Священикам Рожищенського благочиння вручили церковні нагороди

05 Травня 2017, 12:20
3764

У середу, 3 травня, у Свято-Покровському храмі міста Луцька, за вечірнім Богослуженням священики Рожищенського благочиння до дня Святої Пасхи були удостоєнні церковними нагородами, які вручив керуючий Волинською єпархією єпископ Нафанаїл.      

Зокрема Владика нагородив наступних священиків:

Протоїєрей Василь Дендак (с.Кременець) – митрою,

Протоієрей Олександр Михалевський (с. Носачевичі) – хрест з прикрасами,

Протоїєрей Олександр Дацюк (с. Городині, с. Підгірне) – палицею,

Протоієрей Олександр Гринюк (с. Мильськ) – палицею,

Священик Василій Дудар (с. Сокіл) – возведений в сан протоієрея,

Священик Павло Сковорода (с. Немир) – возведений в сан протоієрея,

Священик Федір Сігнаєвський (с. Береськ) – возведений в сан протоієрея,

Священик Дмитрій Теравський (с. Рудня) – возведений в сан протоієрея,

Священик Микола Жученя (с. Залісці) – золотим наперсним хрестом,

Священик Павло Лебедич (с. Вишеньки) – камілавкою,

Священик Олександр Іваничко (м. Рожище) – камілавкою,

Священик Ігор Мельхов  (с. Тристень) – набедренииком,

Священик Олександр Літинський (с. Луків) – набедреником.

Нагородивши священиків Владика привітав нагороджених та побажав і надалі щиро трудитися на благо Святої Церкви.










 

Коментарі
05 Травня 2017, 17:22
Сдужу советскому союзу
05 Травня 2017, 17:35
Вивчи спочатку українську мову не позорся
05 Травня 2017, 19:24
писати навчись.
05 Травня 2017, 21:12
Зробити українізацію на конституційних основах. Туди, де є українська мова, ворог не йде. Він іде туди, де відчуває підтримку. З церквою тяжче. Це консервативна основа людської свідомості, мовляв, я йду не до московського попа,я йду до Бога. Це велика омана. Багатьох московських церковних служителів ловили на терористичних актах,на підтримці війни , на підтримці путінської політики.З тим теж треба діяти на основі закону. Чекайте, хай завершиться війна, тоді ми все зробимо, говорять наші керівники. Чекаємо що??? Ворог захопив частину Донбасу, Крим, а ми ще чекаємо???
05 Травня 2017, 22:52
От знову розпалюєте ворожнечу... Прочитали новину, сподобалась, не сподобалась, ваша справа, але ж ні знову треба підгадити. Що за народ?
06 Травня 2017, 01:25
Судячи з вашого коментувати інтелекту у вас не багато, відповідно і письменник з вас ніякий не дарма про вас ніхто не знає....
06 Травня 2017, 02:12
З якого приводу подарунки і що таке тая камілавка?
06 Травня 2017, 02:31
Паска була 16 квітня,а не в травні
06 Травня 2017, 02:33
і правильно зробили в рожищі упц московського патріархату на багато єфективніше працює як упц київського патріархату а хотілось б навпаки
06 Травня 2017, 02:35
русскій мір в рожищанському районі рулить на відміну від інших районів волинської обл
06 Травня 2017, 05:24
Росія нас вбиває, а ми ходили, ходимо і будемо ходити в російську церкву. Хоспадзі спасі і памілуй. Ми ніби мазохісти. До речі, Ви не задумувались над тим що путін пішов війною куди? Правильно, туди де 100% староруська та російські мови. Дивно, правда?<br/><br/>Невже язик відлетить звернутись до Господа рідною мовою в своїй церкві, а не в тій яка служить країні-агресору та ФСБешнику Кирилу? Господи спаси та помилуй, дай же українцям розуму нарешті!
06 Травня 2017, 12:30
там где русскій мір там війна і розруха рпц пропогує русскій мір в україні...види діяльності бачимо на донбасі
06 Травня 2017, 12:57
А ти поцікався в інтернеті, якщо не знаєш))) Камілавка - це та бурдова шапка, що в священиків на голові на фото, а в Петра митра, це вже вище.
06 Травня 2017, 13:03
Росія нас вбиває, а ми їдемо туди на заробіточки в найми їхніх діток- москалять глядіти, будиночки їм будувати і так далі... А потім такі патріоти приїжджаємо додому, йдемо в УПЦ КП і жертвуємо тую москальську копійку, купуємо за неї свічечку))) Особисто знаю таких людей. І кричимо, яка погана московська церква, а чи бачимо себе????? Подвійні стандарти чи як??? То ж почніть з себе!!!!!
06 Травня 2017, 15:39
Кому вони служать? Ось відповідь. Архиерейское Совещание Русской Православной Церкви. Первый день работы (2 февраля 2015 года )http://www.patriarchia.ru/db/text/3978102.html
06 Травня 2017, 15:45
Архиерейское Совещание Русской Православной Церкви. - подивіться уважно фото. там і наші волиняни присутні.Які весь час відхрещуються,чи відхрещувались від Маскви
06 Травня 2017, 17:41
www.patriarchia.ru/db/text/3978102.html ось куди вони їздять, наші священники Упц Мп, якіж вони тоді українські?
06 Травня 2017, 19:50
Канонічна церква буде завжди
07 Травня 2017, 00:25
Канонічну Церква ще й не такі лихі часи та гоніння переживала, фашистів витримала, 90- і витримала і зараз вистоіть, бо Єдиною, Апостольської та Соборною!!!!
07 Травня 2017, 02:54
Христос Воскрес! Схаменіться, Люди!! Про які Патріархати ви говорите? Хіба на цьому сатйі мало новин під якими можна ........!!!!
07 Травня 2017, 13:55
ВОІСТИНУ ВОСКРЕС ! Розмова про &quot;канонічність&quot; це від &quot;лукавого&quot; і придумана в Маскві. А православна церква в Україні дійсно була і буде завжди.
07 Травня 2017, 14:19
А де правда ? Правда в слові Божому- ЄВАГЕЛІЄ.Якщо коротко , бо формат не дозволяє. Написано по ділах оцінюйте їх. &quot;Діяння Апостолів&quot; . &quot;Про сходження СВЯТОГО ДУХА &quot; на Апостолів на пятьдесятий день від ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО. І стали проповідувати вони СЛОВО БОЖЕ на різних мовах .І всі дивувались . То чи є благодать СВЯТОГО ДУХА на священниках УПЦ МП , якщо вони не проповідують СЛОВО БОЖЕ в Україні на мові наших дідів і прадідів УКРАЇНСЬКІЙ?
07 Травня 2017, 17:29
Шановна редакція, якщо ви вже берете із сайту рожищенської благочиння якусь новину і публікуєте її на своєму сайті, то будьте ласкаві не допускати таких коментарів, як останній. Кожен має право на свою думку, але водночас такі закиди не лише ображають почуття частини рожищан, які все ж ходять не до КП храму, а й ще більше розпалюють штучно створену нашими політиками ворожнечу.