Варта Громади виходить на патрулювання Рожища

08 Травня 2017, 21:22
3824

У вівторок, 9 травня, правопорядок на вулицях міста буде охороняти громадське формування «Варта Громади».

Ця організація створена на базі «Варти порядку», що понад півтора десятка років функціонувала у Рожищі.

У п'ятницю, 5 травня, відбулися установчі збори нової організації. На порядок денний було винесено 7 питань. Багаторічний очільник «Варти порядку» Олександр Ткаченко прозвітував про діяльність і склав повноваження, з організації виключили 42 члени організації, термін дії посвідчень яких збіг. Обрали керівні органи переформатованої Варти, а також ухвалили зміни до статуту.

Очільником ГФ «Варта громади» обрали Леоніда Войтюка, заступником - Ірину Ющук, секретарем став Михайло Дідух.

Варта Громади буде координувати свої дії з поліцією. Завтра ж перше пробне чергування.

Члени ГФ наголошують, що ця структура не має нічого спільного з «Вартою порядку», яка функціонує у Луцьку.


 

Коментарі
09 Травня 2017, 00:36
Може ці хоч щось зроблять. Є якась надія.
09 Травня 2017, 00:52
бурого пяного ловити будуть
09 Травня 2017, 01:00
Ні, горбача п'яного на пару з новосадихою. Вони рідко коли тверезі бувають, тим більше їздять за кермом.
09 Травня 2017, 01:11
Просто сміх. ахахахаха як побачу то хоч поржу))) займіться ділом. Невдахі!!!!!
09 Травня 2017, 01:24
Це вже колись було ДРУЖИННИКИ--називалось!!Тепер варта громади .Для кого від когоз ким на яких засадах!? Тут міліція не може порядку навести атут ВИ варта громади.З бітами будете ходити чи з поліцією?
09 Травня 2017, 01:33
А я вірю, що ці люди допоможуть навести порядок.
09 Травня 2017, 01:54
Вже в нас була самооборона і, де вона? З битами ходили, чергували, Торнадо розганяли, і чим все закінчилось? Тим, що й завжди - нічим!
09 Травня 2017, 06:08
Ну чо нічим? Мене ж закрили..
09 Травня 2017, 10:54
в цій країні 95 відсотків людей невдахи,включно і з тобою
09 Травня 2017, 11:57
Обана знов шось новеньке. Знов маразм переважає здоровий глузд. Які права мають ? Може будете заганяти усіх додому? Хто ви такі щоб ходити і щось вирішувати ? Порядочні))) глянути на фото то одного Ісакова жалко як його туди занесло ? Мабудь випадково. Займіться ділом , реальним ділом !
09 Травня 2017, 12:58
Ну немають люди роботи....розумієш....треба якось гроші заробляти.. інші пахають як буйволи а вони дружинни зробили... порядок наводити будуть... ну ди**ли... на шуберт іди працюй.... а де ж? Працювати то нехочуть....
09 Травня 2017, 17:00
які гроші ? це ж на громадських засадах. писаки ср..ні. сам не гам і комусь не дам.
09 Травня 2017, 17:09
певне зі зброєю в руках шастатимуть?
09 Травня 2017, 19:52
Брєд повний...
10 Травня 2017, 03:23
Якщо на громадських засадах, то значить будуть їздити на власному транспорті та власному бензині, або ходитимуть пішки. Але питання, чи вони мають право щось від когось вимагати без представника поліції? Бо саме тут може бути зарито щось.
10 Травня 2017, 11:01
вимагати дотримання правил поведінки в громадських місцях має право будь-хто як громадянтн України. інше питання чи кожен хоче цього. надіємось на краще
11 Травня 2017, 23:50
Молодці , що створили варту порядку. Тільки разом можна буде добитися хороших усьпіхів. Половити тих, хто в робочий час влаштовує пянки та гулянки.
13 Травня 2017, 15:39
Брєдятіна!!!