Як відзначили День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні в Рожищі

09 Травня 2017, 18:00
7154

9 травня в Рожищі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої Світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя для спільної перемоги.

Сьогодні на мітинг присвячений 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні зібралося чимало рожищан. Урочистості, святковим концертом, відкрив народний аматорський духовий оркестр Рожищенського РД «Просвіта» під керівництвом Валентина Чербаджі.

Після урочистого виконання Гімну на сцену піднялися Інна Гайворонська – голова районної державної адміністрації, Андрій Музика – голова районної ради, В'ячеслав Поліщук – міський голова та Валерій Чмирук – заступник голови Рожищенського районного об’єднання учасників АТО.

Вони привітали рожищан з Днем Перемоги над нацизмом в Європі, подякували ветеранам другої світової, воякам УПА та бійцям, які в наш час боронять рідну землю на сході країни. Адже, як зазначила ведуча Наталія Марценюк, битва за Україну не припинялася ніколи і щоб тут жили діти – треба воювати батькам.

Хвилиною мовчання вшанувати пам`ять усіх полеглих за волю України. Урочистості завершилися покладанням квітів до Обеліска Слави та пам`ятного фотостенду героям Небесної Сотні.

Далі учасники мітингу, сформувавши колону, пам'ятною ходою рушили до Братської могили, де панахиду за загиблими у роки другої світової війни та молебень за захисників Вітчизни відслужив благочинний Рожищенської округи УПЦ КП, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці - отець Василь Шняк.

На знак шани та вдячності поклали квіти до братської могили, могили перезахоронених воїнів УПА та могили загиблого учасника АТО Олександра Плоцедима.


3





3


2

1


1

2

1

1


1



1


1




1


1


1

3

1


3



1

2

1





3



1





1


 

Коментарі
09 Травня 2017, 22:47
Скільки вже можна нас заставляти ходити на ці паради?
09 Травня 2017, 23:27
<p>слухай націоналістка 9 травня день перемоги!!!!!......</p>
10 Травня 2017, 00:14
Не кривляйся.
10 Травня 2017, 00:29
дивлячись на фото - основна маса бюджетники, яких добровільно примусово запрошують на всі заходи, одні і тіж постійно
10 Травня 2017, 00:36
Бо не бюджетники працювали по роботах.
10 Травня 2017, 00:37
Гарне відео!!! І ще - вже хоть не паплюжте пам'ять ветеранів. Ну хватить вже!
10 Травня 2017, 00:40
Хоча, якщо добре придивитися там не тільки бюджетники були. Але молодці прийшли &quot;уважили&quot;. Якби я був не на роботі також би прийшов.<br/>Р.S. А &quot;САСАМААБАРОНА&quot;, що в цей час, коли всі були на параді, дуби пиляла?
10 Травня 2017, 01:14
Щире дякую за велику кількіть фотографій,рідне Рожище...
10 Травня 2017, 02:02
Гарні фото. Дуже теплі, навіть не скажеш, що на дворі такий холод. І я не бюджетник. Дякую.
10 Травня 2017, 02:06
Ви ж теж бюджетник) Бо тільки людина, яка працює в цій сфері може знати всіх бюджетників в обличчя. То ви були чи не були? Якщо були, то чому не підняли питання примусового зганяння перед мітингом? Якщо не були, то значить не так вже й зганяли.
10 Травня 2017, 12:07
З кожним роком все менше квітів у памятників воїнів, що загинули захищаючі майбутні покоління від жахів нацизму. Прийти на ці заходи - це справа совісті кожної людтни незалежно від того де ти працюєш. &quot;Великі&quot; бізнесмени, колективи багаточисельних установ не спромоглися придбати квіти і віддати шану загиблим у всіх военних конфліктах. Що з нами відбувається? Чи ми такі бідні, чи жадні, чи просто байдужі????
10 Травня 2017, 18:54
Ми ідемо в прірву людської байдужості та бездуховності. Майже у кожній родині є людина, яка воювала в роки війни: хто лишився живим, а хто загинув. Але цей день для того, щоб всіх вшанувати, задуматися над минулим, винести із нього &quot;уроки&quot;. Багато було людей, яких не заставляли іти на мітинг, але це виробилося у сім'ї, з дитинства, з діда-прадіда, не як дань моді, а як спосіб життя. Цей день - це День Перемоги, як не для ветеранів, яких, можливо, нема серед нас, то для їхніх нащадків, що пам'ятають своїх попередників і горді ними.
11 Травня 2017, 00:50
Спасибо за память! Спасибо за то, что Победа осталась. Жалко пацанчика на последних минутах видео и его родителей. Жалко что гибнут молодые!
11 Травня 2017, 16:29
Чому нема фото вшанування пам'яті солдатам-афганцям,може там і квітів не поклали?
09 Травня 2018, 23:16
9травня ,ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!,над фашизмом і їхніми прислужниками....