«Бананова республіка»: як танцюють діти із рожищенського БТД

01 Травня 2017, 11:19
4940

У мережі YouTube виклали відео зі звітного концерту Будинку дитячої творчості.

Ролик підписаний: «М.РОЖИЩЕ звітний концерт БДТ танець "БАНАНОВА РЕСПУБЛІКА" 30.04.2017Р.».

 

Коментарі
01 Травня 2017, 16:24
Де можна подивитись решту відео
01 Травня 2017, 16:53
Ірина петрівна талановита,але чомусь? ??(?Відсіює від свого гуртка дуже талановитих дітей .<br/>Кажуть люди,що є таки на світі справедливість... А ,вона таки є!!! А,ось,педагог- семера ,і, професіонал і педагог і. Людина
01 Травня 2017, 18:38
Шановний шанувальник не зводьте будь ласка інтриги між обома прекрасними талановитими керівниками. У кожного свої методи виховання творчої дитини так і свій підхід до відбору дітей. Хіба можна навчити музичному мистецтву дитину яка не має музичного слуху думаю що ні. А музичний слух це талант даний Богом. От і робіть висновки.
01 Травня 2017, 18:41
Решту відео можна було подивитися вчора о 14,00 в районному Домі &quot;Просвіта&quot;. <br/>Прекрасний концерт. Дякую всім організаторам за приємні години відпочинку.
01 Травня 2017, 19:21
В словах &quot;Шанувальник&quot; інтриг не бачу.<br/>А щодо талановитої Ірини Петрівни, то я також вбачаю предвзяте, нечесне відношення до талантів дітей. Це не благородно. А дітей таке відсіювання ранить. <br/>Професійний педагог повинен бути також Людиною.
01 Травня 2017, 21:01
Матвійчук Ірини Петрівни!<br/>Будь-ласка,зверніть увагу на відношення педагога до дітей:педагог Сама прослуховує дитину перед зарахуванням на даний гурток Вокалу ,чує Музичний Слух і Голос.При відсутності голосу і слуху ,зрозуміло ,що дитину ніхто на гурток не візьме.Чому ж тоді,коли дитину прослухали і при відмінному відвідуванні <br/>,дитину відкидають ,І Не Одну;за багатор.азові публічні виступи не сповіщають ,пригнічуючи таким чином Талановитих дітей.Невже Бдт дозволяє такому хаосу відбуватись.Чому у вашому закладі на даному гуртку таке несправедливе &quot;вибране&quot;відношення до деяких дітей,це ж не поле битви,аБудинок ДИТЯЧОІ ТВОРЧОСТІ?
01 Травня 2017, 22:08
А ви знаєте,кожна мама вважає,що її дитина талановита понад усе,хоча насправді зі сторони є зовсім інакше.<br/>Я б не виясняла стосунки з педагогом,а просто змирилася.<br/>Може у вашого чада ,якісь інші приховані здібності є.
01 Травня 2017, 23:05
Один відомий раніше в районі хірург, навчаючись ще в медучилищі, на першій операції втратив свідомість. І якби він змирився і почав шукати інші приховані здібності, ніколи б не став професіоналом.<br/>Починаю розуміти по коментарях, що не благородне відношення Ірини Петрівни до дітей відчули не одні батьки та не одні діти. Діти ходять на репетиції, готуються, співають, в них з'являється віра у свої сили, таланти, а коли відбуається певний концерт, їм підло нічого про нього не кажуть. Можна якось чемно та культурно пояснити. <br/>БДТ- це державна установа, а не власність Педагога. Тому, Ірино Петрівно, не кожен друг, хто похвалить і не кожен ворог, хто покритикує. Робіть висновки...
02 Травня 2017, 00:19
Мене цікавить, чому студенти Луцького училища культури і мистецтв вважаються гуртківцями БДТ, якщо вони вже давно не школярі, а майже професіонали?!!!!!!!!!!!
02 Травня 2017, 01:01
Дійсно немає бездарних дітей.У кожної дитини є талант в тому чи іншому.І батьки правилно роблять ,що підтримують свою дитину.Можливо в дитини задатки є до танцю чи співу,але їх потрібно розвивати.З одними дітьми це виходить на раз,два,з іншими порібно довше позайматись.І зсвісно дуже прикро слухати тих батьків,яких у БДТ не підтримали,не попрацювали з ними. З дитиною,яка вловлює все на ходу працювати простіше, а з тими у кого так швидко не виходить треба попотіти.От і батьки через те незадооволені.
