Виділили гроші на доплати медикам Рожищенщини, які лікують хворих на COVID-19

27 Вересня 2020, 13:54
Медик. Фото ілюстративне 3315
Медик. Фото ілюстративне

Голова Рожищенської райдержадміністрації Сергій Шкода підтримав клопотання Рожищенської центральної районної лікарні щодо виділення коштів для проведення фінансового стимулювання працівників інфекційного відділення.

Про це йдеться на сайті Рожищенської РДА.

Доплати отримають працівники, які безпосередньо надають медичну допомогу хворим з гострою респіраторною хворобою, спричиненою COVID-19.

На засіданні чергової сесії Рожищенської районної ради  24 вересня розглянули питання про зменшення резервного фонду районного бюджету, з якого 80 тисяч гривень спрямували на доплати медичним працівникам.   

Коментарі
27 Вересня 2020, 21:18
А ви ще поторбуйтеся за працівників ПМСД. Чому для керівництва та для головного бухгалтера даного медичного закладу є кошти на матеріальну допомогу на оздоровлення, а для інших працівників непередбачено?
27 Вересня 2020, 23:09
Пітдтримав? Яким чином?.. Вся справа у тому, що рішення про виділення коштів з районного бюджету і його резервного фонду приймають депутати районної ради на сесії, так що від підтримки чи непідтримки Шкоди в даному випадку мало що залежало. Аааа так вибори ж, треба показати себе хоч так...
28 Вересня 2020, 00:46
Яке відношення Шкода має до цих грошей? Блін, ні хрена не зробив, тільки піариться на чужій роботі
28 Вересня 2020, 09:51
А що у нас є матеріальна допомога на оздоровлення, говорили ж на зборах трудового колективу що не може бути бо ПМСД є некомерційний підприємством
28 Вересня 2020, 13:33
А ви знаєте, що всі фінансові питання спочатку погоджує РДА, лише тоді виноситься на сесію.
28 Вересня 2020, 16:09
Та Ви що? Серйозно? А Ви знаєте, що РДА не погоджує, а попередньо подає проект рішення райради щодо змін до районного бюджету, а депутати на сесії мають право внести будь-які зміни і перерозподілити кошти і всі "погодження РДА" до лампочки...
28 Вересня 2020, 19:33
Якщо це правда, що басалик та бухгалтерія отримали матеріальну допомогу на оздоровлення, а для лікарів, медсестер та інших працівників коштів немає,то гріш вам ціна в базарний день КЕРІВНИЦТВО!!!
28 Вересня 2020, 19:53
Як можна тільки про себе думати, а за колектив ні, в такій ситуації із covid-19.
29 Вересня 2020, 13:16
О, за Майбахнутий Орест обізвався. Ніяк йому не йметься, хочеться теплого місця
29 Вересня 2020, 20:06
При чому тут Орест?Майте совість!!!! Басалик із бухгалтера беруть собі оздоровчі, а для медичних працівників немає і ще дурнів з них роблять.
30 Вересня 2020, 02:37
І по скільки гривень вийде кожному працівникові інфекційного відділення? Якщо Редзій переділить. Хоча там на відділенні зараз пекло. Не відомо як ті дівчата на чолі з Пашковим витримують. Нехай Поліщук підтвердить, він знає....
02 Жовтня 2020, 02:47
В лікарні повинні доплати отримати усі працівники в залежності від навантаження .