У Топільненській сільській раді виділили понад 38 гектарів землі

15 Вересня 2020, 15:15
Село Топільне з висоти пташиного польоту. 8061
Село Топільне з висоти пташиного польоту.

Протягом 2020 року у Топільненській сільській раді громадянам виділили 24 земельні ділянки загальною площею понад 38 гектарів.

Про це Район.Рожище стало відомо із відповіді на запит на публічну інформацію, який з'явився у розпорядженні редакції.

Виділили 23 ділянки – для ведення особистого селянського господарства і одну – для іншого сільськогосподарського призначення. Площа ділянок – від 0,59 до 2 гектарів.

Власників ділянок зазначили у таблиці:



Коментарі
15 Вересня 2020, 18:25
Ви там взагалі обнагліли в тій сільраді?Роздасте людям землю,а що партія “За майбах” разом з бубочками коломойши дерибанити буде?
15 Вересня 2020, 18:46
Ти не переживай, частина з них вже й тут землю взяла.
15 Вересня 2020, 19:15
ти глянь Масониха стала фермером,скрізь встигає,в Навозі на халяву хату відхватила,пока головував то в Топільно побудував хату за колгоспні гроші,люди працювали на будові а їм нараховували трудодні.
15 Вересня 2020, 19:36
Скільки Вам "пані" Філіпчук Тетяна Яківна заплатила ВІЛІЯ за землю. Ви хоч долари отримали. А ці ділянки було пасовише і МИ ЖИТЕЛІ в подальшому не будемо мати де випасати худобу. Гріш ВАМ ціна та ВАШІЙ ПАРТІЇ...
15 Вересня 2020, 21:20
Серед щасливих власників земельних ділянок скільки жителів Топільна?
15 Вересня 2020, 22:54
А ДЕ ДРУГИЙ СПИСОК ЩО РОЗДАЛИ БІЛЯ ДМИТРІВКИ.
15 Вересня 2020, 23:52
А в другому списку голова земельної комісії, члени комісії, координатор комісії
15 Вересня 2020, 23:54
Список далеко не повний. А голова земельної комісії Топільненської сільської ради Кузава, член даної комісії Глушко, координатор комісії Філіпчук понабирали ділянок собі і дітям, і дружинам, і чоловікам, і друзям, далеко не тополянам. Це майбутні депутати партії "За майбутнє"! ТакСписок далеко не повний. А голова земельної комісії Топільненської сільської ради Кузава, член даної комісії Глушко, координатор комісії Філіпчук понабирали ділянок собі і дітям, і дружинам, і чоловікам, і друзям, далеко не тополянам. Це майбутні депутати партії "За майбутнє"! Таке майбутнє чекає і Рожищенську громаду. е майбутнє чекає і Рожищенську громаду.
16 Вересня 2020, 00:44
Яке вам діло? Можемо то й беремо.
16 Вересня 2020, 01:43
Ще Бубочка,Кізлякевич, Зінгельом з кумами там не отримували земельки!Досить нагліти
16 Вересня 2020, 12:02
<p>Депутати роздали землю по суті самим собі. Родичам. Як вони це вправно провернули!<br /> Люди, не голосуйте за Оксану Філіпчук. Депутат має думати за людей, а не за саму себе. 2 гектари свекрусі, 2 гектари мамі. Хто ще з тополян отримав таку лахву? Ніхто! Політична про***а. Де Рубльов там і вона. Гроші не пахнуть!!!</p>
16 Вересня 2020, 14:04
Ох давно вже ця сільрада з розумними депутатами проситься на перевірку, напевно вже потрібно запускати процес.
16 Вересня 2020, 17:17
Шановні жителі с.Топільне,УСІ кому не вистачає землі ,приходьте в сільську раду,пишіть заяву і вам її нададуть
16 Вересня 2020, 17:46
Яку нададуть якої вже немає.Чи перед виборами знайдеться.
16 Вересня 2020, 20:13
А ви можете повпливати, щоб виділили земельну ділянку?
16 Вересня 2020, 20:17
А твоя мама жителька села Топільне???<br/>Ти мерзавец у тебе ще вистачає наглості тут щось писати пишіть заяву і вам її нададуть???<br/>Ти за всю сільраду і за всих депутатів рішаєш?<br/>Чи у вас там всьо схоплено???<br/>Корупція це КОРУПЦІЯ!!!<br/>За тебе і твою жону Топільно голосувати не буде. вИ ХАПУГИ!!!
16 Вересня 2020, 21:28
За які такі заслуги, екологу Михальчуку С.Л. на території с.Топільно надали зем.ділянку. В Незвері не вистачає? Смітниками краще зайнявся б. Еколог як не як. Правильним прикидався. Дай Боже вам сили ,здоров'я, грошей на подальший земельний податок
17 Вересня 2020, 07:44
Гниди продажні знайдеться на вас управа, дуже скоро
18 Вересня 2020, 01:05
Ну в тебе то досвіду вистачає управу шукати. З діда-прадіда, як то кажуть))
18 Вересня 2020, 10:32
Якщо є город в 25 соток чому мені відмовили в наданні земельної ділянки. Але ж 2 га положено кожному українцю по конституції. Чи не кожному?
19 Вересня 2020, 00:31
&lt;p&gt;Ти бачив&amp;nbsp;як в Носачевичах давали землю по сіко соток і скіки людей получили?&lt;br /&gt; Вор&lt;/p&gt;