У Рожищі та околицях люди масово спалюють бадилля

18 Вересня 2020, 12:20
5825

Жителі Рожища та району продовжують скаржитися у соцмережах на паліїв сміття, сухої трави та бадилля. З настанням осені таких випадків стало особливо багато.

Попри заборону, люди влаштовують багаття з їдким димом у місті й чи не в кожному селі Рожищенщини. Кореспонденту Район.Рожище вдалося зафіксувати багаття та дим у Рожищі в районі вулиці Гранична та у селі Топільне.

Нагадаємо, що згідно з Правилами благоустрою міста Рожище громадянам забороняється спалювати суху природну рослинність або її залишки. Це – пряме порушення природоохоронного законодавства, що може завершитись накладанням штрафу як на фізичних (від 340 до 1360 гривень), так і на юридичних осіб (від 850 до 1700 гривень).

«З тліючого листя й трави, без доступу кисню, виділяється бензопірен, що може спричинити висипання на шкірі, бронхіт та навіть онкологічні хвороби», – пояснює ексочільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун.

Якщо ви стали свідком спалювання трави, а дим заважає вам дихати, варто викликати поліцію. Жителі міста також можуть повідомляти муніципальну інспекторку Мар'яну Демчук (2-15-41).







Коментарі
18 Вересня 2020, 18:13
Не дихайте значить димом, відійдіть в бік і все буде гаразд
18 Вересня 2020, 18:55
Кожен другий наркоман і їм дим не подобається) кайфуйте)
19 Вересня 2020, 00:18
Ти що ДИБІЛ? Дим за вітром йде, на подвір'я,у вікна і на людей.
19 Вересня 2020, 00:53
Вікна зачиняйте не літо все ж таки, бережіть тепло в оселі. Тай у вітряну погоду сидіть вдома щоб не простудитися. А дим він розвіється після вітру
19 Вересня 2020, 00:58
Ваші батьки, діди, прадіди палили сухе листя та бадилля!!! Не зраджуйте традиціям своїх пращурів бо вони були мудріші за нас!!!
19 Вересня 2020, 03:24
Нехай лісоруби за сприянням чиновників менше лісів вирізають, тоді і кисню вистачить - щоб листя горіло, а не тліло. Коли стадо імбіцилів шини автомобільні палило - то ніхто про екологію не тявкав. Навіть подвиг з гівна зробили. Це бариги огородів немають, а простим людям огород допомагає виживати в цейевропі.
19 Вересня 2020, 05:30
Наші предки гади і подлі скотиняки, тварини а не люди, Світові Війни просто так починалися? По перше це вже похоже на пожежу, по друге скошуй і спалюй в печах, цей дим містить олії, єфіри, воду, целюлозу, короче те що не встигло повністю згоріти, цілий том різних молекул і ми цим дихаємо. Те саме що курити, тільки в сигаретах фільтр є, а тут на вулицю вийти не можна.
19 Вересня 2020, 10:01
Скажи де живеш - будемо тобі до дому провозити. Будеш піч палити, на газі зекономиш і дров не треба буде купувати.
19 Вересня 2020, 23:43
Ну тоді без світла, антибіотиків, газу, медицини і прав, телевізора і холодильника поживеш, як твої давні предки, мамонтів правда не має зараз, но з рогатки на голубів пополюєш.
21 Вересня 2020, 05:52
хахах, чисто хаха половить с кометаторов можно, во ребятки исполняете ))))
22 Вересня 2020, 02:38
:)