За посаду голови Доросинівської громади боротимуться чотири кандидати

30 Вересня 2020, 13:32
7250

Кандидатами на посаду голови Доросинівської об'єднаної територіальної громади зареєструвалось четверо кандидатів.

Про це Район.Рожище повідомили у місцевій територіальній виборчій комісії.

Так, у передвиборчих перегонах беруть участь:

 

  • Потрапелюк Володимир Анатолійович (самовисування);
  • Касянчук Микола Володимирович («За майбутнє»);
  • Карпюк Василь Віталійович («Європейська Солідарність»);
  • Вавренчук Микола Макарович («Батьківщина».

Нагадаємо, голоси за Доросинівського сільського голову віддаватимуть жителі сіл Береськ, Вітоніж, Вічині, Ворончин, Доросині, Квітневе, Кияж, Немир, Раймісто, Студині, Тристень, Щурин, Ясенівка.

Читайте також:

Коментарі
30 Вересня 2020, 16:50
Хороший список. Вірю що Володі вдасться достукатись до щирих сердець людей які гроші палицюків візьмуть але проголосують за молодого порядного розумного і достойного хлопця.
30 Вересня 2020, 16:52
Куди знову преться старий Ваврентій? Він своєю зверхністю та скотським ставленням до людей вже всіх задовбав...
30 Вересня 2020, 16:59
Той довбаний Вареник вже достав!!!! Асфальт біля клубу в Доросинях вкрав і дорогу засипав, в себе з подвір'я потрібно було здерти, як хотів зробити дорогу!!! Труби покарав!!! Скотина!!! Щоб ти подавився!!!! Чмо!!!
30 Вересня 2020, 17:00
І вже по 100 грн, за голос їздить роздає!!! Не продавайтеся люди!!!
30 Вересня 2020, 17:27
Думайте і вибирайте або господарника Василя Карпюка або молодого креативного Володимира Потрапелюка обидва хороші кандидатури на голови ОТГ.
30 Вересня 2020, 18:36
Потрібна молода людина на цю посаду. Тому голосуємо за Володимира!!!
30 Вересня 2020, 19:42
Хтоб шо не казав, якби не Макар не булоб ОТГ в Доросинях. Йому і розбудовувати ОТГ. А ці всі крахобори хай відпочивають. Ну Володі ще вчитись і вчитись. Так що наш кандидат ВАВРЕНЧУК...
30 Вересня 2020, 20:17
Думаю ми всі бачили бездіяльність попередніх виборців! Володимир дійсно молодий та преспективний кандидат на цю посаду якому небайдуже життя сіл!<br/>Віримо в тебе Володимере нехай щастить у починаннях, а ми тебе підтримаємо.... <br/>І менш звертай увагу на критику в свою сторону!
30 Вересня 2020, 21:04
макар вже був і що з того вийшло ?чи ви люди не думаєте зовсім
30 Вересня 2020, 21:08
три кандидата вже були при кормушці і ніякого процвітання не було ,мислять вони стереотипно ,цікавих ідей немає .особисто не знаю Потрапелюка ,але треба дати йому налкжне ,не кожен піде на такий крок
30 Вересня 2020, 21:11
карпюк вже показав який він госпідар,накрав добре ,тому або Касянчук або Потрапелюк (шкода ,що багато його не знає тому не проголосує ,справжній активіст ,людина не сидить на місці і справжній патріот любить село
30 Вересня 2020, 22:58
Макар ще той шалун.Брехун великий, конфліктний чоловік, інтриган.За ради перемоги піде по головах, обзиваючи всіх підряд. Себе не бачить а когось бачить.
30 Вересня 2020, 23:47
Нам берещукам ні Касянчук ні Карпюк добра не зробить. Дорога до Береська на це надія тільки на Вавренчука. І дітей до школи возитимуть а то в деякі дні підвозять до Кияжа і як серливих котів викидають і десять кілометрів пішком. Я думаю тут інтерес є і в Вічинців підтримати Вавренчука. Так що голосуєм. А той студент хай вчиться, як гроші заробляти, а то вкіно досьогодні певно в мами просить...
01 Жовтня 2020, 00:08
Нехай ваш ваввренчук зробить дорогу з асфальту що поздирав біля клубу в доросинях і на бригадах до вашого відому
