної води взагалі, його ,як і інших бубочок коломойші,не хвилює
30 Вересня 2020, 22:27
А коли вже блін зроблять дорогу від ковбасні до Дмитрівки, обіцяють кожен рік і так нічого немає!!!
30 Вересня 2020, 22:45
Підтримую,коли таки зроблять ту дорогу?Якби там жив мер - то була б точно
30 Вересня 2020, 23:05
А яким боком пан Шкода причетний до цієї дороги? Дуже цікаво))) Наскільки відомо, за кошти міського бюджету було виготовлено проектно- кошторисну документацію, щоб були хоч якісь шанси на нормальну дорогу))
30 Вересня 2020, 23:16
Гав,гав,гав,знов не подобається,хто догодить?
30 Вересня 2020, 23:30
тихо-тихо! Що ж ти палиш контору! Піар Шкоди псуєш. Люди ж не знають, що тут міська рада причетна. То ж типу Шкода маладєц!
01 Жовтня 2020, 00:46
Дякуючи депутатам міської ради та Поліщуку на цю дорогу була зроблена документація, щоб можна було її відремонтувати. До цього адміністрації не було до неї діла, грошей навіть на проект не найшли, спромоглися нарешті провести тендер, та і то не з першого разу. І тут опа , голова РДА Шкода - нарешті в нас буде довогоочікувана дорога. Зустріч з підрядником, фото з пальцем на мапі, стаття в район рожище. Однозначно лайк плюс репост.
01 Жовтня 2020, 01:15
Фу, який брехливий Шкода! Це ж треба отак позоритися привласнюючи собі чужі заслуги! Жесть!
01 Жовтня 2020, 01:31
Шкода на чужих заслугах піариться.
01 Жовтня 2020, 01:39
Он згадайте нещодавнє свято дошкілля в БДТ! Міська рада виділила кошти на подарунки, а запросили Шкоду на свято))))) Він пофоткався з дітками, все супер все класно))) Питання до керівництва БДТ: чому фінансує вас установа до якої ви не відноситеся, а піариться РДА? Так було і під час Резиденції Святого Миколая і от тепер! Шкода, що пішла Лілія Петрусевич, це була справедлива керівниця, яка не прогиналася не під кого!
01 Жовтня 2020, 02:33
Помниться, минулого року осінню коли цю дорогу починали робити то великі активісти тут рвали на собі волосся і кричали у все горло що то не територія міста і бубочка тут ні при чому, а коли РДА почала робити то зразу стало все бубочки і міської ради
01 Жовтня 2020, 02:39
А ти якби трохи відволікся від своєї дупи і не рвав на ній волосся, а взяв і розібрався де чия дорога, то б знав, що то дорога у підпорядкування Служби автомобільних доріг, якою мала б опікуватися РДА. Але коли до них звернулася міська рада, то вони сказали &amp;quot;сорі, грошей немає&amp;quot;. А в області заявили - зробите проект ми подумаємо над ремонтом дороги. Міська рада зробила проект! Але РДА домялася до осені. Так що запхай свою бубочку до рота і смокчи!
01 Жовтня 2020, 04:03
В бубочколизів так завжди,ні за що не відповідають і кричать що ця дорога відповідальність РДА,а як не РДА то РР. Перекладають вину.Те саме і з приміщенням яке хочуть віддати на Луцький район.Крім сапання клумб і незрозумілих склок Бубочка нічим не запам'ятався на посаді
01 Жовтня 2020, 05:28
Недаремно Бурий двері в міськраду виламував. Хотів справжній патріот розібратись з тими негідниками керівниками. А може просто шукав свою каптьорку, щоб відіспатись, і перепутав з &amp;quot;Теплоцентром&amp;quot;. Щей двірничихи заважають патріотичним громаядям виспатись нормально після непосильної боротьби з рожищенськими чиновниками та зеленим змієм.
01 Жовтня 2020, 10:09
От тебе почитати, то в тебе слова тільки &amp;quot;бубочка&amp;quot; та &amp;quot;лизати&amp;quot;. Якийсь ти пісюнковий розбишака)))) Може піди перевірся, поки не пізно!
01 Жовтня 2020, 11:49
А ремонт буде так як в лісі що до ківерець дорога? Щебня сипнуть дві лопати і водичкою поллють. Супер пупер наношар в 5міліметрів який здатний буде витримувати камази з піском. А, і ще по ТСН розкажуть яка це надзвичайна розробка наших дорожників, як недавно було.
01 Жовтня 2020, 11:56
Чоловіче, що з тобою не так? В статті нормально написано, що дорога має робитися, хто і що зробив щоб це сталося, а хто просто піариться. А ти заладив бубочка бубочку. Я починаю за тебе переживати.
01 Жовтня 2020, 15:39
Змилуйтеся Данко ремонтували в Луцьку Їх асвальт з їхнього незаконного заводу наспіх побудованого в Луцьку розсипається в руках а покладений ними асвальт теж руками відколупується віл поверхні перегляньте п. Шкодо репортаж Аверсу. якщо ви вболіваєте за Рожищан .Хай вже до виборів побуде ця дорога бо як побудує Данко Погуляйка головиОДА то буде ще гірше як є
01 Жовтня 2020, 15:54
Що попросинались, прийшли на роботу в міськраду і давай по клавіатурі стукати :)Почали відмазувати головного Бубочку?
01 Жовтня 2020, 16:28
Чоловіче, що з тобою не так? В статті нормально написано, що дорога має робитися, хто і що зробив щоб це сталося, а хто просто піариться. А ти заладив бубочка бубочку. Я починаю за тебе переживати.
01 Жовтня 2020, 19:33
Чого ви так кіпішуєте? Минулого року цю саму ж дорогу починала робити фірма Шевченка. Ну просто дуже якісно зробила! Не вірите, сходіть подивіться. А на рахунок піару, що щось не так? Де подівся пан Рубльов? Здається він любить на державних грошах піаритись!
01 Жовтня 2020, 19:45
Ну люди хоч десь працюють, а ти то тільки по місту швендяєш)
01 Жовтня 2020, 21:19
Ти папуга чи папугей?
01 Жовтня 2020, 22:40
Бубочка дьоргає бубочку ,сім років на посаді,і ви йому іноді допомагаєте передьонути,а я “заладив”?
03 Жовтня 2020, 01:23
Міська рада а з нею прес секретар Іра Зенц на ЗП.Навіть те що змогли корисне зробити,не в змозі подати як слід.За що та журналюшка грощіі отримує?Ні розуму,ні фантазії.Без Поліщука пукнути боїться.
03 Жовтня 2020, 02:25
Недолуга теж вам підходить, але точніше вас охарактеризує, як особистість, термін &amp;quot;ОЛІГОФРЕН&amp;quot;
04 Жовтня 2020, 01:47
Іра Зенц в міській раді протоколами завідує. А зарплата в неї справді не зовсім маленька. Коментарі має ж хтось строчити.
04 Жовтня 2020, 15:46
І щодня Іра Зенц з міської ради виносить мішками золото і сама ходить обвішана золотом.