02 Травня 2017, 01:26
НА ЩОТ ГОБЛІНСЬКОГО ВІДЕО &quot;Рожищанин&quot; ПІДИ В КІНОТЕАТЕР І ДИВИСЬ ВІДЕО В 5Д АБО ЗНІМИ ТЕЛЕФОНОМ ЩОСЬ КРАЩЕ.........(ВІДЕО БУЛО ЗНЯТЕ ДЛЯ СЕБЕ А НЕ ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЙОГО ХТОСЬ ОБСИ ..В.!!!1
02 Травня 2017, 03:52
Концерт супер!!! Але таке відчуття, що це звіт Ковальчук, Матвійчук і Семери... І коли ролик названий ,,танець&quot;, то при чому тут Матвійчук? Номер яскраво дивиться завдяки роботі Ковальчук! Оце педагог з великої букви!
02 Травня 2017, 10:40
при чому тут КОВАЛЬЧУК це задум МАТВІЙЧУК ІРИНИ ПЕТРІВНИ І ВЗАГАЛІ ВСІ НОМЕРИ ІРИНИ ПЕТРІВНИ ДИВЛЯТЬСЯ ЗІ СЦЕНИ ЯСКРАВО І ПРОФЕСІЙНО
02 Травня 2017, 10:45
Матвійчук не ставила постановку, а вчила співати. А хореографія і задум Ковальчук
02 Травня 2017, 10:49
Вихваляєте Матвійчук, бо взяли вашу дитину на виступ. Що б ви заспівали, коли б дитину перед концертом залишили &quot;поза бортом&quot;.
02 Травня 2017, 11:17
МАТВІЙЧУК САМА ПРОФЕСІЙНА ІТАЛАНОВИТА ВИКЛАДАЧКА ! ХВАТИТЬ ГАНИТИ ЛЮДИНУ !
02 Травня 2017, 11:50
В бдт усі керівники талановиті і віддані своїй справі. Так, що не потрібно лише Матвійчук ставити вище усіх.
02 Травня 2017, 17:46
Відповідно статуту БДТ, гуртківцем може бути особа до 20 років(якщо я не помиляюсь) і тому студенти Луцького училища є вихованцями, бо їм лише по 17-18 років.
02 Травня 2017, 18:34
Як вам не соромно! Люди такий концерт підготували, усе пройшло чудово! Номери усі прекрасні, бо готували їх люди, які є професіоналами своєї справи!
03 Травня 2017, 12:24
Люди схаменіться!Судити людей має право лише один БОГ.Концерт був дуже гарний,всі старались,і діти і керівники.Молодці дай БОЖЕ ім здоров,я,ще багато таких концертів організувати.
03 Травня 2017, 15:57
Якщо вашу дитину перед концертом лишили, як ви кажете, за бортом, то напевно були на те вагомi причини.
03 Травня 2017, 22:21
Відповідно до стату БДТ гуртківцем може бути дитина до 18 років а далі ні
03 Травня 2017, 22:58
Шановні коментатори,не опускайтеся так низько.для кожної мами,її дитина найкраща,поки вона збоку,і кожен викладач поганий,бо так сказала дитина.В кожного викладача свій підхід!якщо розбиратись у всьому по порядку.то номер готувався Ковальчук Іриною Петрівною(це її задум та ідея),а Алла Ковальчук лише втілювала його у сучасному танці,при тому що вона викладач народних(у цьому вона молодець).<br/>Що до не професійного підходу і &quot;виставлення&quot; дітей із гуртка:батьки стежте за відвідуванням,поведінкою і цікавтесь стараннями своєї дитини.Тоді все буде добре.замість того щоб скаржитись і ганити всіх,поїдьте в Луцьк.Там гратись ніхто не буде.Якщо в дитини нема слуху чи почуття ритму,вам про скажуть прямо!(а в БДТ ще спробують щось зробити).якщо нема старань-дитина не виступає.При тому що за це ви платите не малі гроші.А в БДТ, дитина займається,можна сказати,задарма.задумайтесь! Перш ніж говорити про Педагогів ви спробуйте зробити те що роблять вони.Цінуйте таку роботу,це великий труд.А що до студентів:дитина може займатися до 18 років,і неважливо начається вона в школі чи у ВНЗ.<br/>Тому задумайтесь що ви говорите!
04 Травня 2017, 01:24
Підтримую випускника))) Задумайтесь, що говорите! Матвійчук і Ковальчук &quot;вкалують&quot;, а про них ще таке говорять. Будьте задоволені, що діти відвідують їхні гуртки, а не ходять по місту. Завдяки таким людям і культура в місті розвивається.