01 Жовтня 2020, 12:23
Карп'юка геть від кормушки! Він від ЄС то і краде відповідно, як 5 президент! Вася Злодій! Давно пора його скинути! Все тягне в Щурин, ремонт в клубі, та кому він потрібен той ремонт? Квартиру в новобудові доці купив! Красава
01 Жовтня 2020, 15:55
ну куди вже макару чи Васі ,щоб тянули ковдру тільки на свої села?хай вже краще студент буде ,а найкраще Касянчук ,аби здоров'я було
01 Жовтня 2020, 18:21
То нехай глядить своє здоровя, ато дівчатами обсівся. Щей у депутати своїх послав, оце працює. А мозгів не включає. А де логіка?
01 Жовтня 2020, 19:49
Завидуйте мовчки.Його й дівчата люблять А вас хто небудь любить?
01 Жовтня 2020, 21:33
Підтримую &amp;quot;Тристень&amp;quot;,Карпюк дійсно господарник ,нема що казати,та табличка ділення в нього дуже вже на свою кишеню перекошуе.<br/>Для села він зробив може на 10 % ,тоді як для себе на всі 90!!<br/>Він Максімового і нігтя на мізинці не вартий.Андрій Дмитрович дійсно дбав за людей.<br/>А Василь-справжній патріот .Та лише своеї сімї. Апетити просто безмірні.<br/> Машини щоб небічиків на могилки завезти то не мае. Скоро будемо кіньми возити( і це в21столітті!)<br/>Проте для себе постарвся і мае нову.<br/> Землі які можна і не можні поприватизовував навкруги, на всю свою родину,тож тут вірно кажуть-господарник!<br/>Амбіціі в нього високі, тож швидко вміе зооріентуватися в яку сторону треба шапку повернути.<br/>Тож робіть висновки,земляки,чи потрібен вам такий керівник..
02 Жовтня 2020, 11:26
А касянчук за Ворончен хіба дбав? де гроші за не витртбувані паї? Він лізе куди треба і куди не треба. Голосуйте за Карпюка або за потрапелюка.
02 Жовтня 2020, 15:07
колись гречку роздавали зараз кормлять кулішем
02 Жовтня 2020, 18:37
Які ж тут усі злі!!! Та наберіться сміливості і напишіть, скажіть в очі кожному з кандидатів свої думки і побажання. Диванні експерти, які нічого в житті не досягнули і мають час паскудити анонімно, от хто ви. Заздрість далі...
03 Жовтня 2020, 00:46
якщо до кулішу ще й горілки дадуть то перемога точно за нами
03 Жовтня 2020, 00:53
ахаха 100%горілочки бахнуть і люди стануть добрішими ,забудуть хто скільки крав і будуть надіятись,що цього разу вже точно буде краще
03 Жовтня 2020, 01:26
А Ви вкурсі яка заробітна плата у нинішнього голови? Найбільша з усіх що були... Якось дивно. Та для чого ремонтувати адмін будівлю яка і так в нормальному стані. Краще б ті гроші на дороги витратили!!!
03 Жовтня 2020, 01:42
так це логічно,раніше були голови с.р а тепер голова отг,все нормально ,а будівля ремонту потребувала і ти розуміє що гроші на ремонт ніяк не вплинуть на дорогу бо це мізер
03 Жовтня 2020, 15:10
Так то воно так, але ж плачуть що на все коштів не вистачає. Як на мій погляд адмін будівля у нормальному стані, не про дороги масштабного ремонту ідеться, а у селах на маленьких вулицях жах робиться, елементарно грейдера пустити тих коштів вистачило б. Так це капля в морі, але ж для початку і це б було добре. А то тільки про себе думають
15 Жовтня 2020, 14:45
Схоже на те ,що Карпюк і Вавренчук-одного поля ягоди.<br/>Мають багато схожого між собою.<br/>Обое втратили свій автритет серед своїх односельців.бо мають дуже схожі риси в характері.<br/>Читаючи про Вавренчука бачу Карпюка.<br/>Зверхність до людей (яка завуалюовуеться великою приязню лише коли потрібно завоювати симпатію виборців)....<br/>Хазяйновитість ,яка чомусь у високій мірі проявляеться лише для особистого збагачення,та в зовсім не значній (зновуж лише для вигляду)для сільської громади..<br/>Високі амбіціі,заради яких готові ,як кажуть ,і батька рідного продати..<br/>Вони завжди свої лише для своїх.А для всіх інших ,лише коли їм треба пробратися до влади.Не будьте наївні.<br/>Просто попереджаютих хто їх бачить лише з далека та в час превиборної агітаціі,щоб потім гірко не <br/>.розчарувались якщо попаде на їх наживку і прогосуете за них.<br/>Тож поки е час добре подумайте щоб не наробити помилок.
19 Жовтня 2020, 19:32
Читаючи на цьому сайті інтервью, з головою Щуринської сільської ради ,виникае багато запитань..<br/>Василь Карпюк каже:,що в його роботі е щоденні витрати на громаду. Вуличне освітлення, ремонт доріг, соціальний захист. Ми виділяємо гроші на поховання&amp;quot;<br/>Можна спитати,що саме маеться на у вазі під цими словами..?<br/>Освітлення дійсно зроблено.А говорячи про &amp;quot;ремонт доріг&amp;quot;..<br/>Скажіть будь-ласка :Саме ДЕ і ЯК здійснювався цей &amp;quot;ремонт&amp;quot;?<br/>Вибачте, та проїджаючи в селі Тристень важко не помітити велику калюжу і це в центрі села.То де ті &amp;quot;ромонти доріг&amp;quot;Василем Віталіевичем проводились ,може на окраянах сіл?<br/>Також хотілося б дізнатися докладніше,про &amp;quot;соціальний захист&amp;quot;,якщо можна звичайно.<br/>Цікаво також дізнатися ,що це за &amp;quot;допомога при похованні&amp;quot;? як багато таких&amp;quot;допомог було здійснено?<br/>Те що для Василя Віталійовича е &amp;quot; величезною проблемою&amp;quot; забезпечити транспорт для доставки наших усопших земляків на кладовище, то з ціею проблемою зіткнулася вся наша громада.Хто заможний ,то для них,звичайно ,це не проблема.<br/>А на бідніших, як видно нашому голову наплювати,як вони в тяжку годину, будуть виходить зі становища.<br/>Зате самогонщиків наш голова тримае під своїм крилом,ніякі поліцейські рейди їм не страшні.<br/>Тож &amp;quot;точки&amp;quot; працють на всю потужність .Приносячи додаткові прибутки як продавцям-самогонщикам так і нашому шанованому голові-менеджеру, Карпюку.<br/>І знову ж схоже,що йому наплювати,що кожна гривня з цього прибутку,це дитячі сльози і злидні в родинах горе пияків.<br/>Чи може це, в розумінні нашого кандита на голову Доросинівської громади е &amp;quot;запровадження європейських стандартів в Україні.&amp;quot; ?<br/>Ну тоді зрозуміло,які саме цінності він хоче нам принести.<br/>Кажучи що &amp;quot;У громаді не повинно бути кращих і гірших, мають бути всі рівні.&amp;quot;-Василь Карпюк лукавить.Бо всі знають що він добрий лише до тих від кого йому буде хоч якась користь.От тоді він готовий і до низів спуститися щоб накормити кулішем.<br/>А ще він добрий для своїх однодумців.Та коли хтось не йде його шляхом ,тоді він може закон переступити щоб &amp;quot;поставити людину на місце&amp;quot;та досягнути своїх цілей.<br/>І в цьому його підтримуе вся його родина.<br/>Правду Василь Віталійович каже &amp;quot;. люди беруть на роботу людину, яка буде управляти їхнім майном, їхніми фінансами, яка організовуватиме громаду&amp;quot;<br/>В такому ділі довіряти можна лише чесній людині.Інакше хоч яким би менеджером людина не була б, та коли ця людина дуже вже підозріло швидко збагачуеться,будучи на посаді ,то тут спішити довіряти їй касу зовсім не варто..<br/>Багато ще можна запитати та хоча б на ці запитання отримати конкретні відповіді.<br/>Повірте ,пишу лише факти,а не для того щоб когось ображати.<br/>Не все те золото ,що блищить.